Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Oh sonunda kuzucum umarım iyi gelir :)

Şuan bi arkadaşa söyledim kursa gidiceğimi tepki şu konuşuyodk ilk görmemiş onu sonrada
+ Bi dk ya ne baglaması yeni grdüm

- ahaha saz çalıciğim

+ Ne ışin varya atılmadgn sektör kalmadı

- ahahah sorma len

:KK1::KK1::KK1:

evet olgun ve dolgun bombası benimm....:21::21::21::21::21::21::21:

Alemsin valla ama öylesin :KK1:

Şuan bi arkadaşa söyledim kursa gidiceğimi tepki şu konuşuyodk ilk görmemiş onu sonrada

- ahaha saz çalıciğim

- ahahah sorma len

Çok yönlüyüm her sektörden teklif var deseydin :KK1:

bendende hoş geldin gökçe. ben piliç oriii...32yş. istanbul. şimdilik istanbuldayım dersin sonra bi bakmışsın istanbula aşık olmuşsun...seni pençesine hapsetmiş tıpkı diğer aşıklar gibi...

Merhaba :KK3:
Evet çok seviyorum İstanbul'u da :) Ama İzmir'de büyüdüğüm için orası ilk aşkım :KK1:
Akrabalarımın çoğu orda zaten o yüzden benim için zor olmayacak pek :)

- ahaha saz çalıciğim

- ahahah sorma len

sanata yeteneğin var ne güzel be ...benim sesim kargaları bile kaçırır:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

olsun enstruman çalıyosan müzik kulağın var demekki..:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Allaha şükür o var yoksa hepten vasatım işin ilginç yanı bu bağlama beni hiç yansıtmıyor heralde rock şarkıları türkümsüleştiricem. Tıpkı hadisenin coveri gibi :KK14:

Allaha şükür o var yoksa hepten vasatım işin ilginç yanı bu bağlama beni hiç yansıtmıyor heralde rock şarkıları türkümsüleştiricem. Tıpkı hadisenin coveri gibi :KK14:

kız bak sana ne dicem.gel sen rok mok hikaye boş ver. gel sen sazından süzme bal akıt...

sazının vur tellerine yürekleri hoplat..yani türk halk müziğini değiştirme...
böyle şeyleri özendirip kültür katliami..anladın dimi...
sen gerçek namelerle sazının tellerine vur bal kaymak söyle...anlaştıkmı....

X