Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

hoşbuldum teşekkür ederim

Bilmiyorum canım önceden askerliği yapıp gelip iş düzeni kurup evlenmeyi düşünüyodu. Yani soğutma gibi bi düşüncesi yoktu. Eğer böyle düşünüyosa çok büyük haksızlık ediyo bana
Kaç gündür şurda göz yaşı döküyorum ya biliyo şu an bunu ona rağmen daha böyle yapmaya devam ediyo. Ona rağmen hala aramadı.
Biz kaç kere kouştuk bunları kaç kere anlattım yapma böyle dedim. Daha ne kadar söylemem gerekiyo benim. Ne zaman kendi kendine uğraşmaya başlayacak

sorunlar hemen hemen aynı burnunu fena sürtmen gerek yoksa anlayamıyo değerini.
sen sakın mesaj atma aramada o arayacak illaki.

O arayana kadar kaç gün geçer kim bilir. Şurda 20küsür sonra askere gidecek zaten. Onun kafasına dank etmesi için 10 gün lazım daha. Daha önce de kaç kere yaşadık aynı şeyleri. Güya söz verdi bi daha üzmeyeciğine

Ah kuzum benim ya. Akşama kadar bekle normalde olsa arama derim ama bugün bekle çünkü gidecek ve bu kadar zamanın yok. Güzel bi mesaj yaz ona.
Ne kadar üzüldüğnü anlatan aslında yazmayacağını ama ileriyi düşündüğün için konstugunu anlat. Zira onun aklı buna şuan işlemiyor. Gittiğinde anlayacaksın ama geç olacak de.
Bikeresinde benimki böyle yapıyodu bizde memlekete gittik telefon çekmiyor tam sınıra geldi. Dedim ki telefon çekmicek konusamıcaz bi hafta ve sen böyle yapıyosun olsun benim içim rahat etmez ben seni seviyorum hoşçakal dedim. O an telefon kapanınca bin tane mesaj atmş sonra açınca gördüm...

canım çok iyi anlıyrum seni.
biliyosun bizde 2 günde bir düzenli olarak aynı şeyleri yaşıyoruz.
ama adamlar yaptıklarının farkında değiller şimdi söylesen seni suçlu bulacak 40 neden koyar ortaya .

Eğer akşama kadar arayıp sormazsa güzel bi mesaj atabileceğimi hiç sanmıyorum ben
Biliyo bunu kendisi de farkında. Kaç kere söyledim. Dün de söyledim.
Bizim için bişeyler yapmak zor geliyo artık ona

Evet aynen öyle. Hep aynı şeyler. Başıma bunun geleceğini bildiğim için yine suçlu ben ilan edileceğim için konuşmak gelmiyo içimden hiç.
Her şeyine he tamam diyip geçiyorum çünkü artık onun suçunu göstermekten yoruldum. Göstersem de aynı şey göstermesem de aynı şey. Sonuç bu işte. 1 gıdım yol alamamışız demek ki boşuna uğraşıp durmuşum demek ki

senin işinde benim işimde çok zor

aynı sorunlar bizdede var biliyosun ben görmezden gelmeye çalışıyorum.
tartışma çıkacağını anladığım an susuyorum

Bugüne kadar hep haklıysam taviz vermedim ama artık ben de susmaya başladım

"Kadın susarak gider. Eğer bir kadın şikayet ediyorsa, erkek bilmelidir ki, o ilişkiden hala ümidi vardır kadının. ne zaman ümidini o ilişkiden kestiyse, o zaman sevgisi de yara almış demektir. Bir kadının çığlıklarından, kavgalarından korkmamak gerekir, çünkü kadının gidişi sessiz ve asildir." Cemal Süreyya

Sustukça aklıma bu geliyo artık

bende bi tek kendimi ona karşı savunamıyorum şuan sinirden ellerim titriyo aptal deli etti beni .
hak etmiyo bunlar bizim sevgimizii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…