Caresizim....lütfen yardim edin!

Yorumlariniz icin cok tesekkür ederim. Bu konuya objektif bakan insanlarin yorumuna gercekten ihtiyacim vardi. Yapici veya yikici....hic önemli degil.
Her ne kadar hataliysam, ve hata yaptigimi süphesiz kabul ediyorum....kendimi kötü bir kadin olarak görmüyorum. Hatasiz kul olmaz derler ve ben de maalesef zaaflarima yenik düstüm. Karar vermek zorunda oldugumu biliyorum. Sadece hangi yola sapacagimi bilemedim, sizden yardim istedim.
Bir insanin iliskiye girmesi - ister evlilikten önce ister sonra - onun özeline kalmis derim. Bu konuda erkek veya kadin ayirimi bile yapmiyorum. Herkes kendi dogrusunu uygulamakta serbest. Bunun kültürle veya görgü kurallariyla baglantisi olmadigini düsünüyorum. Bu kisisel bir karar.
Türk kadinin haysiyeti ve toplumdaki yeri de cinsel hayatina bagli degildir, hatta olmamalidir. Türk kadinini tanimlayan daha degerli seyler vardir. Ama birakin, bu ayri bir konu.

Tekrar hepinize tesekkür ederim.

Sevgilerle,

Caresizz

sevgilin anlaşılan seni sevmiyor 6 senedi berabersin diyorsun.ama evlenme teklifi yapmamış.sende aşk acısı cekiyorsun.sen sadece sevgilinden karşılık bekledin cevabda alamayınca aldatdın bence.2 den birini sec bence.yada 2 de unut kendine yeni bir sayfa ac arkadaş.

sen zaten aldatmakla seçimini yapmışsın hele ki bir haftada tanıştığın biriyle ne erkek arkadaşına ne kendine haksızlık yapma sevseydin zaten aldatmazdın

oo çok karışık ama bir başka kişiye de asık olma ihtimalin yoksa sen bu seferlik 6 senelik olanla anlamlı bi konuşma yapıp ayrıl.. bari bu seferkini tehlikeye atma ..ama şunu da unutma adaletli bi dünyadayız sakın bi gün yaşattıgın şeyleri yaşarsan aglama .. sana bol şans

"Sevgilimi 1 hatda tanıdığım biriyle aldattım çaresizim" demek biraz yürek ister..kim bilir kimler
n içinde kendine bile itiraf edemediği ne sırları var!!!! cesaretinden dolayı takdir ediyorum arkadaşım..

Aynı hataya düşmüşler sanırım, derken kimlerden bahsediyorsun sen ??
bunu açıkladıktan sonra cevap vermek istiyorum sana..
Kimler aynı hataya düşmüş??

katiliyorum bir sey soyluyorsaniz acik acik soyleyin
tabi sonuclarina katlanabilirseniz
bunu soyleyen insanin insallah ellerinde anal oral yapmadiklarini kanitlayan belgeleri vardir
oyle yapip poposunu uzerine oturamayan cok bakire var etrafta
kimse kimsenin namusuna serefine yorum yapamaz

Arkadasım dogrusunu soylemek gerekırse '' onu cok sevıyorum'' demıssın ama ben kımı sevdıgını anlayamadım..
bır ınsan bırını cok sever ve bır baskasına nasıl asık olur benım kafam almıyor dogrusu..
ama bır duygu karmasasının ıcınde oldugun bellı.. yalnız bu doğru bırsey mı orası tartısılır..
sana tek tavsıyem bır an once duygularına anlam, ve kımı sevdıgıne karar ver tercıhını yap ve bu karısıklıgına bır son ver..
yalan ve aldatmak / aldatılmak en sevmedıgım seydır.. hakkında hayırlısı.

Aynı hataya düşmüşler sanırım, derken kimlerden bahsediyorsun sen ??
bunu açıkladıktan sonra cevap vermek istiyorum sana..
Kimler aynı hataya düşmüş??

