can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bi 5 dk. gittim geldim kaç sayfa ilerlemiş :111: böyle oldum ya
Yemek yemeye gidicem geldiğimde nerde olursunuz kim bilir
Beni beklesenize

bende memnun oldum canım tşk edrim.

Bikac kelime biliyor ama yasina göre az, herseyi anliyor ve yapiyor masallah, baba diyo ama anne yok
Dilini pek kullanamiOr gibi, diliyle söylemesi gereken kelimeleri söylemiyor dudakla olanlari söylüyor, yoksa cin gibi masallah

Zor geliyor demekki ihmal etme abla :26:
Tedavi gerektirir belki

sensino sabaha kadar oyun oynuyon

hiç selam sabah yok

Napıyım gece sohbet edicek kmse olmuyo ki

Canm skılıyo

bende bazen öyle diyorumda...halimize şükretmemiz lazım diyorum sonra kendime.çok yorucu oluyor.benle eşimde aynı saatlerde giriyoruz hemen hemen eve..rabbim sağlığımıza bi sıkıntı vermesin

amin herşeyin başı sağlık gerisi detay... zor oluyor eşinle aynı anda eve girmek fazla yorucu oluyor dediğin gibi ama alışmak lazım yapcak bişi yok... :))

hoşbuldum sağolasın

nasılsın canım ?

aynen hala araştırıyorum birşey var mı kesin ben gözden kaçırdım diye ama bi tel kırma mevzusu var oda bana uymadı
yalnız çokta seçiciyimdir

meraba bende bugün yüzük mevzusuna takıldım bi :)) birşeyleri kıran kırana.. canınızı sıkan şeye hırs edin eşyalara vurmayın yasııık

aynen hala araştırıyorum birşey var mı kesin ben gözden kaçırdım diye ama bi tel kırma mevzusu var oda bana uymadı
yalnız çokta seçiciyimdir

bende dolandım biraz BDV de pek bişey yoktu.oyle her konuyuda okuyamıyorum

Amin canım Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah :) Yeğen bambaşkaymış gerçekten birde ilk ve tek olunca tadından yenmiyor

Ama ben teyze halimle böyleysem annelik kimbilir nasıldır? Gerçekten tarif edilebilecek bir duygu değil. Ana yarısı olarak ben bu kanıya vardım
[/QUOTE]
Soda yokya oda geldi de aklımaa yokmuş sordumm az öncee
Afiyet olsun cnm

peki ben neden perşembe zannediyorum.. sorarım sana ey lilyana

Sen öyle deyince inan takvime baktımm bugün perşembe mi diye benimde kafamı karıştırdınn :111:
Bilmemmm aklın nerde aşık mısınn uşağımm

merhaba
ben o konuyu gördüm ama okuyasım gelmedi çekmedi konu beni kendisine

Zor geliyor demekki ihmal etme abla :26:
Tedavi gerektirir belki

Napıyım gece sohbet edicek kmse olmuyo ki

Canm skılıyo

ben de yaptım dün uyuyamadım kalktım kendi kendime oyun takıldım

görmedim seni yeminlenhem ben fotoğrafımın bekretini bozdum

işte bekret bağlamıyo insanları en büyük kanıtı

Iyiyim canim sen nasilsin?

iyi nolsun can sıkıntısından ööööööyle bakınıyorum

atlamak iyidir, cildi gençleştirir dediler, atladım.. herkese inanmamak lazımmış just? ne ediyon?

asıl sen ne ediyon

oyun bölümünde yorumunu gördüm ne demek o noluyo orda ne hcgsi

Bikac kelime biliyor ama yasina göre az, herseyi anliyor ve yapiyor masallah, baba diyo ama anne yok
Dilini pek kullanamiOr gibi, diliyle söylemesi gereken kelimeleri söylemiyor dudakla olanlari söylüyor, yoksa cin gibi masallah

Dilaycım erkek çocuları genelde geç konuşur derler birşeyi yoktur ufaklığın sen gönlünü ferah tut canım

kim alıcak şimdi benibekreti gitmiş fotoğraflarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…