can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

bende sevgilimle 7 yıl önce tanışmıştım, o zaman beni terk etmişti, geçen sene geri döndü :KK53::KK53: sonra kendini affettirmek için çok uğraşınca da inandım ona :KK53::KK53: anlayabiliyorum yani seni, en güzeli olmuştur inşallahh :KK16::KK16:

İnşallah canım öyle bir konuştu ki başlarken ayrılık kelimesini geçirmeye bile korkuyorum :KK9::KK9:

Canım ben yanlış anlamam zaten burda bahsettiysem sizlerden fikir almak istediğim içindi.
Okuyorum burda sürekli belki bende gerçekten dediğin gibi biirini bulabilirim .
Zaten ben gözü aşkla kör olmuş biri değilim yani seviyorum tamam ama mantığım kabul etmiyor.
Ben o umudumu da yitirdim .
Bilmiyorum artık dua edip bekliyorum .

bayılıyorum böyle mantıgıyla hareket edebilenlere, benim en zayıf noktalarımdan biri bu, mantık çok geç devreye giriyo bende :KK47: resmen ben tukenınce giriyo devreye yani o kadar geç. yoksa o adamla 3 yıl geçirmzdim, yada en azından nişanlanmazdım ama işte, ben körlerdendim sanırım biraz :KK50:

duaların mutlaka kabul olacaktır canım, en önemli kısmı sabretmek. ne kadar üzülsen de birgun bi bakacaksın unutmuşsun, ama o zmana kadar mumkun oldugu kadar düşünmemye çalış onu. bigun bi bakarsın onu unutmuşsun da kalbin yeniden başkası için çarpmaya başlamış bile :KK34:

İnşallah canım öyle bir konuştu ki başlarken ayrılık kelimesini geçirmeye bile korkuyorum :KK9::KK9:

geçirme canım sende ayrılık kelimesini ne gerek var :KK1::KK1:

bayılıyorum böyle mantıgıyla hareket edebilenlere, benim en zayıf noktalarımdan biri bu, mantık çok geç devreye giriyo bende :KK47: resmen ben tukenınce giriyo devreye yani o kadar geç. yoksa o adamla 3 yıl geçirmzdim, yada en azından nişanlanmazdım ama işte, ben körlerdendim sanırım biraz :KK50:

duaların mutlaka kabul olacaktır canım, en önemli kısmı sabretmek. ne kadar üzülsen de birgun bi bakacaksın unutmuşsun, ama o zmana kadar mumkun oldugu kadar düşünmemye çalış onu. bigun bi bakarsın onu unutmuşsun da kalbin yeniden başkası için çarpmaya başlamış bile :KK34:

geçirme canım sende ayrılık kelimesini ne gerek var :KK1::KK1:

Aminnn inşallah :KK16:

X