Çanakkale hadi buluşalim özledim hepinizi

bebekecem17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
270
5
ÇANAKKALENİN GÜZEL BAYANLARI

ÖZLEDİM HEPİNİZİ RAMAZAN GELMEDEN BULUŞALIM HADİ NERELERDESİNİZ

KORDON BOYU BİZİ ÖZLEMİŞ :roflol: :roflol:

:1hug: :1hug: :1hug: :1hug:

ay kaç gündür bağırıyorum nerdesin bakalım sizler en sonunda sesimi duyurdummmmmmm.

pazar günü olsunmu akşam yine herzamanki cafede buluşuruz

canım duygu bugün seminer için istanbula gitti pazar gecesi gelecek çok üzülür sizleri göremiyince iftardan sonra kordonda cay içelim olurmu görüşelim vallla kopmayalım birbirimizdenkaydirigubbakcemile5

bebekim canımsın, bende hepiciğiniiz ösledim be yaa...

ama benim çok önemli işlerim var. ev taşıdım daha yerleşemedim bir.
üniversite kayıtları var 1- 8 eylül. ve ben sabah 6 akşam 7-8 çalışacağım bu iki.
annem geliyo çünkü pazartesi günü bizim için okul açılıyo. birinci sınıf ya erken başlıyorlar bu da üç.
ancak akşam iftardan sonra çay içmeye gideriz , bu uyar bana. annemde gelir. böyle işte:çok üzgünüm: öpem bebekim...Şeniz

tamam canım bana uyar iftardan sonra buluşabiliriz. o zaman siz hangi akşam uygunsanız yazın canım özledik valla arayı baya açtık ben duyguda burda yokmuş o da gelir hep beraber oluruz.

slm kızlar, bana tarih bildirin..ben biga dan gelcem kızlar gelmeye çalışıcam eşim getirirse ikna edebilirsem gelmek istiyorum inşşş...

Iftardan sonra herkesde bir uyku hali oluyor herhalde gündüzde açliktan kimseler uğramamiş . Nerelerdesiniz bakalim gelinde buluşma ayarlayalim olmazsa ramazandan sonra buluşalim ilçelerde olan arkadaşlarda gelmek iistiyorlar.

ben geldim:))
ayın 15inde kocaeline gidicem o zmna kadar kararlaştıralım mı??
msla ayın 12si size uyar mı??

hoşbulduk bitanem hadi ayarlıyalım şu günü
konuşcak çok şeyimizin olduğuna eminim:)

kızlar benide unutmayın.bakmayın ben pek cvp yazamıyorum ama aklım sizlerde ::teytey:

buşluştunuzmu şekerler..burada yazılmadığına göre buluşulmadı galıbaaaa...ya bende katılma isteyom aranıza oğlumla beraber ama çanda olduğuım için gece bulupşmalarına gelemeyomm aslında oraya geldığım bişgünun akşamı olsa katulurum ama onuda denk getirmek çok zor... ramazan sonra buluşursanı belkim eşimi ikna ederde gelurummm inşallahhhhh..bebekecemcim bebişin nekadarlık oldu cinsiyetı belli oldumu canummm

arkadaşlar ne zaman buluşursanız bizede bildirin bu sefer bi türlü ayarlayamadık hadi ayarlayalım artık öptüm her kesi:1hug:

Arkadaşlarim biz en iyisi bayramdan sonra bir hafta sonu pazar günü gündüz buluşalim ilçelerde olan arkadaşlarimizda gelir daha iyi olur....

Biz artik 14 haftaya girdik. 2 test çok iyi çikti biraz kanda iltihaplanma varmiş vitamin ,mineral ve demir haplari verdi. Göbeğim çikti artik her şeyi yiyiyorum yavrum beni hiç üzmüyor. Midem hiç bulanmadi

oy oy bebikim çok sevindim. ne güzel haberler bunlar. artık karşılaşamıyoruzda yollarda , nereledesinŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…