can sıkıntısından öyleeee bakınanlar..

ne enfeksiyonu :26:

aynen kuzum cok doğal duruyor senin saçlar:KK14:

kahretsinn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

küfür eden kadının konusuu:26::26::26::26:

yok diyodu banlancam banlncam al işte banlandı :KK1:

sevgililler günü için mi o gün burda olmıycak ki bişey yapmıycam :KK5::KK5:

yok be dogum günü için:KK14::KK14::KK14::KK14:

vajinit ya :26: bekarlıktan beri kurtulamadım :26:

bir de fitil veriyolar evli olunca :KK25:

oy kuzum geçmiş olsun yaa:26::26::26:

kızlarrr yaaa ben bi de ay dönümüne de önem veriyorum :KK17::KK17: ay donumlerimizde de diğer günlerden biraz daha özel olsun istiyorum :KK17: ama benimki artık aydönümlerine çok fazla anlam yüklediğimi söylüyor sankı yıldönümüymüş gibi abartıyosun biraz diyor :KK30: diğer günlerden farklı olsun istiyorum özel konuşalım falan yani :21::21:

sizce abartı mıı :KK28::KK28::KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:

neden oluyor vajinit peki :26:

bir çok sebebi var umumi yerleri kullanmayın mesela benim o tetikledi ertesi günü başladı hemen :KK25:

bir de oranın nemli kalması sonra parfümdür sabundur çok sık kullanmak filan hep etkiliyor :KK25:

yararlı bakteriler ölüyor zararlıları türüyor :26:

Süper tespit :KK9::KK9: Herhalde beklentiyi karşılamayınca sıkılıyoruz :KK31:

kimse de ben doğdum diye havai fişek atmıyo napıyım :KK60:

kızlarrr yaaa ben bi de ay dönümüne de önem veriyorum :KK17::KK17: ay donumlerimizde de diğer günlerden biraz daha özel olsun istiyorum :KK17: ama benimki artık aydönümlerine çok fazla anlam yüklediğimi söylüyor sankı yıldönümüymüş gibi abartıyosun biraz diyor :KK30: diğer günlerden farklı olsun istiyorum özel konuşalım falan yani :21::21:

ay dönümümü her ay yaniii:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

iyi diyeyim iyi olayım abla...
neden kötüsün :KK14:
kahretsinn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

küfür eden kadının konusuu:26::26::26::26:

yok be dogum günü için:KK14::KK14::KK14::KK14:

oy kuzum geçmiş olsun yaa:26::26::26:
yine mi güzeliz yine mi çiçek:KK53:

biz de hala cocuk gibi sayıyoruz aylarımızı kuzum en son 50 küsürdü ama ben unutuyorum :KK52::KK52:

bir çok sebebi var umumi yerleri kullanmayın mesela benim o tetikledi ertesi günü başladı hemen :KK25:

bir de oranın nemli kalması sonra parfümdür sabundur çok sık kullanmak filan hep etkiliyor :KK25:

hadi ya .. bende takıntı var biliyon mu..
2 güne bir banyo yaparım bazen hergün onun harici her lavobaya girmem de sabunla yıkarım felan cok takıntı oldu banada bunun zararlı oldugunu söylemişlerdi ama elimde olmuyo:KK31:

hmm peki enfeksiyon kaptıgı nasıl anlaşılıyor
akıntı mı oluyor:26:

X