Çare Allahtan ama dayanamadım yazıyorum

Siz bu adamla evlenmeden önce huyunu suyunu hiç mi öğrenemediniz? Eşiniz sizi kısıtlarken çok haksız ama siz niye gizli gizli yapıyorsunuz huyunu bile bile. Gizli saklı yapılan şeylerden nefret ederim, çiftler birbirlerinin hassas oldukları şeylere özen göstermeli ya da yollarını ayırmalı bana göre.

Al işte en gıcık baba tipi . Karısına kızıp çocuğuna küsen tipler.. Böyleleri niye baba olmak ister ki. Sırf çocuk yapabiliyorum ben diye baba oluyor bu tipler. Bi güç gösterisi etrafa benim çocuğum var demek için. 2 haftadir çocukla ilgilenmemek ne demek. Sırf bu yüzden sizde ona karşı kızgın olmanız gerekir. Hatta bence şuan sizin daha çok kızgın olmanız gerekir. Sizin yaptığınız en ufak hatada çocuğunuzu da siliyor. Boşansanız yüzüne bakmıcak. O yüzden sizden boşanmak falan isterse aman çocuğum nolur demeyin adamın çocuğunuzu da sizi de düşündüğü yok.
Evet işte gün geçtikçe ilgilenmedikçe hatamı telafi etmek yerine içimde ateş büyüyor. O yokken gelince şöyle yapayım böyle yapayım diyorum işten geliyor kızımızı sadece 2 dk öpüyor kapıyı kapatıyor sonra başlıyor beynimde boşanma senaryoları gir içeri söyle boşan diyor saatlerce içimde konuşuyorum sonra sabah oluyor gelince bu sefer düzelir diyorum bu şekilde 20 gün oldu zaten buraya yazmamda belki bi yol izleyebilirim belki farklı bakış açıları işe önümü görebilirim. Çünkü bu psikoloji ile neyi doğru yapıp yapmayacağımı bilmiyorum özür dilesem ters adam karşımda belki iyice burnu havada olacak çünkü hiç yapıcı bi hali yok.

Merhabalar arkadaşlar 3 yıldır evliyiz severek evlendik eşimle. Evliliğimiz ilk yıllarında instagram indirdim eşimden gizli gördü uyardı bende tamam dedim. Aradan 3 yıl geçti bende koyafet falan çok seviyorum takip etmeyi tekrar açtım ama söylemedim yine gördü aslında sadece kıyafet ve kız arkadaşlarımı takip ediyorum bide çocuğumuz var onun için videolara bakıyorum ama inanmadı bana oysa duruyor aramalar mesajlar hiç silmedim çok büyük kavga ettik. Annene git dedi gitmem sen git gideceksen dedim o gündür evde iki yabancı gibiyiz benimle hiç konuşmuyor odayı kapatıp saatlerce oturma odasında yanına giremiyorum ne yapacam bilmiyorum çıkmazda kaldım ağla ağla geçmiyor boşanmak istiyorsa niye söylemiyor neyi bekliyor anlayamıyorum herşeyi değiştirmiş sanki bekarlık haline dönmüş silmiş ben ne yapayım hiç konuşmadım konuşamıyorum içimde konuşma isteği de yok çünkü sakladım sadece kötü birşey yapmadım ama anlatamam ona bunu ..
Şu çocuk gibi küsüp kendini odaya kaptan adamları öyle yok sayacaksın ki kendisi bile kayboldu sanacak.

Mağara adamıyla mı evlendiniz instagram indirdiniz diye çıkan olaylara bak.Genellikle karisinin sosyal medya kullanmasini istemeyen erkekler kendileri orda kadınlara sulanıyor yazıyor. Belki de foyası ortaya çıkmasın diye böyle yapıyor.Bu kadar saçma birṣ̌ey ola bilir mi ya instagram indirmeymiş.🙄

AHAHAHAAAAHAHA

Eşiniz için intagram kırmızı çizgi ise söylemeden açmanız hata olmuş neden açmak istediğinizi fikrinizi değiştirdiğinizi söylemediniz ki. Ayrıca konudaki en büyük sorun adamın size küsüp kızıylada ilgilenmemesi, demek ki ayrılsanız çocukla alakası kalmayacak.
İntagram açınca direk aldatılmış triplerine girmesi odalara kapanması falan inanılmaz itici. Sende peşinde pervane olma ne yaparsa yapsın. Aklınca sizi cezalandırıyor, sizi ve çocuğunuzu.

