Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Bakalım kuzucum umarım becerebilirsin bende bi arkadaşım rahatsızlanmış raporluymus yanına gidicem bu ara cok özledim :KK16:

Bu arada pekmez nerelerdesin ben esmer diilim olum diilim başka fotolara baksana yanmıştım orda sadecee :KK36::KK9:

Pekmez hanım pekmez hanıım nerdesiniz bakalım :KK19:

Öfff bilgisayar dıkandı ya la:KK37:

Banne kızıııım benim yorum yaptığımda esmersin işte :KK1: :KK35::KK35:

Bizimle konuşmaktan dolar o zaten :KK1:

aynen bebeğimm :KK1:

kız bak sana ne dicem.gel sen rok mok hikaye boş ver. gel sen sazından süzme bal akıt...

sazının vur tellerine yürekleri hoplat..yani türk halk müziğini değiştirme...
böyle şeyleri özendirip kültür katliami..anladın dimi...
sen gerçek namelerle sazının tellerine vur bal kaymak söyle...anlaştıkmı....

yok ablam şaka yaptım zaten ben söz video çekip izletcem size:KK1:

Kızım ağustostu o ben denize git gel yanıyosun burda herkes esmer oluyo o vakitler :KK1: Tamam o fotoda esmerim esmer olsamda fena olmazdım dimi:KK23:

Kız sonra açıldın mıı??

Yav benim küçüklükten kalma amele yanıklarım var kollarımda hala geçiremediim :KK1::KK1::KK37:

Fenaaaaa olurdun fenaaaaa :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

Baktım bütün fotolarına hepsinde ayrı bi güzel çıkmışsın :nazar::nazar::21::KK23:

Kız sonra açıldın mıı??

Yav benim küçüklükten kalma amele yanıklarım var kollarımda hala geçiremediim :KK1::KK1::KK37:

Fenaaaaa olurdun fenaaaaa :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

Baktım bütün fotolarına hepsinde ayrı bi güzel çıkmışsın :nazar::nazar::21::KK23:

Zamanla yazınki kadar esmerlik kalmıyo diyelim beyaz değilim ama tam esmer de denemez yani bana:KK1:Bu arada teşekkürler bebeğim:KK16:

size beni gösteriyim mi albüm yapamamda konuştuklarım beni görebilir ihihihih :KK1:

X