can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Bu ara artık gözüm hep telefonda istemsiz
Düşünüyor mudur acaba diyorum falan filan :KK31:

Sen nasılsın canım :KK16:

Yaşadığın ayrılık henüz çok yeni canım bunları düşünmem çok normal
Ve emin ol o da en az senin kadar hatta senden fazla düşünüyordur :KK31:

Neyse zaten sıkılıyorsun bide sorup hatırlatmayayım :KK1:
Muhabbet edelim kafan dağılsın :KK16:

Bende uykusuzlukla boğuşuyorum :KK1: Birazdan yemek yiyip gelicem yemekten sonra da kesin uyku bastırıcak
Ofisin yolu bulabilirim inşallah :KK1:

Benim bi evlad varken ikinciyi kaybettim canim, hic beklemiyordum yani kimse beklemez ama bilez dogum yaptigim icin daha garanti görüyodum ne bileyim, ama olmadi allahim yanina aldi yavrumu...korktugum halde fazla beklemedim canim üc ay sonra yine denedik, allahima sükür hemen tuttu, ilk kimselere söylemedik, simdi iki yasina girecek teyzesi... Allahim sizede nasip eder insallah...

tekrar başın saolsun. senin daha zor doğumdan sonra kaybetmişsin ben hamileyken kaybettim hala toparlanamadım

selamlar................

merhaba :KK42: nasılsın?

Valla aslında benimki maşayı daha güzel tutuyor yarın maşa alıcam zaten düzleştirince hemen bozuluyor. Sırf yatışsın diye yapıyorum :KK4: Yarın maşama kavuşacağım biraz da öyle yaparım :KK16:

güle güle kullan bende heves ettim geçenlerde aldım bi tane pratik olur diye hala çekmecede benim onu kullanmamı bekliyoooo :KK52::KK52::KK52: fırsat yok fırsat :KK24::KK24:

selam kızlar:KK3: saat 8den beri temizlik yapıyorum. pestilim çıktı.:KK37: ancak gelebildim..

yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz:KK16:

lalecim mesajını alıntılamayı unutmuşum. raporu almakla çok iyi etmişsin. inşallah herşey gönlünce olur. hiç üzme kendini. su akar yolunu bulur:KK34:

öncelikle topiğe göz gezdirdim.dün geyette güzel vakit geçirdiğim bi topik oldu.yanlız farklı bi topikte yazdığım yorumu üzerine alınanan olmuş.işin garip tarafı üzerine alınan gelip cevap yazsaydı daha iyi olurdu.birilerine özel mesaj yazıp aa bak ne yazmış diyeceğine gelip sorabilirdin:' bizle alakalı bi durmmu' hayatı fazla ciddiye aldığımı söyleyeneler olmuş.sanal ortam neticede .gayet iyi biliyorum buranın geyik topiği olduğunu.yaklaşık 3-4 yıldır kk'yı kullanıyorum.nerde ne konuşulacağını çok ii biliyorum.ayrıca birine bişey söyliceksem böyle böyle diye yazarım. ayrıca yolcu senin alınmam özellikle üzdü beni.öyle bi düşüncem olsaydı sayfalarca karşılıklı sohpet etmezdim.boşyere alınan arkadaşlar komik olmayalım.ciddi ciddi alınanda hakkını helal etsin...(hoş kendileriyle alakalı yorum yapmadığım insanlar vermişte vermiş)iyi muhabbetler
açıkçası ben çok üzüldüm miskamber. yani burda güzel güzel sohbet ederken o mesajını görünce çok şaşırdım. üstüme alındım evet çünkü burada yaşlarımızı sordun sonra da öyle yazdın. yaşımız da öyle ufak değil hani. üslubumuzu beğenmemiş olabilirsin ama hepimiz hayatın ağır yükünü bir kenara bırakıp adı üstünde geyik yapıyoruz. atom parçalasak, marsa çıkma planları yapsak tamam ciddiyet aranır da geyikte ciddiyet aranmaz..