Merhabalar arkadaşlar 3 yıldır evliyiz severek evlendik eşimle. Evliliğimiz ilk yıllarında instagram indirdim eşimden gizli gördü uyardı bende tamam dedim. Aradan 3 yıl geçti bende koyafet falan çok seviyorum takip etmeyi tekrar açtım ama söylemedim yine gördü aslında sadece kıyafet ve kız arkadaşlarımı takip ediyorum bide çocuğumuz var onun için videolara bakıyorum ama inanmadı bana oysa duruyor aramalar mesajlar hiç silmedim çok büyük kavga ettik. Annene git dedi gitmem sen git gideceksen dedim o gündür evde iki yabancı gibiyiz benimle hiç konuşmuyor odayı kapatıp saatlerce oturma odasında yanına giremiyorum ne yapacam bilmiyorum çıkmazda kaldım ağla ağla geçmiyor boşanmak istiyorsa niye söylemiyor neyi bekliyor anlayamıyorum herşeyi değiştirmiş sanki bekarlık haline dönmüş silmiş ben ne yapayım hiç konuşmadım konuşamıyorum içimde konuşma isteği de yok çünkü sakladım sadece kötü birşey yapmadım ama anlatamam ona bunu ..
Yani bu adamlar da önemsiz şeylere takılıp/yasaklayıp kadınlara da bu yalanları söyletmesin..ama tabii ki sizin instagram açacağınızı açık açık söyleyip kabul ettirmeniz doğru olurdu..Yalan söyleyince her türlü haksız konuma düşersiniz..Hayat görüşleri zor olunca evlilikler de tatsız 😔

Eşiniz için intagram kırmızı çizgi ise söylemeden açmanız hata olmuş neden açmak istediğinizi fikrinizi değiştirdiğinizi söylemediniz ki. Ayrıca konudaki en büyük sorun adamın size küsüp kızıylada ilgilenmemesi, demek ki ayrılsanız çocukla alakası kalmayacak.
İntagram açınca direk aldatılmış triplerine girmesi odalara kapanması falan inanılmaz itici. Sende peşinde pervane olma ne yaparsa yapsın. Aklınca sizi cezalandırıyor, sizi ve çocuğunuzu.
Yani susmak, küsmek neyi çözüyor anlamıyorum, çok saçma ve irrite edici. İletişim herşeyin başı. Bir sor, anla, dinle, empati yap, fikirlerini söyle, nedenlerini açıkla vb.

Kendisi kullanmıyor hiç kullanmadı bende ilk başlarda kullanmak için ısrar ettim yapıcı olmayınca bıraktım sonra gizli açtım sanıyor ki galiba eski sevgililerimi izliyorum takip ediyorum ama yok ben evliliğimde mutluyum çocuğumda oldu neden halen geçmişte kalayım ki ama konuşmadığım için ona kendimi ifade hiç edemiyorumm çünkü görünce hit mesajlaş gibi kelimeler etti. Nasıl bunu der ki bi yalan bile olmadı aramızda belki izin verse bu ınsatgram olayında bu denli sorun olmayacaktı anlamak çok zor kozuma baktıkça içim yanıyor onunla bile ilgiliyi kesti onun suçu ne ki. Çıkamıyorum içinden nasıl yumuşar nasıl kendine gelir bilmiyorum bi git bitir diyorum kendime mi zamana bırak sal diyorum ama aynı evde böylesine yanancı olmak içimi yakıyor
Kendisı gizliden kullanıp bı haltlar yemıs olmasa sıze bu kadar ateş puskurmez.

Dervişin zikri neyse fıkrıde odur, en buyuk gunahları ısleyenlerde ahlak despotlugu yaparlar.

