Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Onun yanında benim de aklıma hiç telefon gelmez :KK69: :KK17::KK1:

Ben istettirmedim komando olmasını :KK1:

Çok çıldırıkcan bi insanım hemen merak ediyorum uyku muyku uyuyamazdım komanda olursa.

Öyle olunca o da istememek zorunda kaldı biraz galiba :44:

Zaten kolay kolay kim ister canım, askerlik zaten zor bir süreç daha da zorlaştırmaya gerek yok, benimkinin komando olmayacağı sonradan belli oldu ama komando olmasa bile ailedeki tüm erkekler doğuda yapmıştı korkuyordum doğu çıkar diye, yoksa gidemezdim yanına, görüşemezdik, merak da ederdim kafayı yerdim artık.... Senin de için rahat eder komando olmazsa canım batıya çıkma işi kolaylaşır...

Konuşuyoruz zaten konusu açıldıkça ama bilemiyorum tutabilir mi askerlik sıkıntısı altında sözlerini :26:
Ben de o kötü davrandıkça daha çok zorlanırım doğal olarak :26:
Yok ablam biz zaten uzun zamandır bahsetmiyoruz ayrılıktan inşallah bahsetmeyiz de :nazar: :26:
Off hala askerliğin düşmesine dair ümitler taşıyorum :KK31:

Anladım canım... Zorlanacaksın tabii ki ama katlanılmayacak bir şey değil, hep de olumsuz düşünme o kadar güzel getirileri var ki bu askerlik deneyimlerinin, özlem her şeye kadir.. Onun için çok şey yapasın geliyor, o da özlemden neler yapacağını şaşırıyor falan güzel anılarınız kalır eminim... Biraz da olaya olumlu yönden bakın... :KK34:

Anladım canım... Zorlanacaksın tabii ki ama katlanılmayacak bir şey değil, hep de olumsuz düşünme o kadar güzel getirileri var ki bu askerlik deneyimlerinin, özlem her şeye kadir.. Onun için çok şey yapasın geliyor, o da özlemden neler yapacağını şaşırıyor falan güzel anılarınız kalır eminim... Biraz da olaya olumlu yönden bakın... :KK34:

İnşallah kötü zamanları kolayca atlatırız :26:

Zaten kolay kolay kim ister canım, askerlik zaten zor bir süreç daha da zorlaştırmaya gerek yok, benimkinin komando olmayacağı sonradan belli oldu ama komando olmasa bile ailedeki tüm erkekler doğuda yapmıştı korkuyordum doğu çıkar diye, yoksa gidemezdim yanına, görüşemezdik, merak da ederdim kafayı yerdim artık.... Senin de için rahat eder komando olmazsa canım batıya çıkma işi kolaylaşır...

Bana diyo ki hep ya yazıcı olurum ya santralde olurum ya posta olurum ya da bahriyeli olurum diyo. :KK24:

İş geçmişi lisede mezun olduğu bölüm vs etkiliyomuş galiba :26::44:

20 Ocağı bekliyoruz biz de öyle işte:KK31::KK31:

İnşallah kötü zamanları kolayca atlatırız :26:

Bana diyo ki hep ya yazıcı olurum ya santralde olurum ya posta olurum ya da bahriyeli olurum diyo. :KK24:

İş geçmişi lisede mezun olduğu bölüm vs etkiliyomuş galiba :26::44:

20 Ocağı bekliyoruz biz de öyle işte:KK31::KK31:

Atlatırsınız canım aklına kötü şeyler getirme, aslında dediğim gibi madem böyle bir şeyi yaşamak zorundayız 15 ay boyunca tadını çıkaracak boyutta yaşamak lazım, yani zehir etmektense güzel paylaşımlarda bulunmak, özlemin getirmiş olduğu güzellikleri yaşamak ve yaşatmak en mantıklısı gibi geliyor bana... Zaten zor bir döenm daha da zorlaştırmaya gerek yok, biz en azından eşimle öyle yapıyoruz gitti gideli birbirimizi hiç kırmadık bile, birbirimize hasret sayesinde güzel anılar bıraktık, güzel paylaşımlarda bulunduk, haa zor yönleri olmadı mı oldu tabii olmaz mı ama iyi taraflarını düşünüp kötü tarafları azaltarak katlanılası yapmak lazım...