katiliyorum bir sey soyluyorsaniz acik acik soyleyin
tabi sonuclarina katlanabilirseniz
bunu soyleyen insanin insallah ellerinde anal oral yapmadiklarini kanitlayan belgeleri vardir
oyle yapip poposunu uzerine oturamayan cok bakire var etrafta
kimse kimsenin namusuna serefine yorum yapamaz

arkadaslar tartismaya acik degil
herkes istedigi gibi anlayabilir ama birtek o dedigime takilmak
yerine gerisinide okuyun derim
ama tekrarliyorum tartismaya acik degilim
aral oral yapanda yaptiranda beni ilgilendirmez
ayrica bu kizin konusunu kilitlememek icin cevap vermiyorum yoksa cevap verecek cok sey vardir eminim

benim bildiğim
bi kadın aşıkken
bi başkasına dokunmayı bırak göz ucuyla bakamaz bile
yasak veya kural diye değil.içinden gelmez
bu benim manzaram ve benim manzaram sende görünmeyebilir
buraya kadar yazdıklarım seni yargılamak için değildi öyle anlaşılmasın
ben sadece 6 yıldır birlikte olduğun insana artık aşık olmadığını söylemek istedim
ve aşk bitip alışkanlık başlamışsa ki öyle görünüyor
seçim zamanı gelmiştir.ya o ya bu ya da hiç biri
tamamen cinsilatif arkadasıma katılıyorum ve ekliyorum...
sana nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran...
nasıl için rahat oluyor anlam veremedim bir an önce bu durumu çözmen gerektiğini düşünüyorumyasakkelime

ooo ben bazı konulara yabancı kalmısım...

bayagı bayagı ilerlenmiş bu 1 haftalık macerada...
bu kadar basitmi baska birini hmen benimsemek, kabullenmek...:1shok:
hani nerde duygularımız hani nerde insanlıgımız...:nazar:
eğer iş alıskanlıga düşmüşse ve adam halen evlilikten bahsetmiyorsa işin ne onla bu 1
2. si onu aldatmak kendini aldatmaktır bana önce vicdanın hiç sızlamadı ya 6 yıl da kolay değil biranda baskasının derinliklerinde bogul
3. ise daha adamı tanımadan bu kadar derin bir ilişkiye kendini atman ne kadar dogru geldi ki sana... böylece diğer kötü insanlardan farkın ne oluyor:mymeka:

arkadaslar tartismaya acik degil
herkes istedigi gibi anlayabilir ama birtek o dedigime takilmak
yerine gerisinide okuyun derim
ama tekrarliyorum tartismaya acik degilim
aral oral yapanda yaptiranda beni ilgilendirmez
ayrica bu kizin konusunu kilitlememek icin cevap vermiyorum yoksa cevap verecek cok sey vardir eminim

madem o kadar namus meraklisisiniz burda yorum yapan kizlarin namusuyla ugrasacaginiza gidin 14 luk kızlara tecavuz eden dedeleri kinayin ama kinayamazsiniz cunku onlar da dinden namusdan bahseder ve ak kasik olurlar

madem o kadar namus meraklisisiniz burda yorum yapan kizlarin namusuyla ugrasacaginiza gidin 14 luk kızlara tecavuz eden dedeleri kinayin ama kinayamazsiniz cunku onlar da dinden namusdan bahseder ve ak kasik olurlar

ya ne demeye calisiyorsunuz
ben baskalarinin namusuyla ugrasmak niyetinde degilim ayrica ilk yaptigim yorumu okursaniz
ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz
ben burda ne kimsenin namusuna nede kendine laf etmedim
eger burda paylasmaksa yorum yapmaksa amac bende kendimce yorumumu yaptim
sizde yorumunuzu yapin ve bence artik konuyu kapain
baskalarinin yorumuna dil uzatmakta eminim sizin isiniz degildir
sizi daha dogru okumaya davet ediyorum

bayanlar lütfen konuyu kapatalım

burda herkes özgürce kendi yorumunu yapabilir herkes kendinden sorumludur
ve avukatlık değil işimiz sorulan sorulara içtenlikle cevap vermektir iyi yada kötü

herkes kendince yorum yapiyor
herkes fikrini söylemekte özgür
biz yargilamiyoruz buraya konu acmis fikrimizi söylüyoruz ama bazi bayanlar sanirim kendileride ayni hataya düstükleri icin bu dogrulari kabullenmeyip direk satasma durumuna gecmis
hanimlar hepimiz yasca sanirim bu bekarlardan daha büyüküz ve bizim fikirlerimize onlar cikipta terbiyesizlik etmeyin iste yargilamayin demiyorlar ama baska hanimlar cikip bize bunlari söyleyebiliyorar
bakiyorumda cogu konu bu üyeler arasinda tartismalardan ötürü kilitlenmis
yorum yapacaksan sadece kendine ayit yorumu yap ve gerisine karismayin derim

ben sadece bu cumlenin hesabini soruyorum cunku cok kaba seviyesizce ve haddini asan bir cumle
baska kullanicilar da sormus kim bu kisiler diye
ben de soruyorum
aydinlatin bizleri siz ne de olsa yaslisiniz

