Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Hangisini ? Söz şeysi olanı mı tarih sayanı mı? Sagom görüşürüz..

Kullanıcı kontrol paneline gir şekerim orda söz olanı görürsün zaten diğer pembe olanı da kullanıcı kontrol paneline gir yine profili düzenleye tıkladıktan sonra çizelge yazıyo orda hangi sitelerden yapıldıgı yazıyo ordan yapılıyo balım :KK61:

Kullanıcı kontrol paneline gir şekerim orda söz olanı görürsün zaten diğer pembe olanı da kullanıcı kontrol paneline gir yine profili düzenleye tıkladıktan sonra çizelge yazıyo orda hangi sitelerden yapıldıgı yazıyo ordan yapılıyo balım :KK61:

teşekkür ederim canıım :KK19:

ayrıldık canım sevdiğim kişiyle yine güvenimi boşa çıkardı erkekliğim üzerine yemin ederimki seni bırakmam daha dedi ama bıraktı yine
Bu aralar ne çok ayrılık haberi duyuyorum kızlardan ya:KK19:
Bu zamanda kimseye güvenmeyeceksin demişler,keşke herkese güvenmeseniz canım ya:26:
Ayrılma nedeni neydi canım:44:

Bu aralar ne çok ayrılık haberi duyuyorum kızlardan ya:KK19:
Bu zamanda kimseye güvenmeyeceksin demişler,keşke herkese güvenmeseniz canım ya:26:
Ayrılma nedeni neydi canım:44:

kızgınlıkla söylediğim bir laf yüzünden canım kendi söylediklerinin yannda hiç bir şey bana dedi evlenirsek sen akrabalarımada evime gelmesin dersin ben deli oldum beni hiç mi tanımadın böyle bir insanmıyım bana bunu dediysen eğer benim evliliği gözden geçirmem lazım dedim sonra dedim sinirdn söyledim diye kendiside sinirden ağzına geleni söylüyor sonrada özür dileyip sinirdendi diyor ama ben öyle dedim diye 2 gündür bana çok soğuktu en sonda dediki git evliliği düşündüğün biriyle evlen umrumda olmaz bu saatten sonra

kızgınlıkla söylediğim bir laf yüzünden canım kendi söylediklerinin yannda hiç bir şey bana dedi evlenirsek sen akrabalarımada evime gelmesin dersin ben deli oldum beni hiç mi tanımadın böyle bir insanmıyım bana bunu dediysen eğer benim evliliği gözden geçirmem lazım dedim sonra dedim sinirdn söyledim diye kendiside sinirden ağzına geleni söylüyor sonrada özür dileyip sinirdendi diyor ama ben öyle dedim diye 2 gündür bana çok soğuktu en sonda dediki git evliliği düşündüğün biriyle evlen umrumda olmaz bu saatten sonra
Canım burda seni suçlu bulmadım valla:KK19:Onun söylediği söz yutulur gibi değil,o ne öyle evlensek akrabalarıma eve gelme dersin fln,erkekler böyle canım kendileri sin,rliyken ağzına gelen herşeyi söylerler,ama karşı tarafa gelince tripler sinirlenmeler fln:44:Ben de olsaydım aynen senin dediğin gibi derdim,bunda ne var,hiç üzülme canım valla yerinde olsam iğne ucu kadar takmam,tabi bekara koca boşamak kolay derler:KK14:

Biraz zamana bıraksan iyi olur aslında,ilk adım atan sen olma ama:KK25:
Zamana bırakırsan hatasını anlar belki,baktın yine aynı sen de hiç takma onu,hayırlısı buymuş demekki de geç:KK14:

Canım burda seni suçlu bulmadım valla:KK19:Onun söylediği söz yutulur gibi değil,o ne öyle evlensek akrabalarıma eve gelme dersin fln,erkekler böyle canım kendileri sin,rliyken ağzına gelen herşeyi söylerler,ama karşı tarafa gelince tripler sinirlenmeler fln:44:Ben de olsaydım aynen senin dediğin gibi derdim,bunda ne var,hiç üzülme canım valla yerinde olsam iğne ucu kadar takmam,tabi bekara koca boşamak kolay derler:KK14:

canım ben ki ailesiyle yaşamaya bile razıydım annesiyle sürekli konuşurduk yemin ediyorum her gün annesini babasını sorardım kaç kere görüştürdü tamam dedim her zamanda dedim ki akrabalarının ailenin başımın üstünde yeri var ben dedim ki hani zamanı gelince zaten hepsiyle tanışacağım biz halan yüzünden çok sorun yaşadık ben korkuyorum şimdi görüşmek istemiyorum kalktı öyle dedi beni deli etti kendimi çok kötü hissettim o öyle diyince ama hiç haketmemiş bu sevgimi ben ki masaraf olmasın diye yemeğe gitmezdim kafeye giderken hiç bir şey istemezdim herkesten çok sevdim türlü türlü hediye arayışındaydım ki mutlu olsun her gün içimde ona karşı hissettiklerimi söylemeden uyumazdım beni o lafıma sildi attı bütün sevgiyi hayalleri ben bunu hakedecek ne yaptım bilmiyorum o kadar çok kırdıki beni hep kendisi ayrıldı daha önce defalarca affettim hep hiç vazgeçemedim ondan ben bunu hakedecek ne yaptım

Biraz zamana bıraksan iyi olur aslında,ilk adım atan sen olma ama:KK25:
Zamana bırakırsan hatasını anlar belki,baktın yine aynı sen de hiç takma onu,hayırlısı buymuş demekki de geç:KK14:

canım bitti daha :KK14: ben ona çok şans verdim ama o hemen bir zorlukta çekip gitmeyi seçti bu kadar basit değildir sevgi hiç seven sevdiğinden ayrı yapabilir mi sevmediki çekti gitti daha dönüş olmaz ne benden nede ondan ama pişman olacak iyi biliyorum gitsin benden iyisini bulsun benden uzak olsun

X