Canı Sıkılan Gelsin :)

gızlar gızlar gelemm mii? yanağğğızdan öpemm miii:KK62::KK62::KK62:

bi kaç gündür giremiyorum topiğe özledim sizi. bugün izinli günüm.
o kadar çok uyumuşum ki,iki büklümdüm saatlerce evde dolaştım. açıldım azıcıkın:KK53: bu aralar mutluyum Allah bozmasın:KK76:

veee tartıldımmmmm:KK52:

kilo cetvelimi değiştircem

eski hali. 69.5 tii. verdiğim kilo 7.9 kg. bakalım şimdik ne kadan olacak:119:

biraz önce tuhaf oldum. 6 sene boyunca aynı sınıfta olduğum arkadaşlarımla küsmüştüm geçen sene. 1 tanesi geçenlerde işi düştüğü için msj atıp iyice öfkelendirmişti beni. bi taneside bugün msj atmış ama işi düştüğü için değil. baya uzun yazmış çok tuhaf hissediyorum kendimi. kendimi değiştirip,yeni insanlar,yeni yerler tanımak için hayal kurarken ,sanki arkadaşımla tekrar konuşsam karanlık günlerime geri dönecekmişim gibi hissediyorum. biraz önce annemlede tartıştım kötüyüm

hiç iyi değilim abla :KK43: isyan etmiyorum halime şükrediyorum ama. annem kafasını bişeye takmış sürekli onla ilgili isyanlar edip duruyo. dayanamıyorum tartışıyorum olayları başka yerlere çekiyo ağlamaya başlıyo. daha çok sinirleniyorum

ciddi ciddi ağlamak için sebep arıyor. ağzımı açıp şimdiye kadar kafasına bişi bile kakmadım. ama o olunca kakıyo

Boşver başkasına kızmıştır sini rini senden çıkarıyordur

yok abla yaa. senelerdir böyle. hep isyan edip,başkalarıyla kıyaslamalar yapan insan ne kadar mutlu olabilir?

büyük sorunların yanında küçük sorunlara bile takılmaya başladım artık
örneğin dün ablama ayakkabı almak için bi yere girdik. adam zor yürüyo k bakmayın fizik tedaviden geliyorum dedi eğilemiyo bile. baktım kimse oralı olmuyo sesimi çıkartacak oldum kimse duymadı bile. eve geldim. yazık adam iki büklüm oldu niye kendiniz aramadınız numarayı dedim. neymişş efendim satıcıymış adam neden onlar arasınlarmışmışş, madem rahatsızmışmış neden ailesinden birini yada işe birini almıyomuşmuşmuşş. ya belki adamın parası yok. sanki bana bin liralık alışveriş yaptılar. ne biçim müslümanlık bu yaaa:KK47::KK47::KK47:

X