konu sahibi ask hayati hakkinda yardim istiyor seks hayati hakkinda degil
fikir sormamissa yorumlamak haddinize degil

tabi algida secicilik diye bir sey var cimbizla cikartmissiniz o kelimeyi
hayatinizda yoksunlugunu cektiginiz bir sey olabilir mi acaba

ben istedigim seyi yorumlarim istedigimi yorumlamam
kim üzerine aliniyorsa alinsin
ben burda kimsey tanimam etmem ayrica birtek sizemi düstü hesap sormak
ayrica bana hesap soramazsiniz
yasli olmam olmamam sizi ilgilendirmez
bence asil saygisiz ve kaba olan sizsiniz
ben konuyu kapattim
yazarsanizda artik cevap alamazsiniz
susmak bazen en güzel cevaptir
ANLAYANA size saygisizca tek kelime etmedim sizinde etmemenizi tavsiye ederim
cünki ozaman bende kabalasabilirim

ayrica susmamin tek sebebide burda bizden baska insanlarinda bulumsai ve
bu arkadasimiz bir konu acmis kapattirmak istemem
burda sizin gibi her konuda bir artniyet arayan insanlar yüzüne cogu arkadasimizin konusu kilitlenmis
biraz daha saygili olalim birbirimize karsi

hangi saygıdan bahsediyorsunuz?
siz ne kadar şaşırttınız beni,kendi konunuza yorum yapmıştım.
evet ben başkalarının yorumuna karışırım,kimse de karışamaz seviyesizce yorumlamadığım sürece.
aynı hataya düşmüş arkadaşlar sanırım demek ne demek.
insanı çileden çıkarmayın.
yapılan hakaretvari yorumlara çoğu arkadaşimiz tepki göstermiş.
siz hangi cesaretle,hangi zihniyetle toptan aynı şeyleri yaşadığımızı iddia ettiniz.
ben lafı cımbızlada maşaylada çıkartsam anlam aynı.
çok şeyler söyleyebilirim,kavga edebilir,ileri boyutlara götürebilirim sizin iftiranıza karşi bu konuyu.
Ama hiç birini yapmayıp,sizle aynı kefeye konulmamak adına ayrıca kırdığınız kalp ve haksız yere aldığınız haklar adına sizi bunca kişiye attığınız iftirayle birlikte
Allah la baş başa bırakıyorum ve sizi ona havale ediyorum.
sanalda gerçekte farketmez.bir hak alınmışsa alınmıştır.
Bu mübarek cuma gününde attığınız iftiraların yakanızı bırakmamasını diliyorum.

bence açık bir şekilde konuş evlilik olayını ya evleniriz ya biter de seni kaybetmek istemiyorsa evlenir sevginin önüne hiçbirşet geçemez hem erken demekte neymiş insan sevdiğiyle hemen evlenmek ister. hayatta hep dobra ol birşey kaybetmezsin......

ya kime iftira atmisim ? anlayamadim
ayrica diger arkadasa dedigim aynen sizin icinde geceri
ne benim sizi yargilamaya nede sizin beni yargilamaya hakkiniz yok
ayrica konuma yorum yapmisinizda bunula ne alakasi var anlayamadim
yapmasaydiniz ozaman burda insanlari yorumlari icin secip yorum yapacaksaniz buyrun yapin
birtek mübarek günü siz düsünürmüs gibi konusmayin
benim icim rahat
asil ben sizi bu saygisizca tavriniz yüzünden allaha havvale ediyorum
kavga etmiyorsunuzda ne ediyorsunuz peki ?
allahinizi seversini baska eglence bulun
sizinle ugrasacak zamanim yok
allah düsürmesin benim seviyeme ne diyim
sizinle bu kavga dövüs isteginizle ben basa cikamam
birdahada bana her nesekilde olursa olsun birsey yazmayin olur biter
ben yorumumun arkasindayim istegen kabul eder isteyen etmez
ben sizin yorumunuza karisiyormuyum
o kelimeleri yazarken sizin yazinizi alinti yapmismiyim ?
gidin isinize ya

evet ,benim ve bir çok arkadaşimin yorumuma karışmakla kalmayıp iftira atmışsınız.siz farkında olmadan yapıyorsunuz demek bunu.alışkanlık olsa gerek.
ayrıca son mesajınızda da durduğunuz yeri mükemmel şekilde ispatlamışsınız...
daha söze ne hacet...

X