Canı Sıkılan Gelsin :)

kızlar bayıldım size muhabbet geyik süper haa mune abladan bende biraz korkmadım diğil yanii bunu öğrendiğim iyi oldu :))

sanki masal anlatiyon bir varmis bir yokmus forumun birinde bir mune varmis bu mune kurallara uymayan herkesi tek tek banlarmis,
birgun bu forumda bir konu acilmis kizlarda seytana uymuslar ve yine kurallara uymamislar derken bu mune gelmis yine ve kizlara,
kizlar cekirge kac kere sicrar demis bunu duyan kizlar 4 bir yana kacismislar ama kotu sandiklari mune insafa gelmis ve birdaha yapmamalari icin uyarmis,
o saatten sonra anlamislar ki aslinda mune o kadarda korkulacak biri degilmis sonra iste onlar ermis muradina biz cikalim kerevetine:KK9:

ay Allah seni almasın gözümden yaş geldii ölüyodum gülerken az daha :KK53::KK53::KK53::KK53:

Ben bu muneyi çok merak ettim...Acaba nasıl biri :)

bence kocamaaaan gözleri vaaarrr :KK53:
bizi daha iyi görebilmek iciiinnn :18:
kocamaaan kulaklari vaarrrr :KK53:
bizi daha iyi duyabilmek iciiiinn :18:
kocamaaaan elleri var :KK53:
cekirge yakalamak iciiinnn :18:

:KK9::KK9:

geceleri bazen rastlıyorum böyle bir munedir gidiyo anca çözdüm olayı:KK1: arkadaşları aydınlatayım dedim. aslında bile bile yapıyosunuz geyikleri korkmamanız lazım cesur olun birazda arkasında durun yaptığınızın:KK1:

bence kocamaaaan gözleri vaaarrr :KK53:
bizi daha iyi görebilmek iciiinnn :18:
kocamaaan kulaklari vaarrrr :KK53:
bizi daha iyi duyabilmek iciiiinn :18:
kocamaaaan elleri var :KK53:
cekirge yakalamak iciiinnn :18:

:KK9::KK9:

Başımda 360 derece dönebiliyor böylece hiçbir konuyu ya da üyeyi gözden kaçırmıyorum:KK23:

Başımda 360 derece dönebiliyor böylece hiçbir konuyu ya da üyeyi gözden kaçırmıyorum:KK23:
ne süphe efendim siz cevirmeyin zahmet etmeyin biz döneriz sizin basinizin etrafinda :KK42:

anladım canım sadece erken teşhisin önemine vurgu yapıyor konu o açıdan hazır aklımdayken sizlerle paylaşmak istedim, kusura bakmayın

estagfurullah canim olurmu öyle sey ben cok etkileniyorum :26:

Tokalaşmak
Sebep: Kadınlar Kulübü Üyelerine yakışmayan üslup / tartışma / polemik
21-10-2012 22:49
Sahibi: Mune
Hiç 10

buldum cezamı tabiki mune vermiş atmış beni siteden eli titremeden :KK43::KK43: :KK9::KK9:

bende eşime dıyorumkı klıma alıcaktık yaza almayalım adam üşütmüş iyileşememiş gerçekten böyle bı sonuç beklemıyordum

allah şifasını versın

X