can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

canım ben de çok özledim burayı bilsen. okullar tatil ya 2 hafta izin aldım kızımla zaman geçirmek için... su gibi geçti işte:KK43:
sen de ev sahibesi olmuşsun bu arada hayırlı olsun:nazar:

ayy doyamadın mı yavrucuğuna?:KK43: olsun 3 ay tatilde bütün özleminin acısını çıkarırsın:KK16: Allah sağlık sıhhat versin de..

evet yaaa dün öyle boş boş bakınırken tam da bu amaca uygun bir konu açasım geldi.. patladı gitti:KK60::KK60:
çoluk çocuk toplandık geyikleşiyoruz:KK60:

çooook teşekkür ederim:KK16:

yapılabiliyor diye biliyorum ama zaten benim öğretmenlik gibi bir amacım yok. ilgim olduğu için hobi olarak okumak istiyorum.

neden çıkıyorsun ki?

artık çok sıkıldım zaten kpss düşünüyorum ama buradan da başka bir yere geçmek istiyorum ben bekarken işime yakındım evlenince araya köprü ve köprü trafiği girdi çok zorlanmaya başladım artık
bide çalıştığım bölgede ev fiyatları çok pahalı ve satışlar nerede ise hep dolar üzerinden ee böyle olunca işte olmuyor artık bende böyle oturup oturup maaş bekleyemiyorum işleri düzeltmek için elimden geleni yapıyorum fakat dolar düşmeden işler düzelmeyecek bide kredi faiz oranlarıda tavan yaptı resmen hepsi etkiledi bizi

Tarim akıllı kızsın sen ezdirmezsin kendini kolay kolay o yüzden bekle elbet olacak genelde hiç ummadığın anda çıkar karşına
Bi ilişkide zorlama varsa sonu hayırlı olmuyor gözlemlediğim kadarıyla

Teşekkür ederim canım .
Zaten bu saatten sonra önüme gülleri serse olmaz değişmez çünkü.
Ben bazı şeyleri tolere edebiliirdim ama dediğim gibi iş zorlamaya döndü bana düşün istediklerimi evlenelim diyor yani dediği tarzda pantolonlar giymezsem evlenmeyecek . Yarın şunu yapmazsan boşayacağıma gelcek.

ayy doyamadın mı yavrucuğuna?:KK43: olsun 3 ay tatilde bütün özleminin acısını çıkarırsın:KK16: Allah sağlık sıhhat versin de..

evet yaaa dün öyle boş boş bakınırken tam da bu amaca uygun bir konu açasım geldi.. patladı gitti:KK60::KK60:
çoluk çocuk toplandık geyikleşiyoruz:KK60:

çooook teşekkür ederim:KK16:

yolcu öldür beni.. nolur öldür.. nerdee 3 ay tatil? yazın da bir 10 gün alırım tamam. kızımın okulu yok diye aldım. yoksa ben öğretmen değilim ki:s
keşke olsaymışım:nazar:

2fbe4d122f98c39a079503da9df3df7f.gif

2fbe4d122f98c39a079503da9df3df7f.gif

Teşekkür ederim canım .
Zaten bu saatten sonra önüme gülleri serse olmaz değişmez çünkü.
Ben bazı şeyleri tolere edebiliirdim ama dediğim gibi iş zorlamaya döndü bana düşün istediklerimi evlenelim diyor yani dediği tarzda pantolonlar giymezsem evlenmeyecek . Yarın şunu yapmazsan boşayacağıma gelcek.

Böyle erkekler kaldı mı bu devirde diyesim geldi çünkü çevremde hiç böyle baskı yapan görmedim.
Pantolon giymenin nesini kötü olarak algılayabilir bir insan ?
Onun isteklerini kabul edersen güllük gülistanlık ama ya senin isteklerin ?
Bu çocuk seni böyle sevmedi mi ilk e sonradan neden değiştirmeye kalkar ki

Ya bi tane warmış ben onu kaçırdım asıl..
Peçe ile kızlık bozma mı ne :KK53:
Okudun mu sen onuu aradım aradım ama bulamadım cık cık cık :KK19:

Yemek yedim aç kaldım geldimm :KK53:
Okudum tabi bak bakıyım bu gözlerden kaçar mı :111: :KK1::KK1:
Eksik bilgi almışsın kuzum peçete koymuş malum bölgeye o da yırtılmış bi parça içeri kaçmış :26:
Bişey olmuşmudur diye geldi buraya sordu hataya bak :KK53:

Bende 24 ünde staja başlıcam ah bi ozaman gelsede başlasam :KK52:

Ahahdsaajdkaj :KK70: Bende o manitacıkda yok sen benim bir level üstümde oluyorsun
Hörmetler :KK53:

İyi az kalmış canım staja başladığında kafan baya dağılır toparlarsın kendini iyice :KK16:

selamalr.. 1 haftadır yoktum da.. yeni topikler açılmış... böyle sınıfa sonradan kayolmuş çocuk edasındayım yer bulamıyorum kendime.:KK70:

Merhaba hoşgeldin :KK3:

Eskiden hep geyikte takılırdım sonra bdv ye sardım daral geldi dedim yine döneyim geyiklere :KK1:

Tarim akıllı kızsın sen ezdirmezsin kendini kolay kolay o yüzden bekle elbet olacak genelde hiç ummadığın anda çıkar karşına
Bi ilişkide zorlama varsa sonu hayırlı olmuyor gözlemlediğim kadarıyla

Bende hep geyik topiklerine katılmak istemişimdir ama eski topikler olunca yabancı kalırım diye hep topik kapılarından döndüm :KK1:

Son düzenleme:
yolcu öldür beni.. nolur öldür.. nerdee 3 ay tatil? yazın da bir 10 gün alırım tamam. kızımın okulu yok diye aldım. yoksa ben öğretmen değilim ki:s
keşke olsaymışım:nazar:

Sen muhendistin di mi :KK66:) bi tane en yukseginden bi muhendis vardi o ego tatmini yaparken karsilasmistik senle sanirimm:KK1::KK1:

X