Canm arkadamn hami haberi

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
17.940
28
canım arkadaşımız rüzgaryağmur 6 haftalık hamiş olduğunu öğrendi bugün Şeniz.....arkadaşlarla acayip mutlu olduk.....canım benim inşllh bebişini sağlıkla kucağına alırsın.......

canım meleğimmmm benim canım arkadaşım çok çok teşekkür ederim canım benim. allahım sana, bana her daim yardımcı olan canlarıma ve dileyen isteyen herkese meleğini versin inşallah...

hahahah süper olmuş bozo aklını sevim rüzgaryağmurun bi sayfası var........

ayy ne güzel bir jest bu böyle :)
allahım herkese naisp etsin..
tekrardan tebrikler rüzgar allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin

opuyorumnanaktanöncelikle sana böylesine güzel bir haberi bizlerle paylasdigin icin tüm kalbimle tsk ederim canimopuyorumnanaktan
Şenizarkadasimizin gözü aydin olsunŞeniz
:Saruboceq:sag salim melegini kucagina almak nasip olur insallah:Saruboceq:
güzel bir hamilelik kolay dogum diliyorum
:Saruboceq:rabbim yardimcin olsun canim benim:Saruboceq:
:Saruboceq:darisi isteyen herkezin basina insallah:Saruboceq:

Tebriklerrrrr
Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım
ısteyen herkesede versin Allahım

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq:

herkese çok teşekkür ediyorum bozocum canım benim az çekmediniz kahrımı. allahım herkese versin hep dua ediyorum sizler için. herkese çok teşekkürler. düşünüp yazmışsınız ya ağlıcam şimdi valla. opuyorumnanaktan

bende isterim böyle ha karışmammmmmm çok güzel ama ya nasıl sevindik hep beraberrrrrrrrrrrrr Allahımmmmmmmmmmmmmmm bizlerede yaaştır inşallah.............

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yasamanızı dilerim... Allahım sağlıkla büyütmeni nasip etsin çok sevindim duygulandım canım benimmmm....

saolun canlarım minik kuşum gelio ya mucize valla. allahım hepinizi görür hepimizin zamanı varmış demekki.

tebrıkler canım Allah kucagına almayı nasıp etsın:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…