Çamaşır suyuyla gebelik testii

1nbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
1.893
1.169
Çamaşır suyuyla gebelik testi denedim eğlencesine. Daha önceki denemelerim de hiç köpürmemişti. Bu sefer çok köpürdü. Deneyenler var mıı

Eskiden yapılan birsey miş gebelik testleri yokken, yaygın değilken bu tarz yöntemlerle anlaşılmaya çalışıyormuş. Belki bir gün bebek ister sabirsizlik çekerseniz anlayışlarınız değişir
Bende denemiştim ama hamile değildim bence çok doğru sonuç vermiyor

Eskiden yapılan birsey miş gebelik testleri yokken, yaygın değilken bu tarz yöntemlerle anlaşılmaya çalışıyormuş. Belki bir gün bebek ister sabirsizlik çekerseniz anlayışlarınız değişir

Günümüzde bunun için gebelik testleri var. Bebek isteyip sabırsızlanan bu işin eğlencesine girmez. Insan üzüldüğü konuların eğlence detayına giremez. Çamaşır suyunu kopurtmek yerine gebelik testi yaparsanız daha kolay olur ama eğlenir mısınız onu bilemem.

Yani elbette ki güvenilecek birsey degil. Testler silik çıktı aklıma geldi dur bakayım bi ne olacak diye aklıma geldi. Yarin kan testi yaptiricam bakalim o zaman belli olur

Ben zaten gebelik testi yaptım silik cizgi çıktı. Aklima geldi bu muhabbeti de denedim. Yarın kan vermeye gidicem . Kocakarı yönteminin de gerçekçiliği var mi görmüş oluruz. Sen ilgilenmek yapmak zorunda değilsin

Ay ne güldüm ya
Hey Allahım canım sizin orda eczane falan yok mu

Bu tür testlerin hepsini denemistim, camasir suyu ve birkac birsey daha vardi hatirlayamadim hepsini denedim.

Kimyasal gebelik gecirdigimde tüm testler dogru cikmisti positif cikmisti. Gebelik olmadiginda denedigimde test negatif cikiyordu.

Ben de yaptım hamile olmadıgım dönem köpürdü dogru luğu yok bence ama zaten testin silik cıkmış belliki gebesin hayırlı olsun

Bu tür testlerin hepsini denemistim, camasir suyu ve birkac birsey daha vardi hatirlayamadim hepsini denedim.

Kimyasal gebelik gecirdigimde tüm testler dogru cikmisti positif cikmisti. Gebelik olmadiginda denedigimde test negatif cikiyordu.
Yani bi denemekten zarar gelmez sonuçta

Yani bi denemekten zarar gelmez sonuçta

Çamaşır suyuyla gebelik testi denedim eğlencesine. Daha önceki denemelerim de hiç köpürmemişti. Bu sefer çok köpürdü. Deneyenler var mıı
Bende denedim. Teyit etmek için eşimide alet ettim teste eşim benden daha çok hamile görünüyordu. ikimizinkide köpürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…