can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

ay ne demek ne demek.. hoşgeldin

ayyy teşekkür ederim hoşbuldukk

evde olunca vakit geçmiyor yaa bide annemler saolsun erken de kaldırıyorlar sanki evde yapılacak iş varmış gibi neyse ki onlar bugun 2 haftalıgına devremülke gidiyorlar rahatım 2 hafta

ne hızlı ilerliyor sayfalar.bugün benim ortam da yemekten sonra müsait olursa şöyle ağzımın tadıyla iki laf etsem şurada diyorum.

evlimutluu kim???
ay kendimi çok yeni hissettim. nedense bu histen kurtulamıyorum. yaz tatilinde ne halt yerim ki

Selam

Severim griyi
Nerden dostun oluyom yaaa

Pardon dostumm

Düzenleme yani. KK için düzenlesem diyorum
Bağanee ben özel atıcam sana işteee
Merakta kall ohh ohhh
Senin kulaklar baya büyük zaten

Amin canim cümlemizinkini
Evet iki prensim bi kralim var
Senin varmiydi bebek :44:

Seninn de göbiş bayağı büyükk zatennn ayy sewiyorumm senii yaa dostummm

2 hafta ev senin demek
ay o anne profilinden bende de var. bekarken bir uyku uyutmazdı hatun. şimdi kocam işe gidiyor ben hooop 10lara kadar uyuyorum oğlumla

2 hafta ev senin demek
ay o anne profilinden bende de var. bekarken bir uyku uyutmazdı hatun. şimdi kocam işe gidiyor ben hooop 10lara kadar uyuyorum oğlumla

eveett 2 hafta ev benimm

biran önce iş bulursam rahatlayacam valla bu ev hallerinden hem memnunum hem deilim sürekli gidip geliyo aklım yani bu konuda

nasip olursa 7 8 ay sonra benm de düğünüm olacak ama ben çalışacagım sanırım o yuzden kocayı gönderip uyumak olmayacak daa olsun yaa, koca olsun uyumayı haftasonu yapsam da olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…