Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Ben kurdum bize bu sene turşu bi bidon valla çok güzel oldu :KK9:

Ayy çok severim turşuyu da :KK56:

Sus bak gece gece yine acıktırtma beni :KK37::KK1:

Canım hastaneye sevk edip röntgen çektirmediler ki işte askerde o kadar ilgileniyorlar insanla, siz de hazırlıklı olun doktor eliyle muayene bile etmemiş, karşıdan bakmış ne komik değil mi :KK53:

Sanırım kas yırtılması bir de bertilme var ama onun için merhem bile vermemiş, dinlenerek geçecek, sadece oluşan yaralar için merhem vermiş, bir de ağrı kesici iğne vuruyorlarmış hergün, böyle işte

evli olunca bol bol mehtap yapmaya çalışıyoruz canım, dayanamıyoruz biz, 1 buçuk 2 aya bir görüşüyoruz... :KK34:

:KK53::KK53: Karşıdan bakmayla anlayacak kadar iyi bi doktormuş (!) demek :KK53:

Üzerinde mi yazıyomuş sanki :KK47:

Off çok kötü ya geçmiş olsun :KK50:

Kas yırtılması dinlenerek geçer mi kii:44:

İmkanınız var tabi görüşün ne güzel :KK16: :KK61:

Ablam sen ne öğretmenisin ??:44:

İngilizce canım... :KK34:

E tabi benim başımda b askerlik şeysi olmayınca hneüz bilemiyorum :KK9:

Başına gelince öğrenirsin sen de kuzu :KK34:

Sağol ablam teşekkür ettim gençlik tabi :KK1:

Ehh öyle tabe gençlik, gerçi ben de genç sayılırım daha 20 li yaşlarımdayım :KK16:

Hissettim ingilizce :KK1:

Hee başka yerden öğrendin deme seni seni :KK53:

his ablam ,ılk ne zaman gelıyorlar gıdınce

Acemilik bitince geliyorlar canım tabii kendileri isterlerse acemilik de her yere göre farklı sürüyor, bazı yerlerde bir ay bazı yerlerde 75 gün :KK34:

Ortada hiç bi şey yokken sizin yüzünüzden açtım askerlikle ilgili şeysiler okuyorum ulen :KK9:

İngilizce canım... :KK34:

Başına gelince öğrenirsin sen de kuzu :KK34:

Ehh öyle tabe gençlik, gerçi ben de genç sayılırım daha 20 li yaşlarımdayım :KK16:

Hee başka yerden öğrendin deme seni seni :KK53:

Acemilik bitince geliyorlar canım tabii kendileri isterlerse acemilik de her yere göre farklı sürüyor, bazı yerlerde bir ay bazı yerlerde 75 gün :KK34:

İngilizce günlüğünü gördüm ama sanki bi böyle fizikçi havası var gibi geldi :KK1:

Şey sorucam konudan konuya atlıyorum biraz ama :-)17:) acemilik süresi doğuya gidip gitmeyeceğine göre mi değişiyo:44:

Ayy çok severim turşuyu da :KK56:

Sus bak gece gece yine acıktırtma beni :KK37::KK1:

:KK53::KK53: Karşıdan bakmayla anlayacak kadar iyi bi doktormuş (!) demek :KK53:

Üzerinde mi yazıyomuş sanki :KK47:

Off çok kötü ya geçmiş olsun :KK50:

Kas yırtılması dinlenerek geçer mi kii:44:

İmkanınız var tabi görüşün ne güzel :KK16: :KK61:

Öyle canım yaa askerdekiler böyle işte bilmiyorum eşim vurulduğu iğnelerden kaynaklı iyim acımıyor diyor ama sanırım bu şekilde nasıl geçer bilmem, mehtaba geldiğinde burada bir doktora bakıtırız olmadı :44:

His ablam valla adından tahmin ettim :KK1:

Kıss adımla ne alakası var yabancı değil ki.. Bizim baş harflerimiz de ondan :KK1:

Ortada hiç bi şey yokken sizin yüzünüzden açtım askerlikle ilgili şeysiler okuyorum ulen :KK9:

Hehehe ehh öğrenmekte fayda var bir topluluğa girdiğinde muhabbeti geçince saf saf bakmazsın işte :KK53:

İngilizce günlüğünü gördüm ama sanki bi böyle fizikçi havası var gibi geldi :KK1:

Şey sorucam konudan konuya atlıyorum biraz ama :-)17:) acemilik süresi doğuya gidip gitmeyeceğine göre mi değişiyo:44:

hayır oluum piyade denizci vs olmana bağlı oluyomus öyle yazıyo:KK1:

askerlık cok kotu esımın moralı sıfır eee halıyle acısıda en yakını olan benden cıkıyor ,sabretmeye calısıyorum ama tak dedı ıkı gundur bagırıp cagırmalar ,ısteklerı,her sey

Öyle canım yaa askerdekiler böyle işte bilmiyorum eşim vurulduğu iğnelerden kaynaklı iyim acımıyor diyor ama sanırım bu şekilde nasıl geçer bilmem, mehtaba geldiğinde burada bir doktora bakıtırız olmadı :44:

Kıss adımla ne alakası var yabancı değil ki.. Bizim baş harflerimiz de ondan :KK1:

Hehehe ehh öğrenmekte fayda var bir topluluğa girdiğinde muhabbeti geçince saf saf bakmazsın işte :KK53:

Bi krem vs verseymiş o bile rahatlatırmış ya :KK19:

Baktırın bence de :26:

askerlık cok kotu esımın moralı sıfır eee halıyle acısıda en yakını olan benden cıkıyor ,sabretmeye calısıyorum ama tak dedı ıkı gundur bagırıp cagırmalar ,ısteklerı,her sey

Canım ya zor bir dönemden geçiyorsunuz . .

X