can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

Saçlarım uzayınca biraz bu modelin uzunundan kestirmeyi düşünüyorum :KK31: Sırf öndeki perçem modeli için koydum istediğim tam da böyle. 4 sene önce böyleydi şimdi bozuldu :KK14:

Eki Görüntüle 967668

Evet bakalım arkamdan saydıran var mı diye geldim :KK9::KK9::KK9::KK14:

Kambersiz düğün mü olur :nazar::KK64::KK64::KK64:
İnternet kopup duruyorr nico her an gümbürtüye gidebilirimm :KK52:
:KK52:
Ay şu Serenay Sarıkayaya niye şarkı söyletirler, karga gibi sesi var :KK31:
Medcezir seyredenler anladı beni :KK53:
Yaniii benn :KK53:
isyan şarkısı bombaydıııı meselaa :KK24:
danışalım, kafanıza göre iş yaptınız demesinler :KK53:

İnşallah Allah hayırlısını versin :KK16::KK16:
amin

Saçlarım uzayınca biraz bu modelin uzunundan kestirmeyi düşünüyorum :KK31: Sırf öndeki perçem modeli için koydum istediğim tam da böyle. 4 sene önce böyleydi şimdi bozuldu :KK14:

Eki Görüntüle 967668
Güzel model saci gür olana yakisir :)
mayıs da askere gitcek gelsin hemen geldiği ay:KK52:

Allah herkese nasip etsin hayırlı olsun:nazar:
Hihi üc senenin yaninda askerlik göz acip kapayincaya kadar gelir gecer :KK70:
İnternet kopup duruyorr nico her an gümbürtüye gidebilirimm :KK52:
:KK52:

Yaniii benn :KK53:
isyan şarkısı bombaydıııı meselaa :KK24:

Bugün sanirim cogu kiside internet sorunu var ya benimde arada bi kopup duruyor nedense

dön dön cidden çok hoş benim saçlarım belimde bende mi böyle perçem yaptırsam ki:44:

Ama küt kestirdikten sonra model falan hak getire :18::18: Uzamadı namussuz :KK9: Dönücem canım buna en azından bu perçeme dönerim. Sende boyundan aldırma sadece perçemi böyle yaptır canım o zaman :KK16:

Ama küt kestirdikten sonra model falan hak getire :18::18: Uzamadı namussuz :KK9: Dönücem canım buna en azından bu perçeme dönerim. Sende boyundan aldırma sadece perçemi böyle yaptır canım o zaman :KK16:

Benimde sacim uzayip birazda olsa cogalsa bende böyle güzel modeller kestirsemm ;(

X