can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

sağol yuvrumm :KK53:

anaa niye dellendin kız yine :KK1:
:KK43:bilmiyorum sürekli ya ağlıyorum yada evdekilere kan kusturup bağırıyorum:KK47:camdan atıcam ama bende bu şans varken felç kalırım:KK14::KK14:

neden kötüsün :KK14:

yine mi güzeliz yine mi çiçek:KK53:

biz de hala cocuk gibi sayıyoruz aylarımızı kuzum en son 50 küsürdü ama ben unutuyorum :KK52::KK52:
bilmiyorum ki:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:sebepsiz öyle:KK14::KK14:

hadi ya .. bende takıntı var biliyon mu..
2 güne bir banyo yaparım bazen hergün onun harici her lavobaya girmem de sabunla yıkarım felan cok takıntı oldu banada bunun zararlı oldugunu söylemişlerdi ama elimde olmuyo:KK31:

kesinlikle yapma bak ne zaman aşırıya kaçsam hemen kaşınmaya başlıyorum ya doktorum çok azarlamıştı beni temiz tutmak için sebamedin orası için özel sabunları var ph ına uygun onlar zarar vermiyor onlardan al şimdi önemsiz gibi gözükür ama olunca kaşı kaşı bi hal olursun :KK53:

hmm peki enfeksiyon kaptıgı nasıl anlaşılıyor
akıntı mı oluyor:26:

aynen öyle hem idrar yaparken de yanıyor ilişki sırasında da yanıyor kötü de kokuyor ha bir de uyuz gibi kaşınıyorsun :KK9:

ama uzun süre sonra artık kaç oldugunu unutyor insan :KK60:
burdaki çizlgemden anlıyorum ben :KK52::KK52:

o kadarda değil kız :KK52::KK52:

bir kere benımkıyle teleonda konuşuyoruz, gelmesine de yıne 2 ay falan var konu gun saymalara geldı ben burda gelebılmek ıcın şafak sayıyorum falan dedı bende lafın gelişi bende sayıyorum dedim :KK30: oda kaç gün kaldı gelmeme dedi bende 2 ay falan işte dedim :KK53: daha gününü bilmiyosun sayıyosun demişti :KK60:

kesinlikle yapma bak ne zaman aşırıya kaçsam hemen kaşınmaya başlıyorum ya doktorum çok azarlamıştı beni temiz tutmak için sebamedin orası için özel sabunları var ph ına uygun onlar zarar vermiyor onlardan al şimdi önemsiz gibi gözükür ama olunca kaşı kaşı bi hal olursun :KK53:

aynen öyle hem idrar yaparken de yanıyor ilişki sırasında da yanıyor kötü de kokuyor ha bir de uyuz gibi kaşınıyorsun :KK9:

benimde çok akıntım oluyor kızlar :KK30: günlük ped kullanmadan asla duramam yani sürekli olarak bir akıntı söz konusu bıktım yaaa neden oluyo ki :26::26:

o nasıl bir hakarettir panpa sana mı özelll:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ihihihi evlenınce hele her ay dönümünde pasta kesecoğuk :KK52::KK52:

oheeeee:KK53::KK53::KK53: kızım sen adamı katil edersin lannn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ay deme kuzum yaa tühhh:18::18::18: inşallah olmaz bundan sonra bende öle yapımm bariii:18::18::18:

yaptık onları bişey kalmadı artık yapmağaa bende kıyafete yöneldım artık :KK9::KK9:
ahaahhh:KK52::KK52: bende en son pantolona yöneldimm:KK52::KK52:

o nasıl bir hakarettir panpa sana mı özelll:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

oheeeee:KK53::KK53::KK53: kızım sen adamı katil edersin lannn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ay deme kuzum yaa tühhh:18::18::18: inşallah olmaz bundan sonra bende öle yapımm bariii:18::18::18:

ahahaah sorunlu muyum neyim bir de mum üfliycez dedim oda olduuuu dedi :KK60:
napalım alacak şey kalmadı bee evlenınce ne alacaz :KK9::KK9:

hop! :KK45: günlük ped kullanma diye bas bas bağırıyorz burda :KK47:

anii ödüm koptu :18::18: günlük ped yetiştiremiyorum zaten peçete falan da koyuyorum mutlaka bişey koymam gerek yanı anlıyo musun just oyle bır akıntı var sureklı sinir oluyorum :KK25::KK25:

nedne pekı :KK14:

ahahaah sorunlu muyum neyim bir de mum üfliycez dedim oda olduuuu dedi :KK60:
napalım alacak şey kalmadı bee evlenınce ne alacaz :KK9::KK9:

işte biraz yaratıcı olmak lazım bu konularda
özellikle uzun süreli ilişkisi olanlar evli olanlar:KK14::KK14:
benm kibrit kutusu fikrim nasıll:KK14::KK14:

anii ödüm koptu :18::18: günlük ped yetiştiremiyorum zaten peçete falan da koyuyorum mutlaka bişey koymam gerek yanı anlıyo musun just oyle bır akıntı var sureklı sinir oluyorum :KK25::KK25:

neden doktora gitmiyorsun o kadar akıntı normal değil:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

yok kkya özel.:KK9:
geyik topiklerinde öyle diyorlr :KK52::KK52:

neden ki o da mı zararlııı:KK53::KK53::KK53::KK53:

evet çünkü akıntı orada kalıyor nemli nemli tam mantar üremesi için fırsat onu da yassahladı bana dokturum :26:

canım benim zaten bu kadar vahimse doktora gitsene enfeksiyon falan olsa gerek kaşıntı yapmıyorsa anlamıyorsundur da ilişkin olmadığı için evli olsan acırdı falan anlardın ihmal etme :KK50:

X