can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

türk komedisi küfür üzerine kurulu malesef.. bu da öyle mi?:26:

hayır canm kesinlikle değil
bu filim gişe yaptı.
bir kaç yerinde var sadece onuda gülmekten fark etmiyorsun bile:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
gerçekten çok kaliteli bir filim ben bir çok filim izledim iyi anladığımı düşünüyorum filimden internete düşünce birdaha izleyecemmm:KK53::KK53:

ben sana tavsiye ederim canm
kesinlikle pişman olmassın
gülmekten varya bir hal olursun
ben o kadar filim izledim hiç biri beni bu kadar güldürmemişti komedi filimlerindenn:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
sinemadan cıktığmda cenem ağrıyordu ya:KK52::KK52::KK52:

Benim koca sinemaya götürmüyo ki beni ne zamandır :KK53: Sözde doğum günümde götürcek bakalım :KK76:

panik atak mı var tatlımm:26:

niye panikliyorsun ki?:26:

Niye ağzına geliyo ki canımmm ne oldu ?:KK19:

Eşimin şu icra-iş mevzusuyla ilgili durumu var ya bugün avukatlarla görüşücek o yüzden geliyor geçicidir diye umuyorum çünkü çok zor ya kalp krizi geçircem falan sanıyorum panik atak yok bende de dün gecedir 3. bu panik krizi:26:

Nasıl sakinleşilir ya dua ediyorum falan ama bırakınca yine başlıyor

Evet canım, maalesef kpss :KK50:

Ben gene de izlicem, pek bişey beklemiyorum zaten :KK53:

bende bu sene mezun olmadan önlisans olarak girecem birdaha 2016 da var çünkü bir şansımı deneyecem bakalım bu sene mezun oldumda hemen atanmak istiyorum olmasada bir deneyim olur diye
Allah yardımcımız olsun:18::18:

Eşimin şu icra-iş mevzusuyla ilgili durumu var ya bugün avukatlarla görüşücek o yüzden geliyor geçicidir diye umuyorum çünkü çok zor ya kalp krizi geçircem falan sanıyorum panik atak yok bende de dün gecedir 3. bu panik krizi:26:

Justt, kendini niye yıpratıyosun bu kadar :26:

canm küfür yokki neden sevmedin:26:

Nasıl yok sevgicim ya :26::26: Merdiven sahnesini hatırla. "Ben burayı çıkarsam beni burada ... " :18: Ben şu küfürle güldürme olayını sevmiyorum. Tamam gişede başarı elde etmiş olabilir ama benden geçemedi. :26:

alla alla canm ya bir sakin ol kendini yıpratma öyle mazallah birşey olur biryerine kalbine felan Allah göstermesin:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:
ben öyle durumlarda hep la ilahe illallah zikrederim çok iyi gelir..

bende bu sene mezun olmadan önlisans olarak girecem birdaha 2016 da var çünkü bir şansımı deneyecem bakalım bu sene mezun oldumda hemen atanmak istiyorum olmasada bir deneyim olur diye
Allah yardımcımız olsun:18::18:

Amin canım :KK16:
Ben pek çalışmaıyorum ama, ocaktan sonra kasıcam kendimi dedim. Denemeler kötü geldikçe çalışmak gelmiyor içimden. Sağolsun dersanede nerde zor deneme varsa bulup getiriyor. Hiç teşvik edici olmuyor yani :KK31:

X