can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

O ne demek anlayamadım :26:
Bi sıkıntısı yoktur inşallah miniğin ?

:63: 1 yaş bi kere hem sen evlisin çocuğun var o yüzden ben daha çıtırım şuan :21::21: :KK53::KK53:

Evet ya bende bi taktığım avatara takarm :KK51:

Değiştirince bnmde gözüm alışamıyo bi süre :KK9::KK9:

Konusmada geri kaldi canim, simdi sadece gecmi yoksa sorunmu var diYe kontrol edilmesi lazim :97:

geçmişler olsun diyelim ozamn sana

Teşekkür ederim canım :KK19: Senin yorumlarını çok beğeniyorum gördüğümde okumadan geçmiyorum :) Denk gelmişken söyliyeyim dedim. Tanışmak bugüne kısmetmiş. Memnun oldum :KK19:
Ne söyledin yemekkk :KK56:
Sucuk yedim öğlen ızgara vardı yemekte bugün ağır mı geldi ne
:26:

Her gün fastfood yemekten gına geldi ama başka alternatifim yok reklam yapıyo gibi olmasın ama Kentucky amcadan söyledim :KK1::KK1:
Buarada geldi sonunda :KK31:

Sucuk ağır gelmiş olabilir kuzum bi soda iç istersen

Baştan söyledim ya kısaca diye :KK53::KK53:
Evliydim canım 3 ay olmak üzere yeni boşandık. Çocuğum yok ama yeğenim var Ana yarısıyım ben :KK52::KK52:
Allah gönlüne göre versin inşallah.. yeğen başka dimi? bende yok ama olanlardan görüyorum kıskanıyorum:KK55:

kaç yıllık evlisin misk? Allahım en kısa zamanda nasip etsin:KK16:[/QUOTE]

Amin canım Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah :) Yeğen bambaşkaymış gerçekten birde ilk ve tek olunca tadından yenmiyor:KK16::KK16:

Ama ben teyze halimle böyleysem annelik kimbilir nasıldır? Gerçekten tarif edilebilecek bir duygu değil. Ana yarısı olarak ben bu kanıya vardım :KK1::KK1:

aslında bizim işimiz baya ağır ..yani gün içinde öğlen 1 saat ve diğer vakitlerde de on dakika aralarlar falan görebiliyoruz 3 4 kere birbirimizi ..ama tabi bazende dipdibe akşama kadar çay içiyoruz.. sıkıcı olmuyo fakat her daim tartışmaya açık oluyosunuz maalesef aynı yerde aynı işi yapınca.. ve tabi eve gidip patt diye yorgunluktan bayılmak aynı anda çok itici bi durum..öyle anlarda aahhh ev hanımı olsaydımm allahım diye sızlanıyorum :KK14:

bende bazen öyle diyorumda...halimize şükretmemiz lazım diyorum sonra kendime.çok yorucu oluyor.benle eşimde aynı saatlerde giriyoruz hemen hemen eve..rabbim sağlığımıza bi sıkıntı vermesin

Konusmada geri kaldi canim, simdi sadece gecmi yoksa sorunmu var diYe kontrol edilmesi lazim :97:

Hmm anladım ayy inşallahh ciddi sorunu yoktur abla :26:

Kolay cümleleri diyemiyo mu anne baba gel git vs anlatamıyor mu derdini ?

Gerçi bnm yeğen 1bçuk yaşında maşallah her derdini anlatıyo prens biraz gecikmiş evet şmdi bıcır bıcır konuşuyo olması lazmdı :KK43::KK43::KK14::KK14:

aynı şeyi ben de yaşadım. yakasına yapışasım geldi:KK53: hayır görür değiştiri diye konusuna yorumda yaptım tık yok.:KK47: her işte bir hayır var. ben de bu sayede çılgın ruh ikizim kediciğimi keşfettim:KK16:

diğer avatarında sanırım kedicikti ama tam hatırlamıyorum sıfatını:KK1::KK1::KK1:bu sanki cuk oturmuş gibi yorumlarına falan

Hmm anladım ayy inşallahh ciddi sorunu yoktur abla :26:

Kolay cümleleri diyemiyo mu anne baba gel git vs anlatamıyor mu derdini ?

Gerçi bnm yeğen 1bçuk yaşında maşallah her derdini anlatıyo prens biraz gecikmiş evet şmdi bıcır bıcır konuşuyo olması lazmdı :KK43::KK43::KK14::KK14:

Bikac kelime biliyor ama yasina göre az, herseyi anliyor ve yapiyor masallah, baba diyo ama anne yok :KK50:
Dilini pek kullanamiOr gibi, diliyle söylemesi gereken kelimeleri söylemiyor dudakla olanlari söylüyor, yoksa cin gibi masallah :KK1:

X