can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

hoşgeldin renginaz:KK53::KK53:
Bu nedir ya :KK53: Birde kendi kendine cvp falanda vermiş :KK51:
Hep ben yokken olsun zaten bu ekşınlar :KK31:

Bu arada senin konunu da okudum canım hadi 40ı çıkana kadar anlarımda 1 sene ne :26:
Hiç o kadar kasmasın gelsin size yerleşsin bari :KK6:

Eşin arada kalmak istemeyeceği için sesini çıkarmaz sen kötü olursun gibi geliyor bana ama daha 8.5 ay var bakalım o zamana kadar
belki kendiliğinden vazgeçer. Sen şimdiden düşünüpte stres yapma kuzum
eşim çok çakal zaten. kendi kötü olmasın da yolcu olsun:KK47: hayır daha bebeğim rahmime yerleşmemişken görümcenin bana yerleşme düşüncesi krize soktu beni:KK37:

Son düzenleme:
İyi demek adettendir :KK1: İyi diyelim iyi olsun kuzum :KK6:
İsim vermeden yorum yap topiğine takıldım kim kime ne yazıyor çözemiyorum ya :KK31:
ben anlıyorum genelde ya zaten hep aynı kişiler takılıyor :KK6: bazen cıkaramıyorum ama
ayy çok severdım ben onu :KK28::KK9::KK9:

ahaha rengiiii :60

don tabiii :KK52::KK52::KK51:
bak yaa :KK14: don diyor hemen unuttu siyah günlerini :63:

eşim çok çakal zaten. kendi kötü olmasın da yolcu olsun:KK47: hayır daha bebeğim rahmime yerleşmemişken görümcenin bana yerleşme düşüncesi krize soktu beni:KK37:
nikimin dönmediği şekil kalmadı :KK53:

Güldürdün beni yolcum senin şu anlatımına hayranım :KK1::KK1:
Ama gerçekten çok sinir bozucu bi durum. Sana sormadan böyle uzun vadeli plan yapılması hiç hoş değil.
Ayrıca senin zaten 1 tane evladın var. İlk çocuğun olsa hadi yine bi yere kadar ama 1 sene her koşulda çok uzun bi süre..

İnşallah kendiliğinden vazgeçer de arada sen kötü olmazsın. Sıkılıp stres yapma kuzum hem sana hem bebişe zarar.
Gün doğmadan neler doğar umarım sorunsuz halledersiniz.

kızlarrr arkadaşla iddiaya girdikkk :KK36:

2 ayda 5 kilo kim verirse ona şal alıcakk :KK53::KK53::KK76::KK76:

X