Canı Sıkılan Gelsin :)

zayıfladığını yazmışsın tebrik ederim kaç kilosun şimdi?

67,9 oldum. normalde hiç bi arkadaşımla dışarıda buluşup konuşmak istemezdim. ne oldu bilmiyorum ama uuzun süredir beni görmek isteyen arkadaşım olmamıştı. bi kaç gündür yüz yüze görüşmek isteyen 3 arkadaşım var. zayıflığın verdiği öz güvenle görüşürüm büyük olasılıkla

yok abla yaa. senelerdir böyle. hep isyan edip,başkalarıyla kıyaslamalar yapan insan ne kadar mutlu olabilir?

büyük sorunların yanında küçük sorunlara bile takılmaya başladım artık
örneğin dün ablama ayakkabı almak için bi yere girdik. adam zor yürüyo k bakmayın fizik tedaviden geliyorum dedi eğilemiyo bile. baktım kimse oralı olmuyo sesimi çıkartacak oldum kimse duymadı bile. eve geldim. yazık adam iki büklüm oldu niye kendiniz aramadınız numarayı dedim. neymişş efendim satıcıymış adam neden onlar arasınlarmışmışş, madem rahatsızmışmış neden ailesinden birini yada işe birini almıyomuşmuşmuşş. ya belki adamın parası yok. sanki bana bin liralık alışveriş yaptılar. ne biçim müslümanlık bu yaaa:KK47::KK47::KK47:

kız çatlak herşeyi bukadar kafana takarsan erken gocarsın sen

kız çatlak herşeyi bukadar kafana takarsan erken gocarsın sen

erken yaşlanmayı geçtim. psikolojim bozuldu. yakında hiç istemediğim halde evlenmeye bile kalkışabilirim

hedefin kaç kilo biraz daha verirsen iyi olucak bence böyle devam et. :KK70:

kilo çizelgem gözükmüyo sanırım. hedef 50 :)

akşam yemeği yemeye unuttum atıştırıp geliyorum

nerdesiniz kızlar???

kuşum nil'im yok mu??

cennetim gülüm nerede?

çatlak kemiğiiiimmmmm!!hu huuuu????

nerdesin canım yoktun dün...

gözlerimiz yollarda kaldı

bizimkiler doğum günümü kutlamamıştı. maaş almayı beklemişler güya. dün hediyeleri verdiler. göksuya gittik gezmeye acayip yorulmuştum. erkenden uyudum bugün 12 de kalktım:KK53: bol bol bel boyun sırt ağrısı çektim

bizimkiler doğum günümü kutlamamıştı. maaş almayı beklemişler güya. dün hediyeleri verdiler. göksuya gittik gezmeye acayip yorulmuştum. erkenden uyudum bugün 12 de kalktım:KK53: bol bol bel boyun sırt ağrısı çektim

ooooooo:))) çok iyi:)))

ben de dün akşam erken çıktım.. artık uykusuzluk canıma tak etti:)

ayy dün bizim evden fındık faresi çıkmış bu arada.. ben bir gece önce yatağın altından sesini duydum ama emin olamadım.. sonra dün tam yatmaya gittik.. önümden geçti:)))

meğer kızım da banyoda görmüş ama anlayamamış ne olduğunu:)) o yüzden bize söylememiş..

eşim öldürdü ama çok üzüldü.. :))) yüzü çok tatlıydı dedi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tabii 2 saat yakalamaya çalıştı.. yine uykusuz kaldık:KK52::KK52::KK52:

ooooooo:))) çok iyi:)))

ben de dün akşam erken çıktım.. artık uykusuzluk canıma tak etti:)

ayy dün bizim evden fındık faresi çıkmış bu arada.. ben bir gece önce yatağın altından sesini duydum ama emin olamadım.. sonra dün tam yatmaya gittik.. önümden geçti:)))

meğer kızım da banyoda görmüş ama anlayamamış ne olduğunu:)) o yüzden bize söylememiş..

eşim öldürdü ama çok üzüldü.. :))) yüzü çok tatlıydı dedi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

tabii 2 saat yakalamaya çalıştı.. yine uykusuz kaldık:KK52::KK52::KK52:

besleseydiniz. korkan olmamış:KK37:

çocuklar korkmasın diye miki mouse gibi o..çok tatlı filan dedik:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızım anlamamış ki zaten.. anne gri küçük bişey koşuyordu banyoda, acaba sizin odadaki miki mouse o muydu? diye sordu gece gece... koptuk gülmekten:KK52::KK52::KK52::KK52:

bu arada eşim fareyi yakalamya çalışırken o kadar gürültü yaptı ki çocuk ondan uyandı:KK52::KK52::KK52::KK52:

çocuklar korkmasın diye miki mouse gibi o..çok tatlı filan dedik:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızım anlamamış ki zaten.. anne gri küçük bişey koşuyordu banyoda, acaba sizin odadaki miki mouse o muydu? diye sordu gece gece... koptuk gülmekten:KK52::KK52::KK52::KK52:

bu arada eşim fareyi yakalamya çalışırken o kadar gürültü yaptı ki çocuk ondan uyandı:KK52::KK52::KK52::KK52:

kaç yaşında ki :))

X