Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

anladım canım o zaman üzülme yani bak çalışacağız inş. onu dert etme hiç kendine iyi düşün olumsuz düşünme hiç ygsmiz süper geçecek :KK9:

İnşallah canım bari ondan istediğimiz sonuçları elde edelim son bir senedir hayat hiç gülmedi

Kuzum tüm içtenliğimle söylüyorum; keşke bende birisinden bunu duysam.
Hiç olmazsa onu unutmam için çok gerekli bi sebebim olur.
Benim elimde hiçbirşey yok, vazgeçtiği gerçeği var sadece.
En son bi ara konuşmuştuk beni sevmediğini söyleseydin bu kadar uzatmazdım dedim, yalan söyleyemiyorum biliyorsun dedi.
E madem seviyorsun neden bu bitiş? İşte bunu soramadım kapattım konuyu..
Boşvermek gerek bazen, seven çok sevseydi gitmezdi tek gerçek bu ..

En son bi ara konuşmuştuk beni sevmediğini söyleseydin bu kadar uzatmazdım dedim, yalan söyleyemiyorum biliyorsun dedi.

ahh bebeğim bana söylemedi bunu arkadaşları sorgulamasın diye yapıyor biliyorum.
Çünkü hayatında biri mi var nolur söyle diyorum.
İnsan birini severken başkasına bakamaz eylül saçmalama diyor bana.

Sizin neden bitti :26:

İnşallah canım bari ondan istediğimiz sonuçları elde edelim son bir senedir hayat hiç gülmedi

bana da gülmedi ama güldürmek bizim elimizde canım :KK50: hiç çalışmadım o kadar pişman ve mutsuzum ki şuan gerçekten herşey bizde bitiyor elimizde yani önemli olan kararlı olmak :KK43:

Sizin neden bitti :26:

Belirli bi sebep yok aslında, keşke olsa bu kadar düşünmezdim.
Çook iyiyken birden sıkıldı, bunalmış herşeyden falan filan..
Hiç ayrılık konuşması yapmadan bitirdik sebep yok. Çok aptalca :113:

bana da gülmedi ama güldürmek bizim elimizde canım :KK50: hiç çalışmadım o kadar pişman ve mutsuzum ki şuan gerçekten herşey bizde bitiyor elimizde yani önemli olan kararlı olmak :KK43:

Öyle canım ama ben sadece ygs konusunda dememiştim genel anlamda kötüydü bu sene:26:

Öyle canım ama ben sadece ygs konusunda dememiştim genel anlamda kötüydü bu sene:26:

o dediklerinde sınavımız canım herkes farklı şeylerle sınanır ama sen moralini bozma iyi düşün moralini yüksek tut güzel günlerde gelir canım gelecek elbet

üfff kızıyorum ama canlanın yav :KK47:

Bencede çok saçma

Aslında merak etmiyo değilim çünkü bi ara konuştuğumuzda bana içimde bu acıyı çekmeye mecburum demişti bende neden mecbursun diye sormamıştım. Açıkçası şu an merak etsemde bişey farketmeyecek, zaman aşımına uğradı herşey.

o dediklerinde sınavımız canım herkes farklı şeylerle sınanır ama sen moralini bozma iyi düşün moralini yüksek tut güzel günlerde gelir canım gelecek elbet

üfff kızıyorum ama canlanın yav :KK47:

Yok kuzum benim canlanacağım ben gideyim en iyisi sizin moralinizide iyice düşürmeyeyim hadi hepinizi öptüm iyi geceler

Yok kuzum benim canlanacağım ben gideyim en iyisi sizin moralinizide iyice düşürmeyeyim hadi hepinizi öptüm iyi geceler

canım yok moralimizi düşürmüyorsun ben üzülüyorum valla böyle gördükçe elimden bir şeyde gelmiyor üzülmeyin yani hayat acımasız zalim ama böyle geçmiyor günler :KK50: görüşürüz tatlım :KK16:

Öğreneliimm kuzucum çok güzell bi enstrüman sesine bitiyorum benn:KK1:

inş canım hiç zamanım yok bu aralar inş. öğreniriz bende bitiyorum :)

canlar bende çıkayım uykum geliyor yarın ygs ye başlayacağım off yorucu günler beni bekliyorrrr

X