Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Sıcak su torpası varmı canım ? Ayağının altına koy iyi gelir bitki çayları falanda iyi oluyor biraz.
Ben karın ağrısı ilacı içiyorum adetide kesmiyor.

Zaten ayın 1haftası sıcak su torbasıyla yaşıyorum balım ya :KK1:
Bitki çayları falanda artık fayda etmiyor ama bu ay sanki daha hafif ağrılarm , bitkisel bi ilaç mı yoksa bildiğimiz ağrı kesici mi

Bende oynamak istiyorum ama oynayacak kimse yok , cadde üstünde evimiz ben bi savaş mı baslatsam aceba :KK37: :KK1:

ne güzel kar topu oynamak.....kardan adam yapmak...kar yağışı sakinleyince çıkıp yavaş yavaş bembeyaz yollarda yürüyüş yapmak....:129:

iyiyim...ya sen..bu gün biraz sallandık...ama hiç yerimizden kıpırdamadık...dışarı çıksam kar ve soğuk.. içerde zelzele...valla zelzele yi seçtik evden çıkmadık...:KK52:

Kuzum allah korumuş valla ben depremden çok korkarım :13:
Bende hastalık şu bu uğraşıyorum :KK1:

Kuzum allah korumuş valla ben depremden çok korkarım :13:
Bende hastalık şu bu uğraşıyorum :KK1:

hastalıktan kalkalı bi kaç gün oldu...geçmiş olsun...bak bi bardak hafif sıcak su yarım limon ,bi tatlı kaşığı bal karıştır iç.fişek gibi olursun..:nazar:

ne gülerim ama:111::111::111::111::111::111::111::111:heriflerin suratlar aynen böyle....

Hahah balkondan atsam mı acep :111: yazın benim yeğen civcivleri balkondan atmıştı yaa çok komikti adamlar aşağıdan bakıyo yukardan civ civ yağıyoo :KK1:

Hahah balkondan atsam mı acep :111: yazın benim yeğen civcivleri balkondan atmıştı yaa çok komikti adamlar aşağıdan bakıyo yukardan civ civ yağıyoo :KK1:

ne civciv mi besledin..bende civciv isterim sevimli hayvanlara bayılırım..nasıl besledin evde kız...

ne civciv mi besledin..bende civciv isterim sevimli hayvanlara bayılırım..nasıl besledin evde kız...

Kız bizim ufaklığın pazarda kanına girip 2kese kağıdı dolusu renkli civciv sattılar adamla kavga ettim ölecek bunlar para veriyim ama bana verme dedim bizim sipa yere yatıp tepinince mecbur kaldık :) e sonrası mağlum birazi balkondan düştü birazi boğuldu :)

X