Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

bende ankar yım ama şimdilik istanbldayım kızımın yanında torn bakıyorum da sizler çok ençsiniz sanırım

Ev sarmaşığıımmmm:KK70:
Naberrr neler yapıyosunuz bakalımm çok sayfa ilerletmişsiniz okumaya kalksam yetiştiremem:KK1:

Ev sarmaşığıımmmm:KK70:
Naberrr neler yapıyosunuz bakalımm çok sayfa ilerletmişsiniz okumaya kalksam yetiştiremem:KK1:

Napalım bizim kozalakları çekiştiriyoruz canım burda :KK1: Üzüyolar bizi sürekli :KK47::KK4:

Hoşgeldin nasılsın sen neler yapıyosun

pekmeezz özür dilerim amaa güldüm lan :KK1: :KK1: :KK1:
ooff öyle kapatılmaz böyle kapatılır demişş :KK1:

Daha ne var diyemedimdi kız 00.00da kapatıverdi :KK1:

Belki de patronu geldi bilemiyorum :KK1:

Der o her türlü der allahın kozalağı :KK4:

Olsun en azından aptal saptal birileriyle dövüşüp de nezarete atılmadığından emin oldum :KK53:

Son düzenleme:
Hz. Eyüp sabrı diliyorum her ikimizede . .
boşver hiç arama hatta telefonunu kapat tutuşsun . ahhbilmiyosun ki işini :KK1:

Ayy yok o telefonu kapattığı zaman çıldırıyorum ben. :KK50:

Ben kapatırsam yine başlar kapatıp açmamayaaa. Yeni atlattık o günleriii :KK50::KK50:

Napayım canımm internetim kötüydü giremedim doğru düzgün bide sınavlarım vardı yarın yine var tabi de yeni geldim azcık dinlenem dedim:KK1: ufak tefek sorunlarsa hiç boşuna canınızı sıkmaya değmez canım siden kıymetli mi:KK12:

Napayım canımm internetim kötüydü giremedim doğru düzgün bide sınavlarım vardı yarın yine var tabi de yeni geldim azcık dinlenem dedim:KK1: ufak tefek sorunlarsa hiç boşuna canınızı sıkmaya değmez canım siden kıymetli mi:KK12:

takmıyorum hiiiçççççç :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

En başta ufaktı tefekti sonra yuvarlandı yuvarlandı büyüdü altında kaldık sorunların :KK50:
Dinlen tabi ya ohh ne güzel :KK1: Ben sürekli dinlenme halindeyim artık yoğunluk koşturmaca istiyorum :KK31:

X