Canim ciğerim dediğim kiz kardeşimi sileceğim

Sorun sadece kız kardeşinizde gelmedi bana. Erkek kardeşimle en yakın arkadaşım sevgili olsa ve bunu benden saklasalar beni salak yerine koyduklarını düşünüp minimum seviyede görüşürdüm ben de olsam doğru dürüst yüzlerine bakmazdım. Size de söylemiş bence size düşen erkek kardeşiniz ve gelin hanımı gönlünü alması için ikna etmekti. Ben yerinizde olsam öyle davranırdım en olmaz yerde patlamışsınız.

Konunuzu düzenleyip Türkçeye çevirin. Çünkü ne dediğinizi anlamak çok zor.

Konunuzu sonuna kadar okudum.

Ama konudan anlayabildiğim kadarıyla kardeşiniz tek hatalı değil.

Sizde de sorunlar var.

Çuvaldızı kendinize iğneyi kardeşinize batırın.
Benim kızkardeşte gördüğüm ailede kendisine hiç kimsenin değer vermediğini düşünüyor
Demek ki böyle hissettirilecek şeyler yaşamış

Ayrıca gelin hanımla erkek kardeşin yaptığıda iş değil
Kız senin en yakın arkadaşın olsun erkek kardeşinle sevgili olsunlar gizli gizli görüşsünler hiç bir şeyden haberin olmasın
Sonra da seni dışlamaya çalışsınlar
Tepki göstermesinde hak verilebilecek bir konumda
Şimdi o kızın ailesine hizmet etmesi bekleniyor kendinden neden başka yerdeki programını bozsun

KKız kardeşinize sorunlu demeden önce onun tarafından bakmayı denediniz mi?
Bazı insanlar içinde tutar tutar artık dayanamaz olur tepki gösterip laf söyleyince ondan kötüsü olmaz kızkardeş bu durumu yaşıyor şuanda

İyi de kardeşiniz haklı zaten.Haksız olan sizsiniz.Tamam belki ergence davranıyor da kendisi aynı şeyler için ayıplanmış,şimdi biri kardeşi diğeri arkadaşı aylarca yalan söyleyip aynı şeyleri yapıyorlar,siz demez misiniz ne oluyor diye ? Ben olsam ben de dışlanmış ve aptal yerine konulmuş hissederdim.Erkek kardeşime sırtımı dönmeyeyim demişsiniz ama siz kız kardeşinize sırtınızı dönmüşsünüz.Sizi dışarı çağırmasında bile art niyet arıyorsunuz,başka arkadaşı yok diye.Söyledikleri belki ağır ama belli ki kullanılmışlık duygusu onu ailenizden tamamen uzaklaştırmış.Ben sizinle bundan sonra çok vakit geçireceğini de düşünmüyorum.
+1000000

X