Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben de dedim devre kaybı git diye de senin burda yazdığını okuduktan sınra, bende bu şans varken ben 75 gün acemilik yapanlarla bir yaparım dedi sustum hemen :KK1:

Ben de dil seçecektim ama resmen göçebe gibi okul okul gezdiriyolardı ondan sayısal seçtim :KK1:

Biz zaten artık o kadar çok kavga ettik ki son günlerde takip edemedim yani :KK1:

Ama şu an iyi baya :nazar:

Şaşırdım açıkçası bu haline :KK1:

Hehe devre kaybı 90 gün bile yapabiliyor acemilik diğer tertiplerle bir yaptırıyorlar bazen ama yine de çok rahat yapıyorlar, acemilikte de ustalıkta da ballı börek misali rahatlar... :KK34:

Niye gezdiriyorlardı kız dilcileri besleme muamelesi yapmışlar size biz el üstünde tutulurduk okulun adı bizim sayemizde iyiye çıkardı çünkü az Türkiye derecelikleri getirmedik...:KK53:

Kavga etmeyin kız zaten kesin askere gidince paso kavga edersiniz.. Şu günlerin tadını çıkarın üzmeyin birbirinizi... :KK34:

O kadar daldın yani çeneye :KK1: Maşallah kuzuma :KK1:

Hem kel hem fodul gibi oldu :KK1:

Ama bu tabi bi rivayet ablam gelsin de ona sorak :KK1:

Kız zaten seninki okumuyo mu?? 6 ay yapar iştee. Siz çoktan yırtmışsınız ki :KK1:

Okuyo benimki 3. sınıf ama her üni mezunu 6 ay yapmıyomuş ablam demişti:44:

His ablam , pekmez ve mathi hepinizi öpüp pamuk yatağıma doğru gidiyorum.
Bugün yine gereksiz fazla yıprandım sabaha herşey çok güzel olur umarım.
Sizi seviyorum ve kocaman öpüyorum
:KK54::KK54:

Öpüldün kuzucum güzel güzel uyu bakalım iyi geceler :KK61:

Hehe devre kaybı 90 gün bile yapabiliyor acemilik diğer tertiplerle bir yaptırıyorlar bazen ama yine de çok rahat yapıyorlar, acemilikte de ustalıkta da ballı börek misali rahatlar... :KK34:

Niye gezdiriyorlardı kız dilcileri besleme muamelesi yapmışlar size biz el üstünde tutulurduk okulun adı bizim sayemizde iyiye çıkardı çünkü az Türkiye derecelikleri getirmedik...:KK53:

Kavga etmeyin kız zaten kesin askere gidince paso kavga edersiniz.. Şu günlerin tadını çıkarın üzmeyin birbirinizi... :KK34:

Yok biz göze alamadık ablam ya :KK1:
1 avuç çıktı dilciler çünkü sığdıramadılar :KK1:
Her sene ayrı okulda mıymış her ay mıymış tam anlamadım da ama vazgeçmiştim bunu öğrenince:KK31:
Eneee deme öyle demeee :KK50:
Ben azcık tontulsa diye ümit ediyorum ama çok aşırı kıskançtır yani orda kafayı sıyırıp da canıma okuma ihtimali daha yüksek sanırım :KK30::KK30:

Okuyo benimki 3. sınıf ama her üni mezunu 6 ay yapmıyomuş ablam demişti:44:

Ya 6 ay ya 12 ay işte yazıyo ya attığın yazıda :KK1:

Öfff ben de söyleyim de bozsun yaaağğğ :KK37:

Boylu poslu endamlı olunca kaslı baklavalı olunca daha çok komando olma ihtimali oluyomuş sanırım :44:

Benimki göbekli ordan yırtsak barim ya :KK53:

Canım muayene sırasında soruyorlarmış komando olmak istiyor musun diye hayır derse olmuyor zaten, yani ben öyle biliyorum... :KK34:

İyi bizde yırttık o zaman bi kez daha benimkide göbekli :KK1:

Hepiniz göbekli bulmuşunuz ayol sözleşmeli gibi ne bu :KK53:

İyi geceler kuzum biz de seni seviyoruz pamuk yatağında güzel uykular... :KK16:

Her sene ayrı okulda mıymış her ay mıymış tam anlamadım da ama vazgeçmiştim bunu öğrenince:KK31:
Ben azcık tontulsa diye ümit ediyorum ama çok aşırı kıskançtır yani orda kafayı sıyırıp da canıma okuma ihtimali daha yüksek sanırım :KK30::KK30:

Ya 6 ay ya 12 ay işte yazıyo ya attığın yazıda :KK1:

Evet ablama daha çok güvendim ama :KK1:

Benimde sağ cebe yapışık oldu valla :KK1:
Sırf telefon koymak için cepsiz şey giymiyorum artık :KK1:

İyi geceler kuzum :KK54::KK54:
Pamuk yatağım diyince benim de yatasım geldi :KK1:

Canım muayene sırasında soruyorlarmış komando olmak istiyor musun diye hayır derse olmuyor zaten, yani ben öyle biliyorum... :KK34:

Hepiniz göbekli bulmuşunuz ayol sözleşmeli gibi ne bu :KK53:

İyi geceler kuzum biz de seni seviyoruz pamuk yatağında güzel uykular... :KK16:

Benimki doldurduğu bi kağıttan bahsetmişti orda da varmış kutucuk işaretleme şeklinde :KK1:

