Canım çok sıkkın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

monaalisa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
1
-1
34
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum siteye, üye olmadan bir çok konu okumuşluğum vardı. Ve şimdi üye olup size danışmak istedim. Çokça uzun bir sevgililik dönemi sonrası yaklaşık bir yıl önce severek evlendik eşimle. Eşimle ben tanışmadan önce lise döneminde uzun bir birlikteliği olmuş ve ayrılmışlar. Sonrasında biz tanıştık, ilk zamanlar bu kız bizim hayatımıza bir şekilde belirli dönemlerde dahil oldu. Eşim ozamanlar biz sevgiliyken kızı aramış onu sevdiğini barışmak istediğini vs söylemiş. Herneyse kız kabul etmemiş bunu, tabi ayrıldık ettik yalvar yakar bir şekilde barıştık. Ama dönemsel atıyorum 2 yıl sonra 3 yıl sonra o zaman sevgilim olan eşimin sosyal medyasında kızın 2 sene önce paylaştığı bir gönderiyi beğendiğini gördüm vs bu tarz şeyler yaşandı. Bu bahsettiğim şeyler yaklaşık 6 yıl önce falan. Neyse ayrıl barış bir şekilde ilişkimize devam ettik veee geçen sene evlendik. Kızda geçtiğimiz yıllar içinde evlenmişti zaten. Evliliğimde şu ana kadar hiç bir problem yoktu eşim de işinde gücünde olan bir insandır. Ben geçen haftalarda eşimle ilgili bir rüya gördüm beni rahatsız eden bir rüya oldu(uzun olduğu için yazmak istemiyorum). Ve eşimin telefonunu aldım instagramına girdim aramalar kısmına geldim hiç bir şey yoktu. Kızın isminin baş harfini yazınca birden 2. Sırada ismi belirdi. Yani kızın profiline yakın zamanda bakılmıştı. O kadar sıkıştım ki o an kendime gelemiyorum. Kızın kullanıcı ismi çok değişik isim soy isim şeklinde değil yani özellikle aramak bulmak gerekiyor özel bir çaba lazım yani. Ben bilmesem asla bulamazdım önceden kız bende bir travma olduğu için girer bakardım yalan yok. Yani evet bir kız ismi aratmış olması başlı başına bir problem ama o kızın isminin çıkması beni bitirdi. Artık ne yapcam nasıl güveneceğim bilmiyorum. Kendisine söyledim kabul etti baktığını, ama bir hisle değil sadece merak edip baktım, çok yanlış yaptığım özür dilerim dedi. Ama ben bunu kendime yediremiyorum. Ben onun zihnini kontrol edemem ki.. hep düşünecek miyim acaba yine mi baktı acaba aklına mı geldi ?? Belki bu durumu içerlemeyen arkadaşlarım olabilir, ama ben bu konularda inanılmaz hassasım, çok bitkinim günlerdir, bilmiyorum…

Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum siteye, üye olmadan bir çok konu okumuşluğum vardı. Ve şimdi üye olup size danışmak istedim. Çokça uzun bir sevgililik dönemi sonrası yaklaşık bir yıl önce severek evlendik eşimle. Eşimle ben tanışmadan önce lise döneminde uzun bir birlikteliği olmuş ve ayrılmışlar. Sonrasında biz tanıştık, ilk zamanlar bu kız bizim hayatımıza bir şekilde belirli dönemlerde dahil oldu. Eşim ozamanlar biz sevgiliyken kızı aramış onu sevdiğini barışmak istediğini vs söylemiş. Herneyse kız kabul etmemiş bunu, tabi ayrıldık ettik yalvar yakar bir şekilde barıştık. Ama dönemsel atıyorum 2 yıl sonra 3 yıl sonra o zaman sevgilim olan eşimin sosyal medyasında kızın 2 sene önce paylaştığı bir gönderiyi beğendiğini gördüm vs bu tarz şeyler yaşandı. Bu bahsettiğim şeyler yaklaşık 6 yıl önce falan. Neyse ayrıl barış bir şekilde ilişkimize devam ettik veee geçen sene evlendik. Kızda geçtiğimiz yıllar içinde evlenmişti zaten. Evliliğimde şu ana kadar hiç bir problem yoktu eşim de işinde gücünde olan bir insandır. Ben geçen haftalarda eşimle ilgili bir rüya gördüm beni rahatsız eden bir rüya oldu(uzun olduğu için yazmak istemiyorum). Ve eşimin telefonunu aldım instagramına girdim aramalar kısmına geldim hiç bir şey yoktu. Kızın isminin baş harfini yazınca birden 2. Sırada ismi belirdi. Yani kızın profiline yakın zamanda bakılmıştı. O kadar sıkıştım ki o an kendime gelemiyorum. Kızın kullanıcı ismi çok değişik isim soy isim şeklinde değil yani özellikle aramak bulmak gerekiyor özel bir çaba lazım yani. Ben bilmesem asla bulamazdım önceden kız bende bir travma olduğu için girer bakardım yalan yok. Yani evet bir kız ismi aratmış olması başlı başına bir problem ama o kızın isminin çıkması beni bitirdi. Artık ne yapcam nasıl güveneceğim bilmiyorum. Kendisine söyledim kabul etti baktığını, ama bir hisle değil sadece merak edip baktım, çok yanlış yaptığım özür dilerim dedi. Ama ben bunu kendime yediremiyorum. Ben onun zihnini kontrol edemem ki.. hep düşünecek miyim acaba yine mi baktı acaba aklına mı geldi ?? Belki bu durumu içerlemeyen arkadaşlarım olabilir, ama ben bu konularda inanılmaz hassasım, çok bitkinim günlerdir, bilmiyorum…
Eşinizin eski kız arkadaşı şu an barışalım dese,eşiniz bütün gemileri yakabilir onun için izlenimi aldım maalesef.

