Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

dimi dimi ilaç gibii derler tam o tabir bu arada abla diyorlarr kaç yaşındasıın bende dicem ona göre saygıda kusur etmeyeliimm :KK1:

bitane var bebeğim diğerleri okuyor yarın bikaç tanesini bi araya getirmeye çalışcam bakalım becerebilcek miyim :KK1:

Bakalım kuzucum umarım becerebilirsin bende bi arkadaşım rahatsızlanmış raporluymus yanına gidicem bu ara cok özledim :KK16:

Bu arada pekmez nerelerdesin ben esmer diilim olum diilim başka fotolara baksana yanmıştım orda sadecee :KK36::KK9:

dimi dimi ilaç gibii derler tam o tabir bu arada abla diyorlarr kaç yaşındasıın bende dicem ona göre saygıda kusur etmeyeliimm :KK1:

bitane var bebeğim diğerleri okuyor yarın bikaç tanesini bi araya getirmeye çalışcam bakalım becerebilcek miyim :KK1:

bekarım 32 yş. ist. diğer arkdşl. başarılr.....diyebilirsin ....

Biliyorum çok kötü için yanarken etkilenmemiş gibi yapmak..
Ben yasak koydum kendime fotoğraflara bakmayı yasakladım.
Beraber dinlediğimiz şarkıları dinlemiyorum.
Ortak izlediğimiz dizilerde "şimdi burda gülmüştür kesin" diyorum.
Veya "en son bu dizi hakkında yorum yapmıştık hatırladı mı acaba" diyorum.
Hep bunları düşünüyorum, sözde dizi izliyorum.. Oof of :KK14:

Ben tv ye bakmıyorum zaten onla ilgili bi anı bile olmasada ben biyerlerden buluyorum bişeyler.
Fotoğraflarada bakmaya cesaret edemezken bugün dokundum ilk kuzum.
Yarın dışarı çıkıcam onunla buluştuğumuz bi kafe var hep muhtemelen orda olucam.
güçlü olduğumu önce kendime ispatlamam gerek :KK14:

Bakalım kuzucum umarım becerebilirsin bende bi arkadaşım rahatsızlanmış raporluymus yanına gidicem bu ara cok özledim :KK16:

Bu arada pekmez nerelerdesin ben esmer diilim olum diilim başka fotolara baksana yanmıştım orda sadecee :KK36::KK9:

Ehehe iyi iyi yarın anlatcak bişeylerimiz olur bebeğim :KK1:

Biz misafirleri çok severiz müdavimde olabilirsin ama :KK61:
Tanışmadık ben Özlem 18 yaşındayım Antalya'dayım :)

Ben Gökçe 19 yaşına girdim İstanbul'dayım şimdilik :)
Bu topik çok iyi olmuş ya, daha önce niye yazmadım ki diye kızıyorum şimdi kendime :KK4:

Ben tv ye bakmıyorum zaten onla ilgili bi anı bile olmasada ben biyerlerden buluyorum bişeyler.
Fotoğraflarada bakmaya cesaret edemezken bugün dokundum ilk kuzum.
Yarın dışarı çıkıcam onunla buluştuğumuz bi kafe var hep muhtemelen orda olucam.
güçlü olduğumu önce kendime ispatlamam gerek :KK14:

Ehehe iyi iyi yarın anlatcak bişeylerimiz olur bebeğim :KK1:

Di mi amaa :) Bakalım ne zaman gidicem bi kaç güne bitecekmiş raporu :26:

ya önemli değil...istediğin gibi hitap edebilirsin...espirili bile olabilir...rahat olun yaaa...

yok bunu bilmem iyi olduu ablaa söylediklerin benim içn artık daha önemli büyüğümsün göremediklerimi görüyosun

Ben Gökçe 19 yaşına girdim İstanbul'dayım şimdilik :)
Bu topik çok iyi olmuş ya, daha önce niye yazmadım ki diye kızıyorum şimdi kendime :KK4:

bendende hoş geldin gökçe. ben piliç oriii...32yş. istanbul. şimdilik istanbuldayım dersin sonra bi bakmışsın istanbula aşık olmuşsun...seni pençesine hapsetmiş tıpkı diğer aşıklar gibi...

Hoşgeldin neden şimdilik :KK61:
Bencede neden gelmedin daha önce :)

Taşınma durumumuz var canım o yüzden :)
Neden yazmadığım konusuna gelirsek, burda hepiniz kaynaşmıştınız belli konularınız vardı bende çekimser kaldım sanırım o yüzden :)

X