Canı Sıkılan Gelsin :)

Hıııı anladııım o kişiler arasında bende vardım sonumuz hayrolsun ne diyek :)

Ben aydinlatiyim mune abla geldigi icin korktular :)
Gereksiz konuda geyik yaptiklari icin :KK14: gerci bende yaptim da :KK17:

teşekkürler bi soru daha banlanmak ne demek ne olursa oluyor. bi arkadaş size ne olduğunu merak ettiğimiz için banalmaya hak kazandığımızı yazmışta

Son düzenleme:
[video=youtube;8144l37GS-c]http://www.youtube.com/watch?v=8144l37GS-c[/video]

:KK60:.........................

Allah canini almasin gece gece gozumden yas geldi ben buna bayiliyorum :KK70:

teşekkürler bi soru daha banlanmak ne demek ne olursa oluyor. bi arkadaş size ak azandettiğimiz için banlanmaya hak kazandığımızı yazmışta

Yok canim o sakasina diyor..
Banlanmakta hesap disi olmak yani,iletisim kuramamak.. siteden belirli bir sure uzaklastirilmak anlaminda

bitane mune var bunlar ondan acayip korkuyolar olur olmaz yorum yapınca onlara ceza veriyomuş galiba

sanki masal anlatiyon bir varmis bir yokmus forumun birinde bir mune varmis bu mune kurallara uymayan herkesi tek tek banlarmis,
birgun bu forumda bir konu acilmis kizlarda seytana uymuslar ve yine kurallara uymamislar derken bu mune gelmis yine ve kizlara,
kizlar cekirge kac kere sicrar demis bunu duyan kizlar 4 bir yana kacismislar ama kotu sandiklari mune insafa gelmis ve birdaha yapmamalari icin uyarmis,
o saatten sonra anlamislar ki aslinda mune o kadarda korkulacak biri degilmis sonra iste onlar ermis muradina biz cikalim kerevetine:KK9:

Bir derdim var bölümünde açılan konularda konu dışı yazmak, geyik yapmak yasak, kurallara uymayanlar ceza alıyor.
Buradaki arkadaşlar sizden iyi olmasın bu gece o bölümde geyik yapıp durdular, onlar kaçıyor ben kovalıyorum, konunun özeti bu.
Bir daha yakalanırlarsa başlanacaklar, o yüzden korkuyorlar.

Oh be rahatladım bir daha yakalanırlarsa dedi.Zaten ilk defa zıplamıştım.
Ben bir daha yapmam çok korktum.

sanki masal anlatiyon bir varmis bir yokmus forumun birinde bir mune varmis bu mune kurallara uymayan herkesi tek tek banlarmis,
birgun bu forumda bir konu acilmis kizlarda seytana uymuslar ve yine kurallara uymamislar derken bu mune gelmis yine ve kizlara,
kizlar cekirge kac kere sicrar demis bunu duyan kizlar 4 bir yana kacismislar ama kotu sandiklari mune insafa gelmis ve birdaha yapmamalari icin uyarmis,
o saatten sonra anlamislar ki aslinda mune o kadarda korkulacak biri degilmis sonra iste onlar ermis muradina biz cikalim kerevetine:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Saçakli seni ne fenasin sen :KK60:

X