Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

kara çocuk olsa bile pis yediliyi seyretmiyorum.daha doğrusu seyretmek hoşuma gitmiyo çocuk dizisi gibi...amma muhteşem yüzyıl.yalan dünya,arka sokaklar başka...

Bende arka sokakları izlemiyorum mesela o da bana saçma geliyo zevkler işte napıcaz :KK1:
Hem boşver abla ben iki kere izlerim kara çocuu senin yerine de :KK35:

Kuzum sen naptın şimdi yaa :KK43:

İçimdeki kötü histen kurtulmaya çalışıyorum canım :KK5:
Tam geçti diyorum herşey başa sarıyor..
İçimdeki hisleri en iyi anlatan yazıyı buldum.
Ona yinede kızamıyorum.. Puff :KK14:

Aynı fikirdeyim kuzucum burası bana çok iyi geliyor. :26:

Evde olduğumda direk pc ye koşuyorum. Bugün arkadaşımlaydım o da biraz önce gitti anca gelebildim. Ne yazık ki çalışıyor sıkca görüşemiyoruz o yüzden kötü oluyo keşke daha fazla görüşsek unutuyorum yanındayken :26:

içinden ağlamak geliyosa ağla insan boşalıp rahatlıyo...

Bende severim ağlamayı çok da sümüklüyümdür zaten bu konuda ama ağlayamadım işte tuttum nedense, sevgilimi özlüyorum zaten ağlarsam kötü olurum ağlamamam lazım:26:

Evde olduğumda direk pc ye koşuyorum. Bugün arkadaşımlaydım o da biraz önce gitti anca gelebildim. Ne yazık ki çalışıyor sıkca görüşemiyoruz o yüzden kötü oluyo keşke daha fazla görüşsek unutuyorum yanındayken :26:

banada iyi geliyo..antibiyotik gibi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Yanında olabilen arkadaşın var bak ne güzel benim arkadaşlarım uzaktalar hep ya :26:

İçimdeki kötü histen kurtulmaya çalışıyorum canım :KK5:
Tam geçti diyorum herşey başa sarıyor..
İçimdeki hisleri en iyi anlatan yazıyı buldum.
Ona yinede kızamıyorum.. Puff :KK14:

Ah ah ne diyim ki bilemiyorum.
Hala alışamadım hiçbişeye hemde.
Az önce arkadaşla fotoğraflara bakıyoduk dördümüzün olduğu, gösterme istiyosan dedi.
Ama kız görmemişti merak ediyodu. Dedim bakalım bişey olmaz.
E tabi fotoğraflar karışık onla bende varız onun tek olduklarıda var.
Gelde unut hadi..

banada iyi geliyo..antibiyotik gibi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

dimi dimi ilaç gibii derler tam o tabir bu arada abla diyorlarr kaç yaşındasıın bende dicem ona göre saygıda kusur etmeyeliimm :KK1:

Yanında olabilen arkadaşın var bak ne güzel benim arkadaşlarım uzaktalar hep ya :26:

bitane var bebeğim diğerleri okuyor yarın bikaç tanesini bi araya getirmeye çalışcam bakalım becerebilcek miyim :KK1:

Ah ah ne diyim ki bilemiyorum.
Hala alışamadım hiçbişeye hemde.
Az önce arkadaşla fotoğraflara bakıyoduk dördümüzün olduğu, gösterme istiyosan dedi.
Ama kız görmemişti merak ediyodu. Dedim bakalım bişey olmaz.
E tabi fotoğraflar karışık onla bende varız onun tek olduklarıda var.
Gelde unut hadi..

Biliyorum çok kötü için yanarken etkilenmemiş gibi yapmak..
Ben yasak koydum kendime fotoğraflara bakmayı yasakladım.
Beraber dinlediğimiz şarkıları dinlemiyorum.
Ortak izlediğimiz dizilerde "şimdi burda gülmüştür kesin" diyorum.
Veya "en son bu dizi hakkında yorum yapmıştık hatırladı mı acaba" diyorum.
Hep bunları düşünüyorum, sözde dizi izliyorum.. Oof of :KK14:

X