O görev olgusu değişebiliyor canım yaa benim eşim acemiliğini ulaştırma olarak yaptı, yani şoför olması gerekiyordu ustaya gidince diploması yüzünden elektrikhaneye verdiler, sonra oradan aldılar kantine verdiler, ne alaka değil mi, şimdi de kazan dairesine veriyorlar kaloriferleri açacak, daha rahat edecek yani... Onun için de belge mi ne gerekiyormuş işte bacakları düzelince kursa gönderecekler... Rütbesi artıp günü azaldıkça iyi yerlere düşer... :KK34:

Son düzenleme:
Atlatırsınız canım aklına kötü şeyler getirme, aslında dediğim gibi madem böyle bir şeyi yaşamak zorundayız 15 ay boyunca tadını çıkaracak boyutta yaşamak lazım, yani zehir etmektense güzel paylaşımlarda bulunmak, özlemin getirmiş olduğu güzellikleri yaşamak ve yaşatmak en mantıklısı gibi geliyor bana... Zaten zor bir döenm daha da zorlaştırmaya gerek yok, biz en azından eşimle öyle yapıyoruz gitti gideli birbirimizi hiç kırmadık bile, birbirimize hasret sayesinde güzel anılar bıraktık, güzel paylaşımlarda bulunduk, haa zor yönleri olmadı mı oldu tabii olmaz mı ama iyi taraflarını düşünüp kötü tarafları azaltarak katlanılası yapmak lazım...

O görev olgusu değişebiliyor canım yaa benim eşim acemiliğini ulaştırma olarak yaptı, yani şoför olması gerekiyordu ustaya gidince diploması yüzünden elektrikhaneye verdiler, sonra oradan aldılar kantine verdiler, ne alaka değil mi, şimdi de kazan dairesine veriyorlar kazancı olacak, daha rahat edecek yani... Onun için de belge mi ne gerekiyormuş işte bacakları düzelince kursa gönderecekler... Rütbesi artıp günü azaldıkça iyi yerlere düşer... :KK34:

Biz de böyle olgun olabilsek yaparız heralde bi şekilde :26:
Ama normalde de hep özlem yaşadığımız için çok daha fazla zorlayacak gibi geliyo :KK25::18:
Ha hiç alakası yok yani işle okulla :26:
Ben öyle öyle kendimi teselli etmeye çalışıyodum ya tüh :KK50::KK30:

Ablam beni uyku salladı uyusam iyi olacak :KK61:

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için :KK16: bu teşekkürü kim bilir daha kaç defa duyacaksın benden :KK1:

İyi geceler öpüyorum :KK54::KK54:

Son düzenleme:
Biz de böyle olgun olabilsek yaparız heralde bi şekilde :26:
Ama normalde de hep özlem yaşadığımız için çok daha fazla zorlayacak gibi geliyo :KK25::18:
Ha hiç alakası yok yani işle okulla :26:
Ben öyle öyle kendimi teselli etmeye çalışıyodum ya tüh :KK50::KK30:

Ablam beni uyku salladı uyusam iyi olacak :KK61:

Teşekkür ederim yardımcı olduğun için :KK16: bu teşekkürü kim bilir daha kaç defa duyacaksın benden :KK1:

İyi geceler öpüyorum :KK54::KK54:

Sana da iyi geceler canım ben bu gece uyumayacağım birazdan çıkıp yazılı okuyacağım akşam 9 dan 12 buçuğa kadar uyumuşum uyku gelmiyor... Şimdi yatarsam gün biter... Sana keyifli uykular... Öpüldün... :KK34:

o akşam bahsettiniz bahsettiniz bende yaptım mercimek köftesi :KK9::KK9::KK9:

Konuşuyoruz zaten konusu açıldıkça ama bilemiyorum tutabilir mi askerlik sıkıntısı altında sözlerini :26:
Ben de o kötü davrandıkça daha çok zorlanırım doğal olarak :26:
Yok ablam biz zaten uzun zamandır bahsetmiyoruz ayrılıktan inşallah bahsetmeyiz de :nazar: :26:
Off hala askerliğin düşmesine dair ümitler taşıyorum :KK31:

Anladım balım. Erkek kardeşin yok mu hiç :KK61:

Yok bebeğim erkek kardeş :KK61:

Selam kızlar..
Böyle bitmesin diye bi dizi var onu izledim biraz önce çok fena duygusala bağladım
Bi süre dizi izlemesem iyi olucak galiba :KK14:

X