Canm arkadamn hami haberi

hayırlı uğurlu olsunnnnn allahım kucağınaa almayı nasip etsin inşallahhhh

Canım cok sevındım inşallah saglıklı ve sorunsuz bı hamılelk donemı gecırırsın ve kolay bı dogumla bebısıne kavusursunhihoyyyt

Tebrikler... Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin..Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına..

Canım cok sevındım inşallah saglıklı ve sorunsuz bı hamılelk donemı gecırırsın ve kolay bı dogumla bebısıne kavusursunhihoyyyt

Tebrikler... Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin..Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına..

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
çok sevindim

çok çok çokkkk teşekkürlerrrrrr allahım herkese nasip etsin inşallah

hadi hayırlısı,sağlıcakla kucağına alıp anne baba olmanın sevincini yaşar inş.:1hug:a.s.

canım tebrikleri.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.cümlemizle beraber.
yüce rabbim isteyen olmayan herkeze versin inşallah.

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
çok tebrik ederim canım..
nasıl sevindim anlatamam..
Allah sağlıcakla bi 9ay geçirmeni nasip etsin...

bu mubarek günlerde negüzel bihediye olmuş sana..
öpüyorum seni ve fasulyeniopuyorumnanaktan

Allah ikinizide nazarlardan korusun

çok saol canım allahım sana da tüm isteyenlerede nasip etsin inş. bende öptüm seni.

tebrik ederim canım ALLAH sorunsuz bi hamilelik ve kolay bi doğum nasip etsin canım opuyorumnanaktan

çok tşk ederim cnm saol.

ay deme yaaaaaaa hemşom hamile miiiiiii????? zemuszemuszemuszemuszemuszemus ay nasıl sevindim yaaaa tü tü tüüüüüüüü maaşallahhhhhhhh çabıcakkkk gelsin inşallahhhh!! :Saruboceq::Saruboceq:hahahhaa bak tekerleme de yaptım ayaküstü. canım benim çokkk ama çokkkk tebrik ederim annesiii, artık sende bir annesiinnnnn, bence annelik hamilelikle başlıyor. allah tamamına erdirsin hemşommm, bizler için de dua et..
:ecrin_bebek::CüvCüv:hihoyyytgamyoncuiremsu:lepi::hooray::teytey::sm_cool:

canımmmmmmmmmm evet bende anne oluyorum mucize gibi. sizlere dua etmemmi ya delimisin? çok saol tatlım, kız ben ayrılmadım topiciğimizden. hep ordayım görüşürüzzz opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…