Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

İşte aşk böyle bişey,insanın gözünü kör eder,kim ne derse desin hep bildiğimizi okuruz:KK14:Nice hayallerin olur nice güzel insanlar çıkar karşına,o zaman unutur gidersin emin ol,sadece zamana ihtiyacın var:26:

milleti teselli ederken bende hep zaman diyordum ama zor çok zor :KK14::KK14: sağol canım bana dokunan haketmedim bunu ben kendimden önce hep onu düşündüm :KK14:

ikinci çıktığımdı ama ilki çok kısa sürdü ve sevgili değildik yani ama konuşmuştum en güzel hayalimi bununla kurdum ben Allahım sabrını verir inş.:KK14:
Böyle deme ya ne yani biriyle bi hayal kurdun diye gerçekleşecek mi illa,daha nice hayaller kuracağın güzel insanlar karşına çıkar:KK20:

milleti teselli ederken bende hep zaman diyordum ama zor çok zor :KK14::KK14: sağol canım bana dokunan haketmedim bunu ben kendimden önce hep onu düşündüm :KK14:
Sen üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişsen,için rahat olsun üzülen taraf sen olmaaa:KK20:
Yaşın kaçtı bu arada:44:

Sen üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirmişsen,için rahat olsun üzülen taraf sen olmaaa:KK20:
Yaşın kaçtı bu arada:44:

20 canım ben hep yanında oldum onun hiç vazgeçmedim hep istedimki sahiplenip ömür boyu vazgeçmesin ama olmadı işte hayırlısı :KK14:

hiç istemem benden uzak olsunlar :KK14: kimseyi istemşiyorum tek istediğim atlatıp hayata devam etmek :KK14:
Oo nice böyle diyeb insanı gördüm,duydum,hepside kısa zamanda toparlanıp kendisini hakedecek bi insanla beraber oldular,inş senin de öyle olacak:21:

Son düzenleme:
Sen benim kilo almaya çalıştığımı nirden öğrendin cadıı:KK1:
Ben o işleri askıya aldım bugünlerde:KK24:

canım bir konun vardı pekmez için diye oraya yorum yapmıştım bak hatırlamadın :KK20::KK1::KK1:

bende ayrıldık ya şimdi yemeden içmeden kesileceğim yine iskelete döneceğim

Oo nice böyle diyeb insanı gördüm,duydum,hepside kısa zamanda toparlanıp kendisini hakedecek bi insanla beraber oldular,inş senin de öyle olacak:21:

yok canım onu unutmam çok uzun zamanımı alacak belki yıllar alacak :KK14::KK14: başka birine nasıl güvenebilirim ki hem

Yaşımız da aynıymış:21:İş okul napıyosun?:44:

sosyoloji 1.sınıfım ailemin yannda okuyorum canım tatil bir ay evde iyice kafayı yiyeceğim :KK14:

X