Canı Sıkılan Gelsin :)

Oğlum bebekler bı yere giderdik yada birileri gelrdi oğlum kucağımda zor dor diye gazını çıkarirdı herkes dönüp tuhaf tuhaf bana bakarlardı ben yapıyormuşum gibi

Oğlum bebekler bı yere giderdik yada birileri gelrdi oğlum kucağımda zor dor diye gazını çıkarirdı herkes dönüp tuhaf tuhaf bana bakarlardı ben yapıyormuşum gibi

ahahahahhah seninde varsa aradasalsaydın gacım zate cocoukderlerdi ben olsam oyle yapardım

Eşimle nişanlıyken onun evıne gıtmıştık kahvaltıya kahvaltı gazete tv faslı derken öpme falan gırdı araya adam nasıl bır hazla öpuyor bende artık demekkı kendımı öyle salmısımkı ınanılmaz bır sesle pırt yapmıstım sonra yuzune baktım gulmeye başladım şuç bastıracam ya neyse bu bişey demedi hiç bende sevınıyorum yıllar yılı salak duymadı dıye 2 yıllık evlıyken bırgun bana dedıkı aa hatırlıyormusun sen bız daha nişanlıyken osurmuştun :2: ozaman o ses senin nerenden çıktı anlamamıştım oda utanmış ve utancından bişey diyememiş meger

Bende oğlana dısarda yemek yedırırken aç oğlum agzını aaa derken ne alakaysa hep kendı ağzımıda açarmışım =) Görüntulu örnek olmaya çabalıyormusum megersem

ahahahhahahahah yaa ck güldüm ole bir an düşünsene heyecandan olmustur heralde heyecanlanınca gevşiyor insanın her yeri

Bende oğlana dısarda yemek yedırırken aç oğlum agzını aaa derken ne alakaysa hep kendı ağzımıda açarmışım =) Görüntulu örnek olmaya çabalıyormusum megersem

en cokta makyaj yaparken azımızı bülent ersaoy gbi acmıyomuyuz bende ona cokgülüorum allık sürerrekken koaman bir ooooooooooo pudra oylee oooooooooo ruj zate

ahahahhahahahah yaa ck güldüm ole bir an düşünsene heyecandan olmustur heralde heyecanlanınca gevşiyor insanın her yeri

Saldım çayıra mevlam kayıra demişim ben resmen demekki =) hala aklıma geldıkce utanırım 12 yıl oldu evlenelı muhabbetını bıle acmam

ben en cok milletin içinde pat diye düşersem hem gülüyorum hem cok utanıyorum kışın haddi hesabı olmayınca bu durumun kısın cok kar yagdığında dısarı cıkmıyorum artık. bi gün kalabalıkta arkadasımla gidiyoz kaldırımda kokoş kokoşş ondan sonra kolkola girmişiz birden arkadsı kol boslkta kaldı ben camur dolu sulu ckura tam bodoslama popodan bir dalış yaptım arkada popomun oldugu yerde camurdan yuvarlak yuvarlak desenler bile cıktı hem gülüyom hem kızarıyorum ne biim dşünsene sonra hem söyleniom hem tekra glüyorum ama nası kızardım

allaha sükür daha kimsenin yanında bırtlamadım amamaaa bırtlayanı cok gördüm gittim wc de güldüm arkadasımutanmasın die

gece yerseniz zort olursunuz kızlar fasla kacırmayın neysem yiyin gelelin laaa

sallaa gitsinnn kabuz kadın marse lüzzz kız dondurma kabında kalasıca nerdesiniz len

Çamura girecek başka yerin yokmuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…