can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Konusmada geri kaldi canim, simdi sadece gecmi yoksa sorunmu var diYe kontrol edilmesi lazim :97:

geçmişler olsun diyelim ozamn sana

Teşekkür ederim canım Senin yorumlarını çok beğeniyorum gördüğümde okumadan geçmiyorum :) Denk gelmişken söyliyeyim dedim. Tanışmak bugüne kısmetmiş. Memnun oldum
Ne söyledin yemekkk
Sucuk yedim öğlen ızgara vardı yemekte bugün ağır mı geldi ne
:26:

Her gün fastfood yemekten gına geldi ama başka alternatifim yok reklam yapıyo gibi olmasın ama Kentucky amcadan söyledim
Buarada geldi sonunda

Sucuk ağır gelmiş olabilir kuzum bi soda iç istersen

Baştan söyledim ya kısaca diye
Evliydim canım 3 ay olmak üzere yeni boşandık. Çocuğum yok ama yeğenim var Ana yarısıyım ben
Allah gönlüne göre versin inşallah.. yeğen başka dimi? bende yok ama olanlardan görüyorum kıskanıyorum

kaç yıllık evlisin misk? Allahım en kısa zamanda nasip etsin[/QUOTE]

Amin canım Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah :) Yeğen bambaşkaymış gerçekten birde ilk ve tek olunca tadından yenmiyor

Ama ben teyze halimle böyleysem annelik kimbilir nasıldır? Gerçekten tarif edilebilecek bir duygu değil. Ana yarısı olarak ben bu kanıya vardım

bende bazen öyle diyorumda...halimize şükretmemiz lazım diyorum sonra kendime.çok yorucu oluyor.benle eşimde aynı saatlerde giriyoruz hemen hemen eve..rabbim sağlığımıza bi sıkıntı vermesin

Konusmada geri kaldi canim, simdi sadece gecmi yoksa sorunmu var diYe kontrol edilmesi lazim :97:

Hmm anladım ayy inşallahh ciddi sorunu yoktur abla :26:

Kolay cümleleri diyemiyo mu anne baba gel git vs anlatamıyor mu derdini ?

Gerçi bnm yeğen 1bçuk yaşında maşallah her derdini anlatıyo prens biraz gecikmiş evet şmdi bıcır bıcır konuşuyo olması lazmdı

diğer avatarında sanırım kedicikti ama tam hatırlamıyorum sıfatınıbu sanki cuk oturmuş gibi yorumlarına falan

Bikac kelime biliyor ama yasina göre az, herseyi anliyor ve yapiyor masallah, baba diyo ama anne yok
Dilini pek kullanamiOr gibi, diliyle söylemesi gereken kelimeleri söylemiyor dudakla olanlari söylüyor, yoksa cin gibi masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…