Gunahsızlar sucsuzlar bu kadar buyuk tepkı vermezler boyle kucuk seylere

Canim benim, esine bence saygisizlik yapmissin. Kendini onun yerine koy. O acsa senden gizli hosuna gidermiydi ? Eminim ortakigi ayaga kaldirirdin. Bi kere yaptin esin uyarmis kavga etmissiniz. Ama ikinciyede yapmazsin be guzelim. Instagram acmak istiyorsaydin guzellikle esine alistira alistira anlatacaktin gosterecektin. Haksiz olmana ragmen bide ustune hakliymissin gibi onun kizmasina kiziyorsun bence yanlis yapiyorsun. Tamam esinin tepkisi belki fazla gelmis olabilir ama, bence o sen instagram yine actigindan sadece degil, ustune bide onun tepkisini yersiz ve haksiz buldugundan sana tavir yapiyor. Erkeklerin beyni cok farkli calisiyor. Esinle tekrar barismak istiyorsan once biraz ona zaman ver sinirinin gecmesini bekle, sonrasindan ona hak verdigini ve yaptiginin yanlis oldugunu soyleyip kizmasindan korktugun icin gizli actigini belirtirsin. Esini sen daha iyi tanirsin, nasil ikna etmen gerektigini sen iyi bilirsin. Yani instagram actigin icinde bosanmak ? Bilemedim cok sacma bir sebeb 🌸

Direnişinizi baştan yapacaktınız ben ilgi alanım olan şeyleri takip etmek istiyorum sen kullanırsın kullanmazsın ben seviyorum bu platformu deyip , peki kocacım kullanmam sen nasıl istersen demeyecektiniz.

Karışmması zaten ilginç birine yazacak adam için instagram şart mı

Siz oyunbozanlık ettiğiniz ve güven sarstığınız için haksızsınız

Eşiniz o sizin aynı evin içinde 15 gün konuşamamak nedir gidin söyleyin kapıdan da olsa evet bunu gizli yaptigim icin sana sşuphe dusurdugumun farkindayim ve haklisin ama musadenle kullanmak istiyorum ve gizlemek istemiyorum diledigin zaman sende telefonundan acabilirsin veya bakabilirsin deyin istemiyorsa ve karakter olarak bu konularda esinizi dinliyorsanz da silin birdha kullanmayin

Canim benim, esine bence saygisizlik yapmissin. Kendini onun yerine koy. O acsa senden gizli hosuna gidermiydi ? Eminim ortakigi ayaga kaldirirdin. Bi kere yaptin esin uyarmis kavga etmissiniz. Ama ikinciyede yapmazsin be guzelim. Instagram acmak istiyorsaydin guzellikle esine alistira alistira anlatacaktin gosterecektin. Haksiz olmana ragmen bide ustune hakliymissin gibi onun kizmasina kiziyorsun bence yanlis yapiyorsun. Tamam esinin tepkisi belki fazla gelmis olabilir ama, bence o sen instagram yine actigindan sadece degil, ustune bide onun tepkisini yersiz ve haksiz buldugundan sana tavir yapiyor. Erkeklerin beyni cok farkli calisiyor. Esinle tekrar barismak istiyorsan once biraz ona zaman ver sinirinin gecmesini bekle, sonrasindan ona hak verdigini ve yaptiginin yanlis oldugunu soyleyip kizmasindan korktugun icin gizli actigini belirtirsin. Esini sen daha iyi tanirsin, nasil ikna etmen gerektigini sen iyi bilirsin. Yani instagram actigin icinde bosanmak ? Bilemedim cok sacma bir sebeb 🌸
Böyle milletin mağara ayısı, cahil, kısıtlayıcı kocalarını aklayacak saçma sapan yorumlar yapma bir daha kimseye iyi mi ?

Evet haklısınız düşündüm sinirine öfkesine hak veriyorum sadece izleyeceğim yolu bilmiyorum. Yemek değil daha bi bardak çay bile içmedi 20 gündür evde. Kapıyı kapatıyor yüzüme dahi bakmıyor. Kızımızla vakit bile geçirmiyor. Bilmem biraz yumuşar diye düşündüm özür dileyim diyorum ama yaklaştırmıyor kendine tersliyor. Zatenn soğuk yapılı ve konuşmayan birisi kendisi normalde
Peki siz eşinizin istemediği hoşlanmadığı bir şeyi ikinci defa gizli yapma gereği neden duydunuz?

X