Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

En başta ufaktı tefekti sonra yuvarlandı yuvarlandı büyüdü altında kaldık sorunların
Dinlen tabi ya ohh ne güzel Ben sürekli dinlenme halindeyim artık yoğunluk koşturmaca istiyorum

Tabi ne kadar ufak da olsa sorun sorundur canım takmayın dedim ama hiçbiri sorunu da çözmeden ertelemeyin elbet bigün yeniden karşısına çıkıyo insanın Aaahh bende senin yerinde olmak isterdim canım buraya bile kısa süreliğine girebiliyorum mesela bol bol film izlemek istiyorummmm

Merhaba kızlarrrr
finallere calısırken bi ogrendımkı yarın okul tatilmiş hemmenn cumburlop foruma :))

akıllı olup dünyanın kahrını çekiceğine bırak deli ol dünya alem seni çeksinn

Hayat felsefem mi yapsam bu lafı ne yapsam

Biz çözsek de çıkıyo karşımıza sürekli çünkü benim sevgilim kozalak öküz
Az kaldı canım yakında tatile giriyosunuz

Aynennnn dört gözle bekliyorum ailemi özledimmmm İstanbulu özledimmm
Canım valla benim düşüncem iki büyük sorun olmadığıı sürece iki gün sonra barışılıyor bazen daha az bazen çok ama barışılıyor o yüzden niye boşa geçsin ki zaman biz artık bu yüzden pek uzatmıyoruz

Biraz iyi biraz kötü, biraz dingin biraz deli her telden var anlayacağın
Ne yaptın karar verebildinmi ne yapacağına

Bende öylede genel olarak iyi
Maalesef canım ya tam olarak karar vermiş değilim aşk kavanozunda yanına ne alsam diyorum.
Başkada fikir gelmiyor aklıma napsam sence ayrı şehirlerdeyiz biz ama görüşme imkanımız var sık görüşürüz yani 3 haftada bir falan.

Teşekkür ederim tatlım üstüne bide regl ağrısı çekiyorum
Var mı önerebileceğiniz bişey

Sıcak su torpası varmı canım ? Ayağının altına koy iyi gelir bitki çayları falanda iyi oluyor biraz.
Ben karın ağrısı ilacı içiyorum adetide kesmiyor.

kızlarr burdamısınızzz istanbula çok güzel kar yagdı bugun kar topu oynadık çook eglenceliydiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…