canım hep bişeyler yemek istiyor

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
kızlar ben emiziren bir anneyim ve canım sürekli bişeyler yemek istiyor sanki doymuyorum.cokacimcoook çok kilo alırsam diyede korkuyorum! napıcammm???CADIARZU

kızlar ben emiziren bir anneyim ve canım sürekli bişeyler yemek istiyor sanki doymuyorum.cokacimcoook çok kilo alırsam diyede korkuyorum! napıcammm???CADIARZU

Bende aynı senin gibyim canım.Aslında şu ana kadar verdim,doğum öncesi kiloma göre 2 kilo fazlalığım var.Ama şimdi veremiyorum ve canım hep bişeyler istiyor.cokacimcoookYemeğimi azıcık kessem ben veriyorum.Yani kızım emdiği için daha kolay veriyorum.
kendimi kandırmak istemiyorum ama,kış ayı olduğu için bebeklerimizle de dışarı çıkamıyoruz,bizimki biraz sıkıntıdan diye düşünüyorum.Ama böyle deyip de abartmamak lazım kaydirigubbakcemile3 değilmi ama.kaydirigubbakcemile3

Bende aynı senin gibyim canım.Aslında şu ana kadar verdim,doğum öncesi kiloma göre 2 kilo fazlalığım var.Ama şimdi veremiyorum ve canım hep bişeyler istiyor.cokacimcoookYemeğimi azıcık kessem ben veriyorum.Yani kızım emdiği için daha kolay veriyorum.
kendimi kandırmak istemiyorum ama,kış ayı olduğu için bebeklerimizle de dışarı çıkamıyoruz,bizimki biraz sıkıntıdan diye düşünüyorum.Ama böyle deyip de abartmamak lazım kaydirigubbakcemile3 değilmi ama.kaydirigubbakcemile3

canım ya 2 kilo fazlalığın varsa ne güzel işte ben şu an kilomu tam bilmiyorum ama 6-7 kilo var sanırım fazlalığım.neyse bakalım sonra veririz

Ben 87 kilo olmuştum boyum 1.76 doğumdan sonra 12 kilo verdim hemen 2 ayda da 1 kilo verebildim şuanda 74 kilodayım doğumdan önce 69 dum yani şuan 5 kilo fazlalığım var ama hedef 63 eski kilolarıma dönmem lazım bende tıpkı sizin gibi herşeyi yemek istiyorum özelliklede tatlı inanılmaz cnm istiyor artık dur demenin zamanı geldi emzirdiğim için hamur işleri yerine sebze çorba ve beyaz etle beslenmeye karar verdim ipin ucunu kaçırmamak lazım yengem emzirdiğin zaman verdin verdin daha sonra çok zor verirsin dedi bilginize :)))

ne dogumoncesı ne hamılelık ne de dogum sonrası hıc kılo problemım olmadı benım sukurler olsun
hıc doymuyor gıbıyım sureklı canım bırsey yemek ıstıyor benımde ama
fırsat bulup yıyemıyorum
ısyerınde sımdıye kadar bırıken ısler,
bulunan ılk fırsatta cocugun yanına gıtme,
aksam eve donunce cocugun banyosu, nazı, oyunu ve koca derken yoruluyorum
bır de ben ne zaman oturup yemek yemeye baslasam oglumbaslıyor aglamaya
dayanamayıp yemegı yarıda kesıp kalkıyorum

peki arkadaşlar ,emziren anneler nasıl besleniyorsunuz? sanırım ben sıvılara biraz daha yönelmeliyim yoksa kilo almaya başlayacağım.irademe de sahip olamıyorum. en iyisi eve aburcubur almamak.çikolata bisküvi ne bulursam yiyorum yaa. hamileliğimde 12 kg aldım gayet normal.bakalım kendime hakim olmalıyom bi de evdeyim şu an çalışmıyorum bebeğim biraz büyüsün öyle başlayacağım bebeğim uyur uyumaz atıyorum kendimi mutfağa cokacimcoook

al bendende o kadar hamilelikte 10 kilo aldım ama doğumdan sonra hep yediğim için ha bire kilo alıyorummmm...ne yapsam bilemiyorummmm:1rolleyes:

herkesin aynı galiba:)bende sürekli abur cubur tatlı bişeyler yemek istiyorum..neyseki kilo problemim yok simdilik benimde ,ama bu aralar bıraz içeceklere ve sulu seyler kompostolar falan yemeye calısıyorum sanki sütüm azalıyormus gibi geliyor.

benimde bir kilo problemim yok
bende çok yiyiyorum
sadece göbeğim fırladı
onuda takmıyorum
yemeyincede süt olmuyo

Benimde 12 kg fazlalığım var.Nasıl verecem bilemiyorum sürekli acıkıyorum
Göbeğimde cabası :KK43:(

X