ama tabii sen bize yazmadığını söylüyorsan bir yanlış anlaşılma der geçeriz. 3 günlük dünya üzmeye üzülmeye değmez inan.. barışalım:KK33:
günaydın canım kendi mesleğini yapan ender insanlardanım:KK1:
kurumsal bir emlak şirketinde bölge satış müdürüyüm dolar cozutunca iş yok boş boş mesai dolduruyorum:KK19:

sen ne işle meşgulsün çalışıyor musun ev hanımı mısın?
ne güzel sevdiğin işi yapıyorsun.. başarılarının devamını dilerim..
ben ilahiyat önlisans mezunuyum. edebiyata ilgim var.. seneye adam akıllı çalışıp Türk Dili Ve Edebiyatı bölümünü aöfden okumayı istiyorum. hayırlısı diyelimm..

selamlar.
1 hafta yoktum. kendine topik yapmışsın yolcu..:nazar:
gündem ne acep
nerelerdesin ipek? meraklandık:26:

gündem yok. öyle havadan sudan.. bekleriz haaa:KK34:

Günaydınlarr :KK3::KK3: güzel bir haber vereyim,kızım dün akşam aradı mezun oldu okulundan,çok gergindi son günlerde şükür bitirdi sonunda :21::21: pazarteside yanına gidiyoruz mezuniyet töreni için ..

çok sevindim.. hayırlı uğurlu olsun.. başarılarının devamını dilerim:KK16::KK16:

Son düzenleme:
ooo kolay gelsin vala işin zor baya yoğun oluyo oralar babamdan biliyorum bende.s

Ya açıldı mı arka arkaya açıyorlar 3 gün full ekşın :KK52::KK52:
Sonra bi bakıyosun 1 tane bile yok. Sonra bekle dur :KK1:
Hiç düşünmüyorlar biz ne yaparız diye cık cık cık :KK19:

Ya bi tane warmış ben onu kaçırdım asıl..
Peçe ile kızlık bozma mı ne :KK53:
Okudun mu sen onuu aradım aradım ama bulamadım cık cık cık :KK19:

Yemek yedim aç kaldım geldimm :KK53:

Yaşadığın ayrılık henüz çok yeni canım bunları düşünmem çok normal
Ve emin ol o da en az senin kadar hatta senden fazla düşünüyordur :KK31:

Neyse zaten sıkılıyorsun bide sorup hatırlatmayayım :KK1:
Muhabbet edelim kafan dağılsın :KK16:

Bende uykusuzlukla boğuşuyorum :KK1: Birazdan yemek yiyip gelicem yemekten sonra da kesin uyku bastırıcak
Ofisin yolu bulabilirim inşallah :KK1:

Bende 24 ünde staja başlıcam ah bi ozaman gelsede başlasam :KK52:

Hoşbulduk :KK16: Gören kırbaçlı bacı diyor zaten :KK1:

Bende kocacık yok manitacık var :KK53: o da zengin değil :KK53:

Ahahdsaajdkaj :KK70: Bende o manitacıkda yok sen benim bir level üstümde oluyorsun
Hörmetler :KK53:

Hahaha ben otarafini düsünmedim, daha cok acaba biseyemi kizdi, biseyemi alindi, bizlerle yazismak istemiyormu :44:
Duy bizi yolcu bak kötü senaryolar cikartiyoruz :26:

Hosgeldin :KK3:

Selam :KK3:

:KK60::KK60: Geldi sonunda oysa ki daha ne senaryolarım vardı :KK1::KK1:

merhaba :KK42: nasılsın?

güle güle kullan bende heves ettim geçenlerde aldım bi tane pratik olur diye hala çekmecede benim onu kullanmamı bekliyoooo :KK52::KK52::KK52: fırsat yok fırsat :KK24::KK24:

Hahaha ben otarafini düsünmedim, daha cok acaba biseyemi kizdi, biseyemi alindi, bizlerle yazismak istemiyormu :44:
Duy bizi yolcu bak kötü senaryolar cikartiyoruz :26:

Hosgeldin :KK3:

Selam :KK3:

selamalr.. 1 haftadır yoktum da.. yeni topikler açılmış... böyle sınıfa sonradan kayolmuş çocuk edasındayım yer bulamıyorum kendime.:KK70:

X