Kocan kızı takıntı haline getirmiş, bunlar yine senin yakalayıp, bildiklerin, kimbilir kaç kere kızı rahatsız etti. Hani üniversiteden uzun ilişkiyi unutamaz anlarım sonuçta gençliğin en tatlı zamanlarını geçirip büyüdüğün insan ama taaaaa lise aşkı çocukluk aşkıdır, ne kadar ne paylaşabilirsin lise döneminde.

Çocuğun var mı bilmiyorum ama bence bu durum kötü bir şey. İçten içe hep huzursuz edecek bir şey. Çocuk yoksa, ayrılmayı düşün.

Bazı erkekler anlamadığım şekilde eski sevgililerine takıntılı oluyor özellikle kız bunu terk etmişse .Hayatta en nefret ettiğim erkek tipidir takıntılı saplantılı .Hani siz bugün eşinizi boşasanız yarın o kızın kapısına gider gibi bi izlenim aldım .Ama bu da o kızı çok sevdiği anlamına gelmez bazı erkekler böyledir takıntılı saplantılı Allah kimseyi böyle biriyle karşılaştırmasın

Konuyu silmişsiniz ama alintidan okuduk.Persembenin gelişi çarşambadan belli olurmuş.Uzgunum ama adam kafasında bitirmemis exini.potansiyel var hala.

Sizinle birlikteyken kıza geri dönmeye çalıştığında dönmeniz nasıl büyük bir hata. Ben mesela o zaman kaldiramazdim içim almazdı belli ki hisleri bitmemiş. Kavusamayinca aşk olur derler onda da bu böyle bişey olmuş demekki. Dediğiniz gibi duygularından asla emin olamazsınız üzücü gerçekten. Bundan kurtulmanız çok çok zor ama bilerek kabul etmişsiniz sürekli bahsedip artık huzur kaçırmanın bir mantihi yok bence

O kızı asla unutamadığını hep belli etmiş zaten. Neye bu kadar şaşırdınız? Hep yakalamışsınız zoraki ilişkiyi sürdürüp resmen zorla evlenmişsiniz. Eşiniz sırf sizi elde edebildiği için sizinle birlikteymiş akıl karı mı bu sizce ? Gururunuz nasıl kabul etti bunu bu kadar gurursuz muydunuz ? Bu kadar mecbur muydunuz ? İnanamadım gerçekten. Sizle sevgiliyken başkasına ilanı aşk eden sürekli arayan bakan başkasını unutamayan adamla evlenmişsiniz şimdi de ne yapsam diye soruyorsunuz.

Durmayın yapın direkt bir çocuk. Miss.

Yaşadığın bence ağır birşey sürekli aklında mı hala diye düşüneceksin ve hep tetikte olacaksın kendine güvenini kaybedeceksin bir zaman sonra

Ben de zaman zaman eski flörtlerime bakıyorum meraktan asla aklımdan kötü bir şey geçmiyor ama merak sadece. Zaten iki tane var profilleri de kapalı. Ama sizin ilişkiniz de o kız hep varmış o yüzden ben de olsam rahatsız olurdum. Ben ayrıldıktan sonra eşimle tanıştım ve hiç bir münasebetim olmadı diğerleriyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X