Canı sıkılanlarrr :)

Evli değilim ama sevgilimle birlikte yaşıyoruz. Öğrenciyiz. Sevgilim arkadaşlarının evine oturmaya gitti bende açtım mtv yi falan keyif yapıyordum. Ama sıkılmaya başladığımı hissettim . Sende ne var yok nerden bu arada :)

Benimde cnm sklyo...

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla benimki iste genelde bensiz biyere gitmez gitmek istemez tadi cikmiomus yanliz ..maca falanda gitmez öle

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de tv bakıyorum ama sarmıyor. :KK36: sınav soruları hazırlamam gerek onu da yapasım yok. pöff :KK37:

canım sıkkın değil ama eşim evde yok halasına gitti bende birazdan oğlumu uyutucam topiklerde de kimsecikler yok. sıkıcı bu gece yaa. ne dizisi var acaba millet kaçıştı biryerlere...:KK36:

Ben de tv bakıyorum ama sarmıyor. :KK36: sınav soruları hazırlamam gerek onu da yapasım yok. pöff :KK37:

canım sıkkın değil ama eşim evde yok halasına gitti bende birazdan oğlumu uyutucam topiklerde de kimsecikler yok. sıkıcı bu gece yaa. ne dizisi var acaba millet kaçıştı biryerlere...:KK36:

Aman bişi yok ki. ben zaten iki tane türk dizisi izliyom kara para aşk bi de yalan dünya.geriisi boşş :KK33:

X