Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Askere gidince mi evlenince mi ayrımı yapadım :KK1:

canım evlılk sorunları oluyor ona bısey dıyemıyorum ama askerlık bambaska canım adam herseyı unuttu dunyaya sankı sadcee negatıflıge ugratmak ıcın gelmıs ınsanları neyse dahada sınırlendım gorusmek uzre ıyı geecler:KK55:

canım evlılk sorunları oluyor ona bısey dıyemıyorum ama askerlık bambaska canım adam herseyı unuttu dunyaya sankı sadcee negatıflıge ugratmak ıcın gelmıs ınsanları neyse dahada sınırlendım gorusmek uzre ıyı geecler:KK55:

Tamam canım kendine iyi bak iyi geceler

Enee ori ablam gitmeyeydi tamamlardık bine bak bende yaklaşmışımm :KK1:

Oy anca okudum geldim aranıza :KK1:

ayyy canım teşekkür ederim evet bugün pek mutluyum ondan ne yapacan işte züğürt tesellisi :KK9:

Ayy yok abim fizikçi yaklaşmışın :KK1:Dilciyim ben dilci anam :KK53:

Yaa yerine göre de değişiyor doğuyla alakası yok tabii komandoların 75 günü aşıyor, benim eşim devre kaybı gitti 28 gün yapmıştı ama bazı devre kayıpları da 90 güne kadar yapıyor, değişen bir şey yok yine de askerlik 15 ay işte :KK1:

yok kızz enee :KK9: Ne rezil olacan.. bu arada askerliğini yapmış birini bul enden tavsiye :KK1:

Ben de dedim devre kaybı git diye de senin burda yazdığını okuduktan sınra, bende bu şans varken ben 75 gün acemilik yapanlarla bir yaparım dedi sustum hemen :KK1:

Ben de dil seçecektim ama resmen göçebe gibi okul okul gezdiriyolardı ondan sayısal seçtim :KK1:

olede canımcım cok bunaltı benı onu beyenmez bunu beyenmez pesınde pervane oldum ,resmen uvey evlat muamelesı yapıyor bana hersey onun dedıgı gıbı olacak ben tek kelıme etmıcem herseye he dıcem dun burda pekemzle konustuk bıraz gtııtm yattım bana yataktan kalk dedı neye ugradıgımı sasırdım sabahda hıcbırsey olmamaıs gıbı bana emredıyor ruh halı gıttı ıyıce kendılerının:KK14:

:KK53::KK53: Yataktan kalk mı dediii :KK53:

Ben olsam var yaaaa bi depük bi tokat adam yerde :KK53::KK53:

Seninki baya takmış o zaman balım ya askerliğee benimkinin hiç umru değil galiba :44:

Gerçekten haklısın bitanem çok zor ne deyim:26:

Bi başla okumaya çok akıcı ama :KK53:

Okudum okudum sağ ol Mathim paylaştığın için :KK54:

Ben bizimkine bi gözlük taktırıyım en iyisi:KK1::KK1:

sen tutmucan akıllım esın tutacak sen aklının kosesınde bulundur yıne :KK9:

Balım ben erken gidebilirmişsin askere dedim de ona bilem inanmadı ya bunları söylemem şimdi 765978265802 tane kulp bulur :KK14:

His ablam ve pekmezim sayıyorum :KK1:

Askerliğini yapmış.
Okul okumuş.
Eli yüzü düzgün.
Evi arabası olan.
Yalan söylemeyen, dürüst
Bi bakanın dönüp bidaha baktığı falan tamam şakaydı :KK1:

Yok öyle bi dünya bebeeeem :KK53:

pekmezım senıde gorecem balım gıdınce ona sonra deme bana bana cok bagırıyor dıye :KK9:

Biz zaten artık o kadar çok kavga ettik ki son günlerde takip edemedim yani :KK1:

Ama şu an iyi baya :nazar:

Şaşırdım açıkçası bu haline :KK1:

Pekmez nedir bu hışmın kaç kişiye laf yetiştirdin orda :KK1:

Benimkinin gözler numaralı buna sevineceğimi hiç düşünmemiştim holeyyyyyyy :KK9:

Benimkinin gözler numaralı buna sevineceğimi hiç düşünmemiştim holeyyyyyyy :KK9:

Öfff ben de söyleyim de bozsun yaaağğğ :KK37:

Boylu poslu endamlı olunca kaslı baklavalı olunca daha çok komando olma ihtimali oluyomuş sanırım :44:

Benimki göbekli ordan yırtsak barim ya :KK53:

Son düzenleme:
Öfff ben de söyleyim de bozsun yaaağğğ :KK37:

Boylu poslu endamlı olunca kaslı baklavalı olunca daha çok komando olma ihtimali oluyomuş sanırım :44:

Benimki göbekli ordan yırtsak barim ya :KK53:

İyi bizde yırttık o zaman bi kez daha benimkide göbekli :KK1:

X