can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bende nico herkes öyle biliyor yani sende öyle diyebilirsin :KK9::KK9::KK9: memnun oldum nerdensin :KK16:

37md1.png

Alıntıya mıçmışsın arkadaşımmm :KK1::KK1:
Hmm eksikk bilgi almışımm sana soraymışım iyiymişşş :KK53:

artık çok sıkıldım zaten kpss düşünüyorum ama buradan da başka bir yere geçmek istiyorum ben bekarken işime yakındım evlenince araya köprü ve köprü trafiği girdi çok zorlanmaya başladım artık
bide çalıştığım bölgede ev fiyatları çok pahalı ve satışlar nerede ise hep dolar üzerinden ee böyle olunca işte olmuyor artık bende böyle oturup oturup maaş bekleyemiyorum işleri düzeltmek için elimden geleni yapıyorum fakat dolar düşmeden işler düzelmeyecek bide kredi faiz oranlarıda tavan yaptı resmen hepsi etkiledi bizi
krediler, faizler, oranlar dolarlar:86::86: bence de ayrıl sen o işten:KK37: ayy benim kafam öyle şeylere hiç basmıyor:KK9:
yolcu öldür beni.. nolur öldür.. nerdee 3 ay tatil? yazın da bir 10 gün alırım tamam. kızımın okulu yok diye aldım. yoksa ben öğretmen değilim ki:s
keşke olsaymışım:nazar:

ipek sen öğretmen değil miydin?:KK53::KK53:

Son düzenleme:
ne biçim iş ya. hiç boş günün yok mu?
pazar çalıştıran neresi var? çok şaşırdım..

ayda iki pazar tatilimiz oluyor özel sektör özel şirket .. malesef:KK50: e birde bilen bilir şantiye işleri bunlar zaman tatil kural yok :KK53:

Bende nico herkes öyle biliyor yani sende öyle diyebilirsin :KK9::KK9::KK9: memnun oldum nerdensin :KK16:

nicooo mu? memnun oldum :KK54: aklıma yabancı damat geldii :KK52::KK52::KK52:

Böyle erkekler kaldı mı bu devirde diyesim geldi çünkü çevremde hiç böyle baskı yapan görmedim.
Pantolon giymenin nesini kötü olarak algılayabilir bir insan ?
Onun isteklerini kabul edersen güllük gülistanlık ama ya senin isteklerin ?
Bu çocuk seni böyle sevmedi mi ilk e sonradan neden değiştirmeye kalkar ki

Dar giymemi istemiyor , ama hiç istemiyor .
Yani ben insan kaynakları yönetimi okudum , şuan büyük bi otel de staj yapacağım ve kumaş pantolon giymem lazım.
Bol kumaş biliyor musun ? Ben hiç görmedim . ve açıkcası varsada giymek istemiyorum .
Açığım çünkü yani basit bir sebep mi bilmiyorum ama bence değil.
Çıkar biri sevsen kabul ederdin de diyebilir. Hayır ben belki kabul ederdim ama diretip beni buna mecbur bırakmasını kabul edemiyorum ben . Diyorum ki ya bol kumaş pantolon yok beni ilgilendirmiyor istemiyorum diyor :S
Böyle sevdi sonra ne oldu bilmiyorum :KK31:

X