can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

imdaaaat.. kedi yiyolar:83::83::83:

ben genel olarak avatarlarla kişileri bütünleştirdiğim için biri avatarını değiştirdiğinde üzülüyorum

aynen ya geçen gün bi topikte dolanırken bi baktım benim avatar yorum yapılmış ama ben değilimsonra akıl edip nicke baktımohhh şükür ben değilmişim didim.

Bugünn çarşambaa daha 2 gün war hafta sonunaa batsın bu dünyaa

sürekli beraber olmak:26:..nasıl bi duygu dilara

aslında bizim işimiz baya ağır ..yani gün içinde öğlen 1 saat ve diğer vakitlerde de on dakika aralarlar falan görebiliyoruz 3 4 kere birbirimizi ..ama tabi bazende dipdibe akşama kadar çay içiyoruz.. sıkıcı olmuyo fakat her daim tartışmaya açık oluyosunuz maalesef aynı yerde aynı işi yapınca.. ve tabi eve gidip patt diye yorgunluktan bayılmak aynı anda çok itici bi durum..öyle anlarda aahhh ev hanımı olsaydımm allahım diye sızlanıyorum

Bugün doktor kontrolü vardi :97:
Martta büyük bi klinike göstermem gerekiOr, konusma kalpazani

O ne demek anlayamadım :26:
Bi sıkıntısı yoktur inşallah miniğin ?

vanlı mısın peki?

ben senden gencim. hıh

1 yaş bi kere hem sen evlisin çocuğun var o yüzden ben daha çıtırım şuan

imdaaaat.. kedi yiyolar:83::83::83:

ben genel olarak avatarlarla kişileri bütünleştirdiğim için biri avatarını değiştirdiğinde üzülüyorum

Evet ya bende bi taktığım avatara takarm

Değiştirince bnmde gözüm alışamıyo bi süre

aynen ya geçen gün bi topikte dolanırken bi baktım benim avatar yorum yapılmış ama ben değilimsonra akıl edip nicke baktımohhh şükür ben değilmişim didim.

aynı şeyi ben de yaşadım. yakasına yapışasım geldi hayır görür değiştiri diye konusuna yorumda yaptım tık yok. her işte bir hayır var. ben de bu sayede çılgın ruh ikizim kediciğimi keşfettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…