Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

milleti teselli ederken bende hep zaman diyordum ama zor çok zor sağol canım bana dokunan haketmedim bunu ben kendimden önce hep onu düşündüm

ikinci çıktığımdı ama ilki çok kısa sürdü ve sevgili değildik yani ama konuşmuştum en güzel hayalimi bununla kurdum ben Allahım sabrını verir inş.
Böyle deme ya ne yani biriyle bi hayal kurdun diye gerçekleşecek mi illa,daha nice hayaller kuracağın güzel insanlar karşına çıkar

milleti teselli ederken bende hep zaman diyordum ama zor çok zor sağol canım bana dokunan haketmedim bunu ben kendimden önce hep onu düşündüm
Sen üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişsen,için rahat olsun üzülen taraf sen olmaaa
Yaşın kaçtı bu arada:44:

Sen üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişsen,için rahat olsun üzülen taraf sen olmaaa
Yaşın kaçtı bu arada:44:

20 canım ben hep yanında oldum onun hiç vazgeçmedim hep istedimki sahiplenip ömür boyu vazgeçmesin ama olmadı işte hayırlısı

hiç istemem benden uzak olsunlar kimseyi istemşiyorum tek istediğim atlatıp hayata devam etmek
Oo nice böyle diyeb insanı gördüm,duydum,hepside kısa zamanda toparlanıp kendisini hakedecek bi insanla beraber oldular,inş senin de öyle olacak

Son düzenleme:
Sen benim kilo almaya çalıştığımı nirden öğrendin cadıı
Ben o işleri askıya aldım bugünlerde

canım bir konun vardı pekmez için diye oraya yorum yapmıştım bak hatırlamadın

bende ayrıldık ya şimdi yemeden içmeden kesileceğim yine iskelete döneceğim

Oo nice böyle diyeb insanı gördüm,duydum,hepside kısa zamanda toparlanıp kendisini hakedecek bi insanla beraber oldular,inş senin de öyle olacak

yok canım onu unutmam çok uzun zamanımı alacak belki yıllar alacak başka birine nasıl güvenebilirim ki hem

Yaşımız da aynıymışİş okul napıyosun?:44:

sosyoloji 1.sınıfım ailemin yannda okuyorum canım tatil bir ay evde iyice kafayı yiyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…