can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Evet hep sen başlatıyorsun :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
hiçte bile ben hiç bekret diyomuyum yok aa bak yanlışlıkla bekret dedim halbuki artık bekret demicektim ama bekret lafı ağzımdan kaçtı bekret demiceğim bidaha tamammı bekret yüzünden kızma bana:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
seni bilmem de ben içiyorum zaten :KK14::KK14::KK14:

bu smileyi gördükçe daha çok içesim geliyo teşvik var tahrik var :KK53:
vallahide ben sıçsızım:KK52::KK52:bişi yapmadım ben:KK52:

ben ne plan yapacağım benim herifin bana sürpriz yapması lazım o yapsın plan program ben onun doğum gününde yaparım onla beraber o bensiz yapsın..

siz ne yapacaksınız?

bide keşke benim ki doğum günümü unutsa diyede dua ediyorum arada bir aksiyon olur elime düşer offf offf ne hale geldim böye:KK1::KK1:

Yaa sorma kelebeğim :KK1: Ben ne büyük kutlamalar yaptım beyefendiye, bakalım o ne yapacak?:KK53: Hiç bişey beklemek istemiyorum ama insan bekliyor işte :KK1: Benimki unutmaz ama hiç de beklentimi karşılamaz onun kutlaması :KK1: İşten gelirken bi hediye alır paketletir al sana doğum günü :KK9:
Napsak unuturlurlarsa kavga mı etsek??:KK30:

hiçte bile ben hiç bekret diyomuyum yok aa bak yanlışlıkla bekret dedim halbuki artık bekret demicektim ama bekret lafı ağzımdan kaçtı bekret demiceğim bidaha tamammı bekret yüzünden kızma bana:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Defol kız buradan nasıl inadına yapıyor :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK22::KK22:

:KK1: Hoşbuldum, zor yetişiyorum konuşmalara :KK53: Bekret konusunu biliyorum ama villa ney kızlar, ben onu kaçırdım :KK52:

bende bilmiioooom :KK53:

Eveeet bende boş boş takılıyorum selam herkese:KK3::KK3::KK3::KK3:
Topiğin hayırlı olsun yolcu:21:

hoş geldin :KK3:

Evet hep sen başlatıyorsun :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bu peri çok yaramaz bence peri sen şu muzu kaldır o zaten yerinde durmuyo seni yaramazlığa teşvik ediyor daha uslu bi muz koy oraya :KK9:

benimde içesim geldi:KK14::KK14:

tüttürsek mi napsak :KK14::KK14:

bu arada ne çok benziyoruz senle niye daha önce karşılaşmadık :KK53:

beraber çıkardık otobüs duraklarına baliye :KK60:

vallahide ben sıçsızım:KK52::KK52:bişi yapmadım ben:KK52:

sıç mıç deme :KK60:

Artık normal hayatta da bekret dicem diye korkuyorum ben :18: :KK1:

X