can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bende hep geyik topiklerine katılmak istemişimdir ama eski topikler olunca yabancı kalırım diye hep topik kapılarından döndüm

Hahah yok öyle bişeyle karşılaşmadım ben hiç kim konuya dalsa hemen sohbete devam moduna giriyordu

elmakçılar da genelde çalışmıyor aslında.. çok kötü ya.. insanları ne sanıyorlar maaş verince. ben ctsi 1 e kadar buradayım. çıkana kadar saydırıyorum resmen.

ben c.tesileri 4 de kadar calışıyorum eve gitmem en erken 17:30 sen bide o saydırmayı bana sor..
pazarları biz çalışmıyoruz ama istanbulun başka bir semtinde daha ofisimiz var oradakiler pazarlarıda çalışıyor izinlerini hafta içi kullanıyorlar çok zor bence..

Adamın kıskançlık olayı fazlalaşmış.
Bol kumaş pantolon mu olurmuş hem kişi ne yakışıyorsa onu giymeli zaten buna kısıtlama getirmek başlı başına sorun.
Hem gelmişsin kaç yaşına sana ailen karışmamış etmemişken pat diye bu mevzularda diretmesi kabul edilemez bi durum bana göre.
Sevsen kabul ederdin diye bişi yok hayır o seviyorsa zaten seni öyle kabul etmeliydi sana güvenmeliydi.

Aynenn oylee

Ayy ne guzel cok eglenceli bisey osmanlica,sen neden ogrendin merak ettim

Heyy ben seni alintiladim bildim mi ki senii bak bakayim

evet çok eğlenceli.. öylesine canım istedi diye öğrendim.
ama işte pratik olmayınca unutuluyor. yoksa sen de mi biliyorsun?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…