Saldı kendini valla ilk başta yoktu göbek möbek :KK1: askere gidip zayıflamayı düşünüyo şu an :KK1:

Evet ablama daha çok güvendim ama :KK1:

Ablan nerden biliyomuş :KK24:

Dilci az olduğu için öyle yapmışlardır belki öğretmen sıkıntısı vardı o yüzden canım... :KK34:

Canım 8 aylık askerlik deneyimim sonucu gördüm ki evli arkadaşlar kocalarıyla sorun yaşamıyor askerde ama nişanlı ve sevgili olanlar hep kavga falan ediyor, ayrılıp barışan da çok oluyor, gözünü korkutmak istemem sadece ayağınızı denk alın ve ona göre sabretmeyi, fedakarlık yapmayı aklınızdan çıkarmayın hatta gitmeden evvel oturup bu konuyu düzgünce konuşun birbirinize bu günlerde nasıl davranacağınıza dair sözler verdirin... Sözleşme gibi yani.. Hemen her sıkıntıda ayrılıktan bahsetmeyin.. Kolaya kaçmayın.. İnşallah askerde zaten yontuluyorlar canım muhakkak olumlu değişimler de gösterir ama bu ilişkiyi yürütme işi biraz tek taraflıdan ziyade karşılıklı olduğu için ikinize de çok iş düşüyor.. :KK34:

Benimki doldurduğu bi kağıttan bahsetmişti orda da varmış kutucuk işaretleme şeklinde :KK1:

Saldı kendini valla ilk başta yoktu göbek möbek :KK1: askere gidip zayıflamayı düşünüyo şu an :KK1:

İki abla var bende biri evli olduğu için biliyo işte kocası çoktan yaptı evlenmeden :KK1:

Kızlar bende kaçıyorum biraz kitap okuyacaağm hepinizi öptüm :KK61:

Dilci az olduğu için öyle yapmışlardır belki öğretmen sıkıntısı vardı o yüzden canım... :KK34:

Canım 8 aylık askerlik deneyimim sonucu gördüm ki evli arkadaşlar kocalarıyla sorun yaşamıyor askerde ama nişanlı ve sevgili olanlar hep kavga falan ediyor, ayrılıp barışan da çok oluyor, gözünü korkutmak istemem sadece ayağınızı denk alın ve ona göre sabretmeyi, fedakarlık yapmayı aklınızdan çıkarmayın hatta gitmeden evvel oturup bu konuyu düzgünce konuşun birbirinize bu günlerde nasıl davranacağınıza dair sözler verdirin... Sözleşme gibi yani.. Hemen her sıkıntıda ayrılıktan bahsetmeyin.. Kolaya kaçmayın.. İnşallah askerde zaten yontuluyorlar canım muhakkak olumlu değişimler de gösterir ama bu ilişkiyi yürütme işi biraz tek taraflıdan ziyade karşılıklı olduğu için ikinize de çok iş düşüyor.. :KK34:

Konuşuyoruz zaten konusu açıldıkça ama bilemiyorum tutabilir mi askerlik sıkıntısı altında sözlerini :26:
Ben de o kötü davrandıkça daha çok zorlanırım doğal olarak :26:
Yok ablam biz zaten uzun zamandır bahsetmiyoruz ayrılıktan inşallah bahsetmeyiz de :nazar: :26:
Off hala askerliğin düşmesine dair ümitler taşıyorum :KK31:

İki abla var bende biri evli olduğu için biliyo işte kocası çoktan yaptı evlenmeden :KK1: [/I]

Anladım balım. Erkek kardeşin yok mu hiç :KK61:

Sırf telefon koymak için cepsiz şey giymiyorum artık :KK1:

İyi geceler kuzum :KK54::KK54:
Pamuk yatağım diyince benim de yatasım geldi :KK1:

Benim normalde telefonla hiç alakam yoktur öyle ki evde nereye koyduğumu unuturdum eşim çaldırırdı da öyle bulurdum bazen çalardı duymazdım falan eşim askere gitti gideli telefonla bütünleşmiş gibi yaşıyorum :KK9:

Kendimi bildim bileli göbekli benim sevdiceğim bütünleşti onunla artık ayrılmaz parçamız:KK16::KK9:

ehhh halimizle mutlu mesut olmak zorundayız başka türlü olmuyor :KK34:

hııı orada da olabilir evet.... Komanda olmak istemiyorum desin işte tabii gerçekten istemiyorsa...

Kızlar bende kaçıyorum biraz kitap okuyacaağm hepinizi öptüm :KK61:

İyi geceler kuzu görüşürüz :KK54:

Benim normalde telefonla hiç alakam yoktur öyle ki evde nereye koyduğumu unuturdum eşim çaldırırdı da öyle bulurdum bazen çalardı duymazdım falan eşim askere gitti gideli telefonla bütünleşmiş gibi yaşıyorum :KK9:

ehhh halimizle mutlu mesut olmak zorundayız başka türlü olmuyor :KK34:

hııı orada da olabilir evet.... Komanda olmak istemiyorum desin işte tabii gerçekten istemiyorsa...

İyi geceler kuzu görüşürüz :KK54:

Onun yanında benim de aklıma hiç telefon gelmez :KK69: :KK17::KK1:

Ben istettirmedim komando olmasını :KK1:

Çok çıldırıkcan bi insanım hemen merak ediyorum uyku muyku uyuyamazdım komanda olursa.

Öyle olunca o da istememek zorunda kaldı biraz galiba :44:

X