canım sıkılıyo

petibxoxr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
28
0
kızlar canım sıklıyo sizin günleriniz nasıl geçiyo ben yapacak bişey bulamıyorum hayatım çok monoton geçiyo çocuklar gün boyu temizlik yemek ve çocuklar
en önemlisi akşam eşim geliyo sıkılıyorum deyince çocuklarla ilgile
sıkılmazsın diyo sinir oluyorum sadece bumudur yani
biyere gidelim diyorum yorgunum diyo napim benÇok üzgünüm çoook
:çok üzgünüm:

canım gunduzlerı bır yere gıt...cık dolas bıraz...
arkadaslarını davet et yada sen gıt...
cocukların buyuk yada kucuk bılemıyecegım ama bazı yararlı kurslar var resım gıbı batık yada
ahsap boyama gıbı bunlar gelıyor aklıma
helekı kış gunlerı hıc gecmek bılmez...
kendıne ugraşlar bulmaya calış canım ya

canım evliliklerin çoğu böyle monoton çözüm kendine ödüller vermen sosyal faaliyetlerde bulunman arkadaşlarınla görüşmen olabilir
aileye çocuk girdikten sonra annelerin koşuşturması asla bitmiyor bizde bir bireyiz ve en önemlisi kadınız kendimize zaman ayırmalı sevdiğimiz şeyleri yapmalı ve çevremizde bizi mutlu eden kişilerle görüşmeliyiz
sevgilerrrrrrrrr

monoton olmayan evlilik varmı zaten.kendin bişeyler yapmalısın eşin herzaman ayak uyduramıyabilir.bir hobi edin eğitimini al ben takı yapıyorum iki senedir inanılmaz iyi geldi bişeyler üretmek.hemde kafam dinleniyor.seviyorum boncukları tavsiye ederima.s.

canım ınana çalışsan bıle yıne hayatın bır sure sonra monotonlaşıyor..o yüzden bak o kadar guzel kurslar varki onlarla kayıt ol ve zamanını degerlendır canım. boylece hem yeni şeyler öğrenır hemde zamanını geçirirsin..

evden çıkmak istemiyorsan elişi boncuktan kolye vb ler,kitap okuma.internette e kitaplar var.

birşeyler üretmek seni açar..

mobilyaların yerlerini değiştirirsen rahat edersin. için açılır.

canlarım beni rahatlattınız da benim çocuklarım bir 3 biride 1 ben nasıl kurslara gidiyim onları napıcam bide hiç bırakacağım kimsem yok herkez kendi aleminde biyere giderken bile kara kara düşünüyorum
naapsam diye anlıcanın bu sıkı can geçmez çok güzel söylüyosunuz evde elişi nakış falan yapıyorum
ben herşeyi bırakıp alıp başımı gitmek istiyorum arkadaşlıklar okadar sahteleşmişki kimseye inanmıyorum o yüzden kimseyle görüşmek istemiyorum gerçek dost yok sizi görmüyorum ama siz daha gerçeksiniz hiç olmazsa içinizden geçeni söylüyosunuz yapmacık olmuyo canlarım benim
sizleri seviyorum

çocuklar küçük işin zor. sen devamlı çocuklarla evle ilgilenmekten bunalıma girmişsin anladığım kadarı ile.
çocukları üç saatliğine birilerine emanet edip şöyle deniz kenarında boğazda stres atsan.

ya da eşinle kolkola bir yerlere kafe vb. gitseniz biraz toparlarırsın zannımca...

seni çok iyi anlıyorum canım hemde çok
biraz neden kaynaklanıyor söyleyim eşlerin ilğisizliğinden
zaten çocuklarla ilğineniyoruz ev işleri filan
insan dört duvar arasında patlıyacak gibi oluyor
çocuklarında küçükmüş yani
havalarda soguk giyindir dolaşın diycem ama
benim eşimde seninki gibi aman ne işin var,yorgunum gidemem filan der
ama arada kahveye gitmeyi ihmal etmez:roflol:
giyin kuşan al çocuklarını dolaş vallah
ben öyle yapardım ve halada öyle yapıyorum
tabiki yağmurlu ve aşırı soguklarda evde oturum
elişi yaparım tv izlerim çocuklarla oyunlar oynarım
bir bakıma oyalanırım işte benimde öyle gidilecek arkadaşım yok cevremde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…