can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Nasıl yok sevgicim ya :26::26: Merdiven sahnesini hatırla. "Ben burayı çıkarsam beni burada ... " :18: Ben şu küfürle güldürme olayını sevmiyorum. Tamam gişede başarı elde etmiş olabilir ama benden geçemedi. :26:

kuzum bir kaç yerinde var ama olmasa iyiymiş de ben gülmekten hiç fark etmedim oraları ya:KK52::KK52:
bende komedi filimlerini kolay kolay beğenmem ama bu çok iyiydi kişiden kişiye göre değişir tabi :93: :93:

Eşimin şu icra-iş mevzusuyla ilgili durumu var ya bugün avukatlarla görüşücek o yüzden geliyor geçicidir diye umuyorum çünkü çok zor ya kalp krizi geçircem falan sanıyorum panik atak yok bende de dün gecedir 3. bu panik krizi:26:

Nasıl sakinleşilir ya dua ediyorum falan ama bırakınca yine başlıyor

ayetel kürsi ihlas nas felak oku. gönlün ferahlar..
ha bir okuyabiliyorsan inşirah suresini bir suya 7 defa okuyup iç. çok faydası oluyor:26::26:

kuzum bir kaç yerinde var ama olmasa iyiymiş de ben gülmekten hiç fark etmedim oraları ya:KK52::KK52:
bende komedi filimlerini kolay kolay beğenmem ama bu çok iyiydi kişiden kişiye göre değişir tabi :93: :93:

Tabiki canım o zaten doğru. Bu sadece benim fikrim :KK31: Mesela şu an diyorum düğün derneğe gideceğime keşke eyvah eyvah 3e gitseymişim. En azından küfürle güldürmüyor :KK6:

Amin canım :KK16:
Ben pek çalışmaıyorum ama, ocaktan sonra kasıcam kendimi dedim. Denemeler kötü geldikçe çalışmak gelmiyor içimden. Sağolsun dersanede nerde zor deneme varsa bulup getiriyor. Hiç teşvik edici olmuyor yani :KK31:
çalışana zor yoktur:KK20::KK20:
hayat çok zor kuzum çalış .. cidden bak sonra çok pişman oluyo insan:KK31:
recep ivedik gibi yani.. malzeme de hep kadın. bizim bedenimiz üzerinden terbiyesizlik yapıyorlar:KK19::KK19:

recep ivedik gibi asla değil canm bir kaç yerine var sadece ama sen bilirsin tatlım :93: :93:
sağol arkadaşım iyiyim.geziniyoruz işte böyle topiklerde...

gezin bakalım:KK23:

ben geldimm
kayyy3xc.gif

Tabiki canım o zaten doğru. Bu sadece benim fikrim :KK31: Mesela şu an diyorum düğün derneğe gideceğime keşke eyvah eyvah 3e gitseymişim. En azından küfürle güldürmüyor :KK6:

ama sen sanki tüm filim boyunca küfürle güldürüyorlar gibi bir izlenim yarattın hiç alakası yok:KK19::KK19::KK19:

Saçlarım önden uzun arkadan kısa model. Boynumda tam,omzuma falan da değmez.

Allahtan sıkı giyindim zaten, ama montumu çıkarmıyorum yine de.

Saçlarımı en son 4-5 ay önce kestim, yapı olarak zayıf saçlarım var, o zaman da vardı hatta kırıklar kısalmasın diye kestirmedim böyle oldu. Düzleştirici falan kullandığım 2 ayda bir falandır, yani yıpratacak bir şey de yok. Temizlensin şu kırıklar, bakımlarla toparlamak istiyorum.
Cok güzrl bir sac modeli, bence hic kisa kestirme. :KK34:

X