Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

hosgeldın hıss allaha sukur sen nasılsın:KK16:

Hoşgeldin Hesna ablam:KK3:

İyiyim ben sen nasılsın? eşin nasıl oldu :26:

ihihi ablam gelmiş ya :KK1: iyiyiiz sen nasılsııınn

Hoşgeldin abla iyiyiz işte sohbet muhabbet :KK61: Nasılsın eşin nasıl oldu ?

Teşekkür ederim kızlar... Sağolun eşim daha iyi istirahat verdiler paso yatıyor :KK9: Bu ara mehtap fena sıkıştırdı onu bekliyoruz işte :KK34:

sizlerde durumlar nasıl, nasıl gidiyor hayat?

ama siz büyütüyosunuz canım. engel olsanız buralara gelmez diye düşünüyoruum :26:
Eşin o senin yani ikna edecek bi yol bulursun :26::44:
O da anlayışla karşılasın bi zahmet :26:

Eylüüüül maşallah kız :nazar: ben de alıntı yapmadım :KK34:

Saç rengin ney :KK53::KK1:

bebişim ah ah bi gün fırsat olursa tek tek saç renklerimi paylaşırım. Şuanki koyu kumral sarıdan döndüm ama :KK1:

Teşekkür ederim kızlar... Sağolun eşim daha iyi istirahat verdiler paso yatıyor :KK9: Bu ara mehtap fena sıkıştırdı onu bekliyoruz işte :KK34:

Mehtap ?:44::44::44:
Klasik abla hiç bi değişim yok bende:KK1:

bebişim ah ah bi gün fırsat olursa tek tek saç renklerimi paylaşırım. Şuanki koyu kumral sarıdan döndüm ama :KK1:

Tamam fırsatın olursa paylaş :KK1:

Arayış içindeyim deee çok beğendim rengini:KK17::KK23::KK1::nazar:

Çatlak kırık çıkık var mıymış?? :44: Sık sık mehtap yapıyosunuz ne güzel ya :nazar: :KK61:

Aynı gidiyo işte nası gitsin hiç değişiklik yok :KK31:

Canım gördüm resmini çok güzelsin maşallah :nazar: Ahh gençlik :KK1:

Mehtap ?:44::44::44:
Klasik abla hiç bi değişim yok bende:KK1:

İzne gelecek eşim canım, askerlikte aradaki kavuşmalara mehtap deniyor :KK1: Onun için gün sayıyoruz işte :KK17:

Aynen klasik monoton yaşayıp gidiyorum ben de... Bu ara bir sürü yazılı kağıdım var onları okumam lazım yani inşallah :KK1:

İzne gelecek eşim canım, askerlikte aradaki kavuşmalara mehtap deniyor :KK1: Onun için gün sayıyoruz işte :KK17:

Aynen klasik monoton yaşayıp gidiyorum ben de... Bu ara bir sürü yazılı kağıdım var onları okumam lazım yani inşallah :KK1:

E tabi benim başımda b askerlik şeysi olmayınca hneüz bilemiyorum :KK9:

Tamam fırsatın olursa paylaş :KK1:

Arayış içindeyim deee çok beğendim rengini:KK17::KK23::KK1::nazar:

Çatlak kırık çıkık var mıymış?? :44: Sık sık mehtap yapıyosunuz ne güzel ya :nazar: :KK61:

Enee kaldıramıyom ben ya neden :KK1:

Sağol ablam teşekkür ettim gençlik tabi :KK1:

Canım hastaneye sevk edip röntgen çektirmediler ki işte askerde o kadar ilgileniyorlar insanla, siz de hazırlıklı olun doktor eliyle muayene bile etmemiş, karşıdan bakmış ne komik değil mi :KK53:

Sanırım kas yırtılması bir de bertilme var ama onun için merhem bile vermemiş, dinlenerek geçecek, sadece oluşan yaralar için merhem vermiş, bir de ağrı kesici iğne vuruyorlarmış hergün, böyle işte

evli olunca bol bol mehtap yapmaya çalışıyoruz canım, dayanamıyoruz biz, 1 buçuk 2 aya bir görüşüyoruz... :KK34:

X